Mystiq.org - forum: Miss ČR 2012 - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Miss ČR 2012 hlasujte

#1 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 February 2012 - 02:54 PM

Dlouho sme tu neměli topic, ve kterém byste mohli hlasovat pro známou nebo přítelkyni někoho z mystiq komunity. Tentokrát máte možnost pomoci Kateřině Kubátové (mojí sestřenici) k zisku korunky královny krásy.

http://archiv.ceskam...batova-151.html
(stačí kliknout na tlačítko se zvednutym palcem a nápisem HLASUJ!!!)

Attached File  Miss 2012.JPG (54.68K)
Number of downloads: 172

Děkuji všem co hlasovali, celá RotA i naše rodina vám bude zavázána. :)
0

#2 User is offline   s!k4> 

  • Group: VIP
  • Posts: 314
  • Joined: 31-July 11

Posted 25 February 2012 - 02:55 PM

Za ten xicht s tím čoklem jí nedám nic, promiň ! :P

Ne kecám, máš tam hlas.
0

#3 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 25 February 2012 - 02:55 PM

fuj samej phothoshop
0

#4 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 February 2012 - 02:59 PM

To má bejt nějaká urážka? :D taky se se psy nelíbám...

Každá z Missek tam má zretušovaný fotky a možná i upravený ve Fotošopu. Miss je nejlepší soutež krásy v ČR tak nejspíš proto všem holkám upravujou fotky ve fotošopu.

PS: Navíc poprvé v historii samostatného Mystiqu máte možnost zasáhnout svými hlasy do volby miss ČR! :)
0

#5 User is offline   Redwall 

  • Group: VIP
  • Posts: 455
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 February 2012 - 03:39 PM

s podporou nic nemam, ale anorekticky fakt nemusim sorry :)
1

#6 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 25 February 2012 - 03:49 PM

No, ja jsem spis na prirodni a prirozenou krasu, nez radoby missky a modelky (treba Kate Moss mi prijde jako zjev z jine planety a nechapu, co dela v modelingu :D ).

Ale hlas tam mas (resp. ma) ;) .

PS: Mohla by pojest trochu :D :P
0

#7 User is offline   Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 25 February 2012 - 04:04 PM

Neviem či som vadný alebo čo, ale toto sa rovná k Miss Anorektička ČR 2012 než Miss ČR 2012...neviem čo je na nej také pekné, retuš s photoshopom?
0

#8 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 February 2012 - 04:21 PM

Řekl bych že jí normálně jako my všichni ostatní, u babičky na obedě do sebe hází řízky jeden za druhym a stejně neztloustne :D Bych řekl že vzhled těla (vejšku, velikost ramen či velikost poprsí) maš už danej jaksi od narození.

Redwall: Taky zrovna nežeru Mozarta a vážnou hudbu ale to nic nemění na tom že hraješ dobře, navíc není anorektička tkaže by si me zklamal kdyby si nedal hlas :D
0

#9 User is offline   Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 25 February 2012 - 04:49 PM

Oprav ma ak táto súťaž neni zameraná na sympatie ľudí...prečo by človek mal hlasovať za osobu ktorá sa mu nepáči a ten hlas získa len z donútenia niekoho aby ona z toho niečo potom mala...to jak keby som zahlasoval na voľbách za Fica len kvôli tomu že ho pozná môj známi aby ma mohol ďalšie 4 roky zdierať o peniaze len kvôli tomu že som ho ešte ja debil podporil v kandidatúre - Možno som zaujatý ale to je môj názor
0

#10 User is offline   Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 25 February 2012 - 04:49 PM

Řízkama to nezakečáš a toho pejska obtěžuje, chuděra malej.

Jinaky taky + .).

View PostRazzor, on 25 February 2012 - 04:49 PM, said:

Oprav ma ak táto súťaž neni zameraná na sympatie ľudí...prečo by človek mal hlasovať za osobu ktorá sa mu nepáči a ten hlas získa len z donútenia niekoho aby ona z toho niečo potom mala...to jak keby som zahlasoval na voľbách za Fica len kvôli tomu že ho pozná môj známi aby ma mohol ďalšie 4 roky zdierať o peniaze len kvôli tomu že som ho ešte ja debil podporil v kandidatúre - Možno som zaujatý ale to je môj názor

Tak třeba proto, že ti to je naprosto jedno a někomu tim udeláš radost.
0

#11 User is offline   Colette 

  • Daemonica CT - Warlock
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 197
  • Joined: 01-March 09

Posted 25 February 2012 - 04:54 PM

No shit, ona je tam Linda Kobosilová od nás z fakulty. :D Přitom když ji normálně vidim na přednášce, ani mi moc jako kočka nepřijde.

Takže sorry, Choose :( (stejně jsem musel dát hlas tý zrzce, ta je!)

This post has been edited by Colette: 25 February 2012 - 04:57 PM

0

#12 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 25 February 2012 - 06:17 PM

View PostMaci, on 25 February 2012 - 04:49 PM, said:

Tak třeba proto, že ti to je naprosto jedno a někomu tim udeláš radost.

Alespon nekdo pochopil muj post :)

Pokud chcete dát hlas jiný Missce tak jí ho dejte, nechci vás nutit.

