Mystiq.org - forum: Vtipné příhody, které se vám přihodily - Mystiq.org - forum

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Vtipné příhody, které se vám přihodily

#1 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 05 May 2009 - 06:04 PM

Dneska jsem šel z domu, ujdu 50 metrů a vidím 2 holky (asi 12 let), jak si hrajou s míčem. Jdu dál a najednou slyším, jak jedna říká: ,,Babka říkala, že to je jehovista, že chodí furt v černém." Měl jsem chuť se s úsměvem otočit a opravit je, ale přece jen... Kašlat :D


rewew: ,,Ty vole!"
Zeměpisář: ,,Snad vy vole ne?"
0

#2 User is offline   (S)MejteSe(x) 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 341
  • Joined: 27-March 09

Posted 05 May 2009 - 06:08 PM

Ty vole.. snad vy vole ne?
to my řekl nedávno kámošovo strejda a at mu tykam :D.. policajt :D
0

#3 User is offline   Luciann 

  • Group: VIP
  • Posts: 687
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 May 2009 - 06:59 PM

tak to ja si v pondeli rekl, ze zase oprasim svou kosulu s padlym andelem na zadech, hodil stahovak na ruku a na hlavu priplacl svuj oblibeny klobouk a vyrazil na bus, ktery mi ujel, tudiz me cekal autobus plny duchodcu, jelikoz nas havirov vymyslel, ze od 9.-12. hodiny mohou jezdit duchodci za polovicni cenu jizdneho. V buse samozrejme vsetecne babky uz davno sedely bo se mackaly jak hery do busu, aby je nekdo nahodou nepodsedl. Nakrocil jsem si to k prvnim dveram, kdyz v tom slysim akesi stebetani: "jezis marja..." poohledl jsem se a vidim jak se tam jedna babkaa krizuje a pak me rukou zahanela at se na ni nedivam.

This post has been edited by Luciann: 05 May 2009 - 07:05 PM

0

#4 User is offline   Butcher 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 317
  • Joined: 01-September 08

Posted 05 May 2009 - 07:14 PM

View PostLuciann, on May 5 2009, 07:59 PM, said:

tak to ja si v pondeli rekl, ze zase oprasim svou kosulu s padlym andelem na zadech, hodil stahovak na ruku a na hlavu priplacl svuj oblibeny klobouk a vyrazil na bus, ktery mi ujel, tudiz me cekal autobus plny duchodcu, jelikoz nas havirov vymyslel, ze od 9.-12. hodiny mohou jezdit duchodci za polovicni cenu jizdneho. V buse samozrejme vsetecne babky uz davno sedely bo se mackaly jak hery do busu, aby je nekdo nahodou nepodsedl. Nakrocil jsem si to k prvnim dveram, kdyz v tom slysim akesi stebetani: "jezis marja..." poohledl jsem se a vidim jak se tam jedna babkaa krizuje a pak me rukou zahanela at se na ni nedivam.


xD Njn viděla undeada tak se lekla
0

#5 User is offline   Fiki 

  • Group: VIP
  • Posts: 344
  • Joined: 26-July 08

Posted 05 May 2009 - 07:16 PM

Jednou sem takhle jel vlakem ze skoly dom.. takovym tim vesnickym motorovym šourackem.. sedim a ke me si prisedli 2 romsti spoluobcane.. jeden dlouhy vlasy a tesny kalhoty a takovy karjkovany tricko s vystrihem a druhej tak nejak podobne.. rikam si "mm no co.. kazdej ma nejakej vkus ze" zacli se bavit o tom jak si lakujou nehty.. ja to tak nejak ignoroval a koukal ven a cuchal ten vesnickej vzdousek pohnojeneho pole a jen tak ockem sem se na ne podival a co nevidelo oko me modrave.. Nekecam, prisaham ten magor si rovnal podprsenku.. v tu chvilku me to totalne koplo.. Trosku sem si ukucknul a fakt se cejtil trapne pac ti dva "typci" na me jaksi celkem hnusne upreli svuj pohled.. a ja nevedel co.. Tudiz sem opet zamiril svuj pohled ven a snazil se zapomenout.. prijel jsem do sve rodne vísky.. beru batoh do rukou a nemohl jsem si nevsimnou žabek na nohou a nalakovane cervene nehty.. od te doby vim ze na svete nejsem sam.. a ze Adam a Eva je fake.. Kde by sme byli kdyby adam byl gay ? :-O
0

#6 User is offline   Gis 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 151
  • Joined: 09-October 08

Posted 05 May 2009 - 07:36 PM

View PostFiki, on May 5 2009, 09:16 PM, said:

Jednou sem takhle jel vlakem ze skoly dom.. takovym tim vesnickym motorovym šourackem.. sedim a ke me si prisedli 2 romsti spoluobcane.. jeden dlouhy vlasy a tesny kalhoty a takovy karjkovany tricko s vystrihem a druhej tak nejak podobne.. rikam si "mm no co.. kazdej ma nejakej vkus ze" zacli se bavit o tom jak si lakujou nehty.. ja to tak nejak ignoroval a koukal ven a cuchal ten vesnickej vzdousek pohnojeneho pole a jen tak ockem sem se na ne podival a co nevidelo oko me modrave.. Nekecam, prisaham ten magor si rovnal podprsenku.. v tu chvilku me to totalne koplo.. Trosku sem si ukucknul a fakt se cejtil trapne pac ti dva "typci" na me jaksi celkem hnusne upreli svuj pohled.. a ja nevedel co.. Tudiz sem opet zamiril svuj pohled ven a snazil se zapomenout.. prijel jsem do sve rodne vísky.. beru batoh do rukou a nemohl jsem si nevsimnou žabek na nohou a nalakovane cervene nehty.. od te doby vim ze na svete nejsem sam.. a ze Adam a Eva je fake.. Kde by sme byli kdyby adam byl gay ? :-O
No ty vole :)
x) az si na neco vzpomenu tak aky neco prihodim
0

#7 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 06 May 2009 - 05:37 AM

View PostFiki, on May 5 2009, 07:16 PM, said:

...


:P
Jsi si jistý, že to byli chlapi?
0

#8 User is offline   Koomp 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 185
  • Joined: 13-August 08

Posted 06 May 2009 - 05:45 AM

vcelku srandovna prihoda sa mi stala vcera. bolu sme s kamosmi na namesti ludovit astura v bratislave. od nudy a od srandy sme nafukli kondom. jasne ze sme si ho zacali hadzat, ale zafukal silny vietor a nafuknuty kondom nam uletel a kam uletel? do otvoreneho okna niakeho auta :P
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

9 User(s) are reading this topic
0 members, 9 guests, 0 anonymous users


TOPlist