Mystiq.org - forum: Transport Tycoon Deluxe - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Transport Tycoon Deluxe kto z vas pozna / hrava

#21 User is offline   Rengen 

  • Group: VIP
  • Posts: 196
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 April 2009 - 07:55 PM

View PostReitak, on Apr 22 2009, 08:44 PM, said:

server je online, len ho potrebujem trocha nastavit a hlavne zistit, ako spravit, aby ked tam nik nebude hrat sa cas zastavil, bo to ide nonstop, pritom tam nik nie je


Mám pocit že to nejde...vlastně to ani neni moc potřeba. Stejně je hra před rokem 2050 jen čekáním na rok 2050 :)
0

#22 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 April 2009 - 07:59 PM

nasiel som toto

http://flamescape.co...4M-TiPP-FSC.zip

* When noone is playing, the server will pause. (should make the games last longer)
* The games currently last 200 years, starting in 1950.
* After 200 years, the game will automatically restart itself and begin a new one.

skus mi tam najst kde to je, ta pauza, alebo tak fuknem toto cele a uvidime co to je?

btw ja nechcem hrat tycoona 3 dni a bude rok 2050, to si radsej zahram single, nez aby utekal cas a za jednu noc prejde xy rokov
0

#23 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 April 2009 - 08:19 PM

Stejně to bude takový divný,.... si tam rozjedeš nějakej bussines, pak půjdeš na pívo,.....někdo je připojenej a ono to pořád běží,....
Pak se vrátíš a zjistíš, že většina věcí je sabotována, a stav účtu je v hlubokym mínusu,.....
0

#24 User is offline   Reitak 

  • Honored member
  • Group: VIP
  • Posts: 1,651
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 April 2009 - 09:01 PM

takze zajtra by mohol byt Tycoon online, tak si to zatial mozte postahovat http://www.openttd.o...download-stable
0

#25 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 22 April 2009 - 10:44 PM

tak jsem si zkusil tu novou verzi a super, až na jeden drobnej detailíček,......aspoň u mě, u českýho fontu je strašně špatně vidět kolik např. vlaky vydělávaj, nebo prodělávaj,.... ten text je fakt strašně malinkej, že se to strašně blbě z těch pár čtverečků luští,.....tož budu muset používat english, ale jen tak náhodou, nemáte někdo nějakej lepší font co by fungoval...???
0

#26 User is offline   Rengen 

  • Group: VIP
  • Posts: 196
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 April 2009 - 07:20 AM

View PostAsura, on Apr 22 2009, 11:44 PM, said:

tak jsem si zkusil tu novou verzi a super, až na jeden drobnej detailíček,......aspoň u mě, u českýho fontu je strašně špatně vidět kolik např. vlaky vydělávaj, nebo prodělávaj,.... ten text je fakt strašně malinkej, že se to strašně blbě z těch pár čtverečků luští,.....tož budu muset používat english, ale jen tak náhodou, nemáte někdo nějakej lepší font co by fungoval...???


Snadná pomoc.

Otevři si cfg soubor (C:\Documents and Settings\účet\Dokumenty\OpenTTD) a mrkni na řádky

small_font =
medium_font =
large_font =
small_size = 6
medium_size = 10
large_size = 16


a změň na

small_font = Tahoma
medium_font = Tahoma
large_font = Tahoma
small_size = 9
medium_size = 11
large_size = 17


Samozřejmě si s těma číslama můžeš jakkoliv pohrát.
0

#27 User is offline   Asura 

  • Hlavní Minecraft Admin
  • Group: Minecraft
  • Posts: 513
  • Joined: 23-May 08

Posted 23 April 2009 - 07:36 AM

Dik,....teď jdu do mekáče jim udělat nový intranetový stránky,..tak až dorazim tak vám můžu ukázat jak se to hraje,.... http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/butcher.gif
0

#28 User is offline   Black 

  • Group: VIP
  • Posts: 288
  • Joined: 03-July 08

Posted 23 April 2009 - 12:39 PM

Tak sem neodolal a nainstaloval sem to :) . Uz sem to strasne dlouho nehral, ale kam co vozit si jeste pamatuju.
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

17 User(s) are reading this topic
0 members, 17 guests, 0 anonymous users


TOPlist