PS: Mohl bych upravit původní post: Hlasujte pro jednu z fotošopem upravenejch vyretušovanejch holek. Budu rád když si vyberete mojí sestřenici. Když vyhraje, pozve mě na afterpárty a budu se tam moct vydávat za fotbalistu a třeba se nějaký modelce zalíbim :D


/Offtopic
Mufinqa: Seš pro přirozenou implantaty vylepšenou krásu? Nechci tvý holce (v podpisu) křivdit :)

Linda Kobosilová: Mě osobně se zas nelíbí Linda Kobosilová. Skoro každej den píšou v BLESKu jak má "VELKY...JAK VOZY" a přijde mi to jak zaplacená reklama. Zajímavý, že se tam o sestřenici nepsalo, nejspíš je nemá takový a nebo jen teta nemá dost peněz, aby mohla platit reklamu v bulváru :D Možná Lindě moc křivdim ale je přece jasné, že budu volit rodinu...
První slova Bena Kristovana (rádoby české "celebrity"): "Ta je teda má, mmm...."
/Konec Offtopicu

1

#13 User is offline   Cactus_ 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,343
  • Joined: 05-April 09

Posted 25 February 2012 - 06:58 PM

View PostChooze, on 25 February 2012 - 06:17 PM, said:

Budu rád když si vyberete mojí sestřenici. Když vyhraje, pozve mě na afterpárty a budu se tam moct vydávat za fotbalistu a třeba se nějaký modelce zalíbim :D

No když to podáš takhle, tak jí ten hlas i dám. :D
0

#14 User is offline   MiTiNkA 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,393
  • Joined: 31-August 08

Posted 25 February 2012 - 08:12 PM

Máš to tam , vždycky jsem podporoval příbuzný baby lidí z mystiqu :D
1

#15 User is offline   Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 25 February 2012 - 09:52 PM

Nerikam ze ta holcina je oskliva, to urcite ne, nicmene mam trochu jinej vkus nez je "misska" typ. Samozrejme moje plusko tam mas, ale ocekavam ze az bude mit ten svuj minutovej projem tak tam aspon 10s bude mluvit hezky o Mystiqu :D
Jinak co se tyka prhotoshopu. Co by jste chteli. Ty fotky nejsou nijak prehnane retusovany. Je to takova klasika. Spis by me docela urazilo kdyby mi od fotografa tyhle urovne byly predlozeny fotky neupravene. Jasne ze bych nechtel aby moje pritelkyne vypadala porat takhle vyretusovane, na ni znam kazdou pihu a v tom je to kouzlo, ale musite pochopit ze na miss se nehodi aby meli promofotky, kde je videt kazda drobna vada na jejim tele.
0

#16 User is offline   Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 25 February 2012 - 10:33 PM

Tak každá fotka se třeba i před výstavou dneska retušuje. Co jsem takhle připravoval fotky na výstavu krajinek, tak to byla co fotka to 2 hodiny jen věci jako čištění prachu. Mně už se fotky bez PS pomalu ani nelíbí :D.
0

#17 User is offline   Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 25 February 2012 - 10:43 PM

mas tam hlas a ocekavam ze az bude bude dostavat korunku serpu nebo se jenom priblizi k mikrofonu tak tam uslysim jak me vychvaluje a nebo aspon reklamu na mystiq xD
0

#18 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 25 February 2012 - 11:14 PM

Tak je rozdil v podpisu na hracskem foru a moji realnou pritelkyni :D . Tu si tady vazne davat nebudu, nedejboze nase superimba spolecne fotesQy :D :D .

Jinak prsa slecny v podpisu mi prijdou celkem prirodni. Optimalni velikost + uplejsi pradylko a mas z toho tenhle tvar :D . Me spis fascinuje ten jeji smyslny pohled :P .
0

#19 User is offline   Solmyr 

  • Group: VIP
  • Posts: 401
  • Joined: 10-July 11

Posted 26 February 2012 - 12:14 AM

kdyz vidim 75% jednoho prsa v uply podprde tak to tezko zjistis... Jinak ac sam amatersky studiove fotim, a neretusuji, tak PS pouzivam uz jenom kvuli zakladnim upravam barvy, teploty, jasu, kontrastu, redukce sumu, ostrosti atd atd. Dneska se tomu proste nevyhnes
0

#20 User is offline   Zulldruid 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,277
  • Joined: 31-December 08

Posted 26 February 2012 - 12:39 AM

View PostChooze, on 25 February 2012 - 02:59 PM, said:

To má bejt nějaká urážka? :D taky se se psy nelíbám...

Každá z Missek tam má zretušovaný fotky a možná i upravený ve Fotošopu. Miss je nejlepší soutež krásy v ČR tak nejspíš proto všem holkám upravujou fotky ve fotošopu.

PS: Navíc poprvé v historii samostatného Mystiqu máte možnost zasáhnout svými hlasy do volby miss ČR! :)

taky proto jsou ty holky ošklivý, nepřirozený, vyhublí na kost, humu, makeup všude, ani nevíš jak ta holka vypadá do opravdy
2

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist