Mystiq.org - forum: Priest - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Priest talenty, spelly, taktiky a diskuze k tomuto povolání

#21 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 09 July 2011 - 05:44 PM

Tak je jasný že ti to nebude přesně vycházet i vzhledem k tomu, že se ti rozhazuje rotace držení DoTek (víc hastu VT DP tiká rychlejc) nejvíc je to vidět např v BL, když u toho eště jako troll hodím raciálku je tam VT na nějakejch 6-7sec takže rotace u SP je dost proměnlivá v závislosti na haste a zapnutejch CD na haste. Hold to není mačkání 1-2 tlačítek, ale musí člověk reagovat na situace, který zrovna nastanou.

Moje osobní rada MF --> MB > čekání na MB --> MF, i tak je MF teď hlavní DMG spell.
0

#22 User is offline   Smoothie 

  • Group: VIP
  • Posts: 95
  • Joined: 03-July 08

Posted 14 July 2011 - 09:04 AM

Zajímalo by mě kolik HPS tu priesti nejvíc vytočili? ať mám možnost trochu porovnávat :)
0

#23 User is offline   Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 14 July 2011 - 09:34 PM

No nevim jak moc je HPS validni hodnota :). Napr. na 10m 3d Sartharionovi ve 2 healech sem stabilne drzel za holy priesta s equipem po 2 naxxech (cili 4 kusy t7, nejaky doplnky + neco malo z tbc jeste) mezi 4000-5000.

Kdyz uz jsme u toho, tak proste rotace porad dokola 3x flash - (Serendpity)PoH - CoH, Renew na tancich a PoM na CD.
0

#24 User is offline   Thomino 

  • Group: VIP
  • Posts: 386
  • Joined: 03-July 08

Posted 14 July 2011 - 11:02 PM

No ještě si zapomněl na Divine Hymn krypto :) jinak jo rotace tam je flash na serendipity mending na cd a jen do part naperes circle a s serendipity prayer jinak spam flash a musíš to utočit.Jinak rekord HPS sem měl tuším něco okolo 6900 kdyz boss nejak slusně zaplosnil a dalo se to hezky prohealovat
0

#25 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 16 July 2011 - 02:30 PM

Jen tak pro zajímavost, co si myslíte o haste > dis priestovi na S5 sezoně ?
Podle mého názoru se to na týhle sezoně nemůže moc vyplatit ... Pokud člověk nehraje agresivně a kontrolovaně Priest + Fmage, tak se to moc nezdá, že by se to momentálně vyplatilo ... a dělat takovej kompromis .. od všeho trochu, ale všechno ve veýsledku na hovno, protože jet touhle poloviční cestou, tak člověk nemá hit,regen,stamku ani intel a moc ani toho haste ... 400 haste = 0,2 což není žádnej zázrak a člověk by se musel slušně zaměřit na haste, aby těch +- 450 - 500 vytáhnul.
Na vyšších sezonách jako je S6 > spíš S7 se to dá krásně sladit vše, ale momentálně to fakt nejde, tak mě zajímá, co si o tom myslíte ? ;)
0

#26 User is offline   Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 17 July 2011 - 11:27 AM

[quote name='Thomino' timestamp='1310680957' post='273462']
No ještě si zapomněl na Divine Hymn krypto :) jinak jo rotace tam je flash na serendipity mending na cd a jen do part naperes circle a s serendipity prayer jinak spam flash a musíš to utočit.Jinak rekord HPS sem měl tuším něco okolo 6900 kdyz boss nejak slusně zaplosnil a dalo se to hezky prohealovat
[/quote]

Mno ja ten Divine Hymn pouzivam vetsinou jen kdyz jsem na tom hur s manou a s Inner Focusem. Nedavno sem videl, ze tam lidi od TC opravovali nejaky sdmg koeficienty a nevim jestli sam mam tak malej spellpower s tim shit eq, ale kdyz healuju solo to 10m3Dcko v realmu, tak s DH sem oproti klasicky rotaci zacal ztracet.

Ad. Disco, podle me je ted docela zasadni vytahnout za discanta vysoko vydrz :). Pac oproti takovymu paladinovi, kterej ma tu vydrz pasivne si moc neskrta. Budes mit pak daleko vic casu vubec neco nukovat, takhle ses casto rad ze prezijes. Hraju teda ted s warlockem a sam mam 100 resil :D, takze tam clovek fakt neresi nic jinyho, nez jak zdrhat a doufat, ze ten lock to poikckuje. Uvidim az to naequipuju :).
0

#27 User is offline   Dreys 

  • Group: VIP
  • Posts: 289
  • Joined: 27-March 10

Posted 17 July 2011 - 11:58 AM

[quote name='sakim' timestamp='1310823057' post='273781']
Jen tak pro zajímavost, co si myslíte o haste > dis priestovi na S5 sezoně ?
[/quote]
V tuhle chvili se vysoky haste vazne moc nevyplati. Se soucasnym equipem proti 3.3.5 talentum potrebuje ten priest hlavne vydrzet a equip neni tak rozmanity, aby si mohl dovolit haste + resil + dostatecnou vydrz na manu + hit. Aby to melo nejaky efekt, tak se potreba alespon 500 haste, ze zacatku sem to zkousel, jenze resilka byla kvuli haste gemum moc nizka a jelikoz sem mel WG doplnky bez spiritu, tak sice castim pekne rychle, ale taky pekne rychle out of mana a low hp, mimo to bez hit capu to byl jeden miss fear nebo holy fire/smite za druhym. Ted mam presne 0 haste, ale za to pres 1k resilky a dostacujici mana regen a na haste mi holt musi stacit PI. Proti warum/rogunam/hunterum ale vydrzim celkem dobre a to je ted to hlavni :)
0

#28 User is offline   Thomino 

  • Group: VIP
  • Posts: 386
  • Joined: 03-July 08

Posted 17 July 2011 - 12:14 PM

No krypto ja osobne to praktikoval tak že v 10+3D nastakcujes pred portalem serendipity..vlezes do portu a odpalíš hymnu jelikož se občas stává že lidi dovnitř vlezou a nemají 100% hp v tu chvílu tam vrznu hymnu cca 3 tiky nez te dotka stahnu na castu a projedu to circlem prayerem a pak spam flashe a mendingu a s 3x serendipity opet prayer bohuzel hymna ma docela dlouhy cd ale jen tak bych ji z rotace v tomhle souboji nevyhazoval ale jinak co se týče Saphirona tak tam to moc nejde no tam je lehci proste vytahnout si serendipity a s ním hezky projet circle mending prayer party a mas lepsi HPS do raidu jak jen kdyz vytočíš hymnu to o tom žádná
0

#29 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 17 July 2011 - 02:43 PM

[quote name='Dreys' timestamp='1310900290' post='273987']

[/quote]
Souhlas se vším .. potvrzuje to moji myšlenku ;)
0

#30 User is offline   trek 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 298
  • Joined: 11-July 09

Posted 18 July 2011 - 02:59 PM

chtěl bych se zeptat zkušených pvp shadow priestů, jestli používají na pvp spell penetration, a když, tak kolik? prosim pěkně
0

#31 User is offline   Quicker 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 105
  • Joined: 25-January 09

Posted 18 July 2011 - 03:18 PM

K tomu DP, já se snažím jet resil/haste s tím, že mám v savage equipu 400 haste a 920 resilky s 3x 34 resil gemama. To není špatné, dost mi to vyhovuje a počítám, že s full eq bych to haste ještě o dost vytáhnul na úkor resilky (velké gemy), která by ale zůstala pořád 950 +-. Jak říkám, mě to vyhovuje, třeba jen kvůli tomu, že hraju s Fmagem. A to, že nemám hit cap nějak vůbec nepociťuju. Jediný problém, který občas mívám je mana, ale s patřičnou sehraností se jde lehce dopít (:
0

#32 User is offline   sakim 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 641
  • Joined: 24-July 08

