Mystiq.org - forum: Proč hrát na ofiku aneb proč free okrádá WoW na hratelnosti - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 7 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Proč hrát na ofiku aneb proč free okrádá WoW na hratelnosti

#101 User is offline   Venia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 138
  • Joined: 13-July 08

Posted 09 April 2009 - 09:46 AM

View PostFarelein, on Apr 9 2009, 09:21 AM, said:

To si radsi pujdu sednout s kamosema den co den do hospody, nez platit za neco, u ceho pak musim sedet doma u kompu, aby to nebyli jenom vyhozeny penize.

Hadat se tu nema smysl, kdo chce jde na ofi, kdo nechce nejde. Bavit se da dobre jak na free tak na ofi. Takze reci typu ze na free se nemuzes bavit sou stejne blby od ofikare, jako reci ze na ofi se nemuzes bavit lip od freeckare.

Proc bys u toho musel sedet? Ja mam zaplaceno a hraju kdyz ja chci, ne kazdy den kvuli daily questum aby ani kapicka repky neprisla nazmar - to je jak nechat nedopity pivo v te hospode, kdyz uz mi nechutna, tak co bych ho dopijela? :) Nikdo te nenuti hrat a jestli je ti lito tech penez tak treba nekur nebo chod vic pesky, taky se tak da usetrit :D Vis jak to myslim... Dneska uz vsecko neco stoji - a ty necely 400 mesicne radsi "vyhodim" za WoW nez nevim ted me nic nenapada.. :P Neni to podle me tak vysoka dan...
Ale jinak v druhe casti s tebou musim souhlasit. Bez vyhrad :)
0

#102 User is offline   (S)MejteSe(x) 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 341
  • Joined: 27-March 09

Posted 09 April 2009 - 02:37 PM

a Offi bych hrál rád, ale kde já vemu peníze? to bych musel mí kapesný dávat za offi a nic by mi nezbylo.. takej závislák zase nejsem..
0

#103 User is offline   Prophet 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 03-March 09

Posted 10 April 2009 - 11:14 PM

View PostManík, on Apr 9 2009, 09:04 AM, said:

No myslim, ze neco takovyhohle:

...inteligenci 30ti letyho cloveka zrovna nevyjadruje :(


+1
0

#104 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 11 April 2009 - 12:18 AM

View PostProphet, on Apr 10 2009, 11:14 PM, said:

+1

-1
0

#105 User is offline   Sylwanas 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 289
  • Joined: 21-July 08

Posted 11 April 2009 - 06:21 AM

ale veď tu každý vie že free sa na ofik nehrabe :) a každý tu hraje preto že prosto sa mu to platiť nechce a nepotrebuje predávať goldy vo wow možn ozarobí ale prosto to nechce a hraje tu no. jasné že hrateľnosť ofiku je neporovnateľná z free ale veĎ nikto nikomu nebráni ísť na ofik.

je tu veľa dementov z IQ na bode mrazu to je pravda to vystihuje aj ten screen chatu ale taký ľudia môžu hrať aj na ofiku no.

bolo povedane preQ sa na ofiku zrusili z nástupom sunwelu lenže tu nejde ani BT a hyjal tak hádaj prečo tu preQ su.

This post has been edited by Sylwanas: 11 April 2009 - 06:23 AM

0

#106 User is offline   Vengin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 261
  • Joined: 27-July 08

Posted 11 April 2009 - 12:48 PM

JAko ja nevim jo ale kdybych byl na serveru kde skoro nikoho neznam, tak bych to nehral. To je pak hra o nicem. Ja mam proste rad, kdyz jdu nekam na raid ci do BG s klukama ktery znam a vidim se s nima kazdejch 14 dni tady na Jihlavskym mini srazku a mimoto jeste na velkych srazech a dela mi to mnohem vetsi radost nez abych byl na offi mlatil je tam vsechny na BG, lital po Dalaranu a nikoho bych tam neznal s nikym bych nemohl zajit na pivko ani poradne pokecat= nuda neni duvod hrat wowko.
0

#107 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 April 2009 - 12:56 PM

View PostVeress, on Apr 11 2009, 01:18 AM, said:

-1

-1
0

#108 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 April 2009 - 12:59 PM

View PostRades, on Apr 9 2009, 09:10 AM, said:

Osobně ani nechápu proč tento topik na free serveru vytvořil někdo z offi serveru. Myslim, že 99,99% lidí co jsou tu zkusili, nebo by chtěli, nebo si přejou někdy v budoucnosti si ten offik zkusit, ale jsou mantinely. Jinak by free servery ani nemusely být ne? Kor v téhle době....

protože nám chce ukázat jak je uber skilled, protože hraje uberwowko na uber lam thulu a k tomu za uber hardcore mega imba super hyper ultimátní dkčko a zbytek je podle něho kupa sráčů co nechápe jeho rádoby "filosofii"
http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/victory.gif
0

#109 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 April 2009 - 02:14 PM

no offi je v pohodě .. všechno funguje, hrajou tam normálni lidi jako tady ... ALE má to zrovna tedka jedno velky minus a to je to, že dungy sou směšne lehké ... pvp je o ničem .... koho bavi 1v1 které skončí behem 2-3 vteřin ?
Navíc je každéhověc kde bude hrát .. osobně mám postavu na offi ... a měsic předtim, než mi vypršelo zaplacený období sem prestal hrát... protože je to prostě nuda ... co si budem povídat datadisko od datadisku to je horsí a horsí :)
Wowko je wowko, a veress je kokot :)
0

#110 User is offline   Romisek 

  • Group: VIP
  • Posts: 42
  • Joined: 19-October 08

Posted 11 April 2009 - 02:47 PM

Zkusil jsem si trial, po 6ti dnech jsem doexpil trpajzlika na 20lvl a dal to neexpi :) nj, trial. Vsechno tam jakztakz fungovalo i srandu jsem zazil po ceste od zakl. vesnicky trpasliku s delostreleckym komandem pred Kharanosem, ale za ty prachy to me osobne nestoji, zas tak extra to neni, zas ale na 20 lvlu toho zas tolik clovek nevidi.

Nevratil bych se tam, tady znam par lidi, ktery bych nemenil, atmosfera mi tam pripadala o dost odmerenejsi nez na mystiqu i kdyz vcera jsem sel s partou do DM a trochu to muj dojem spravilo.
Ted si opravim WoWko na 2.4.3 a jsem zpet :)

This post has been edited by Romisek: 11 April 2009 - 02:49 PM

0

#111 User is offline   Venomancer 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 34
  • Joined: 01-July 08

Posted 11 April 2009 - 03:24 PM

Tak jediny co bych obhajil sou ty goldy, na offi hraju a kdyz se clovek snazi, tak se da vydelat 250G za hodku v pohode, to ale ze je to tam zabavnejsi nebo ne je velice subjektivni a individualni dojem, musim priznat, ze kazdy ma svoje mouchy a u offi to neni jen placeni. Jako tenhle topic vvubec nic neresi, akorat si tady nekdo koupil offi a chce se zviditelnit, nebo ja fakt nevim :) a ani nechapu, proc se k tomu vyjadruju, pac kazdymu je to jasny, ale vetsinou je to stejne jen o tom, jaka komunita se sejde v guilde apod. a jeste k lidem co se vratili na free, tak tady sou 2 ruzny duvody. Prvnim jsou penize a ten druhej je v pripade nekterejch jedincu ubohej a to je ze tam uz najednou zjisti, ze v PvP az tak dobry nejsou, tak se radeji vrati tam, kde jim to slo a pak je jen jeden jedinec v pripade, kdy se daji okrast lidi o goldy a pak bejt nezvestnej, ale tak tohle nebudu komentovat, to by si ten dotycnej (pokud to precte) mel urovnat v hlave sam :)
0