Posted 18 July 2011 - 07:59 PM

[quote name='Quicker' timestamp='1310998723' post='274272']
K tomu DP, já se snažím jet resil/haste s tím, že mám v savage equipu 400 haste a 920 resilky s 3x 34 resil gemama. To není špatné, dost mi to vyhovuje a počítám, že s full eq bych to haste ještě o dost vytáhnul na úkor resilky (velké gemy), která by ale zůstala pořád 950 +-. Jak říkám, mě to vyhovuje, třeba jen kvůli tomu, že hraju s Fmagem. A to, že nemám hit cap nějak vůbec nepociťuju. Jediný problém, který občas mívám je mana, ale s patřičnou sehraností se jde lehce dopít (:
[/quote]
No to je jasné .. S fmagem bych se snažil haste gear taky zvednout :) .. to sme říkal už na začátku ;)
0

#33 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 03 August 2011 - 07:39 PM

Jelikož v guildě teď nemám pořádně jinýho SP, tak mezi náma Shadow priestama sem se chtěl zeptat:
Kolik tak taháte DPSko na Ptchwerkovi v takový klasický raid grupě bez extra vynucenýho supportu (tricky od rogun infuse od diskáče a tak)
0

#34 User is offline   Rippy 

  • Group: VIP
  • Posts: 462
  • Joined: 25-October 08

Posted 03 August 2011 - 08:50 PM

Pres 7k se dá tahat, ale oproti ostatnim to je dost low DPS v T7 gearu, jeho cas prijde pozdeji.
0

#35 User is offline   Smoothie 

  • Group: VIP
  • Posts: 95
  • Joined: 03-July 08

Posted 04 August 2011 - 06:59 PM

Hmm sleduju ze tu se nic nedeje ... nekdo by se mel obetovat a dodelat zbyvajici guide,... aspon talentove :)
0

#36 User is offline   tadeas 

  • Group: VIP
  • Posts: 287
  • Joined: 10-August 08

Posted 04 August 2011 - 07:14 PM

Bohužel nemám nic moc žádný screeny.. Ale tak 6,5k by člověk měl dát i u aliance. Ale celkově v rámci konkurence to docela jde, posledně jsem byl na Patchwerkovi 3. v dmg done s cca 6,3k.
Ono je to hodně ovlivněné dps dalších lidí. Když boj trvá minutu a z toho 40s je hero tak je to docela rozdíl proti tomu když boj trvá dvě minuty a z toho 40s je hero...
0

#37 User is offline   Bonitko 

  • Daemonica CT - Priest
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,258
  • Joined: 01-July 08

Posted 05 August 2011 - 04:22 PM

Jasný no čím delší boj tím ti DPS padá.
Rippyho odpoved tak nějak asi stačí. Včera sem si dal svůj rekord 7,1K (boj asi minutu a půl tak nějak) a víc z toho takhle normal vymačkat asi moc nepude.

SMoothie asi sou tu jenom shadowpriesti :D
0

#38 User is offline   Smoothie 

  • Group: VIP
  • Posts: 95
  • Joined: 03-July 08

Posted 05 August 2011 - 04:47 PM

Njn chyba no ... ja osobne si celkem holy uzivam ... a do pvp disco ale nejsem zadna hvezda a jeste prave mam co zlepsovat :)
0

#39 User is offline   Redwall 

  • Group: VIP
  • Posts: 455
  • Joined: 02-July 08

Posted 05 August 2011 - 06:13 PM

spytam sa takto, osobne mam mainspec disko samozrejme, ale na offspec mam shadow... na disko mam uz velmi slusny eq (ziadna komplet T7,5 ale tak mixx naxx25 a dake veci, ktore su lepsie ako z naxxu 10).. ak idem dmg do dungu, eq nemam na dmg(akurat t7 ruky :)) takze prakticky dmgujem v pve eq na diskaca... dps som vytiahol max myslim na 3,5k na skadim v UP :)... ten dvojnasobny dps robi ten eq, crity z eq, alebo mam zle rotacie? :)
0

#40 User is offline   tadeas 

  • Group: VIP
  • Posts: 287
  • Joined: 10-August 08

Posted 06 August 2011 - 06:53 AM

Všechno nejspíš :) . Hlavně ale support, těch 6-7k je ve 25ce s heroismem. Skadi ničem nevypovídá, tam se plošní. Co se týče equipu tak největší problém když máš healovací equip je hit rating, kterej to chce capnout (cca 290).
0

  • 5 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


TOPlist