#112 User is offline   .Parker 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 274
  • Joined: 25-July 08

Posted 11 April 2009 - 03:31 PM

View PostVengin, on Apr 11 2009, 02:48 PM, said:

JAko ja nevim jo ale kdybych byl na serveru kde skoro nikoho neznam


pouze odpoved na toto: ani nevis, kolik lidi potkas za cca mesic, co si znal a ani nevis co se s nima delo.. potom uz vis:)
0

#113 User is offline   svato 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 April 2009 - 04:02 PM

DK je OP ale len na pvp a pvp vas nikto nenuti hrat, ja som to skusil z dlhej chvile a netrvalo dlho a vysral som sa na to. btw nielen DK je OP kuknite si napriklad toto video http://www.youtube.c...h?v=hC19ajJ3K5Q :) Ked som stretol v arene arcane maga a hunta tak som lezal za 3 sekundy. pvp je uplne na hovno teraz. pve je sice teraz dost lahke ale to sa zmeni s patchom, ale napriklad sarth +3 je podla ludi z gildy priblizne na urovni illidana takze to neni len tak.
A to ze ofik je pre zavislakov je hlupost, je pravda ze ked som expil tak som to chcel mat co najskor hotove a sedel som u toho dost ale ked mam 80ku tak uz len raidujem, momentalne asi 3x do tyzdna
po 3 hodiny a to neni ziadna zavislacina. Ked sa mi nechce tak nehram a hotovo.
0

#114 User is offline   Witiko 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 309
  • Joined: 27-July 08

Posted 11 April 2009 - 07:50 PM

Mě osobně free nevadí, alespoň se pořád mám na co těšit, na rozdíl od ofíkařů, kteří veškerou funkčnost berou jako samozřejmost, zatímco já se zatajeným dechem sleduju nascriptovaný průběh jednoho blizzlike funkčního questu div že to netočím na fraps, nebo pořád hustím do gildy, aby jsme šli do Old Hillsbrad foothills zabít Thralla, když je konečně tak fajnovně nascriptovaný. :D


Jediné co mě mrzí je to, že tenhle server je opravdu pozadu :P A ještě víc mě mrzí, že s tím nemůžu nijak pomoct, přestože s databází pracovat umím a programovat v určitých mezích taky, jen neumím pracovat s trinity db a programovat s funkcemi od trinity, chtělo by to nějakou průpravu, nicméně vlastní server nemám a nějaká dokumentace se těžko shání. O to je to horší, že jsem přišel ze serveru, kde se takhle pozadu nebylo a GM tým tam měl člověka, který dokázal sám nascriptovat věci, které se tu nechávají na "Opraví další revize". Ještě než někdo řekne "Tak se tam vrať" - vrátit se tam nemůžu, ale taky si na to nemůžu nevzpomenout, když se mluví o "zaostalosti serveru". To neberte jako že si stěžuju - nikdy si nestěžuju na něco, co dělají lidi zadarmo a ze své dobré vůle. Nicméně: Pokud by GM tým zas nevěděl jak něco opravit apod. - Zkuste napsat na drahyc@jabber.cz, nebo drahy@drahy.com. Drahy je co do práce s DB, tak i do oprav scriptů v C++ dost erudovaný a možná i poradí.

This post has been edited by Witiko: 11 April 2009 - 07:52 PM

0

#115 User is offline   Vengin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 261
  • Joined: 27-July 08

Posted 12 April 2009 - 09:21 AM

View Post.Parker, on Apr 11 2009, 03:31 PM, said:

pouze odpoved na toto: ani nevis, kolik lidi potkas za cca mesic, co si znal a ani nevis co se s nima delo.. potom uz vis:)


Hmm Mozna mas pravdu v tom ze tam potkam novy lidi ale silne pochybuju ze budou ode me z Jihlavy a ze s nima budu tak dobrej kamos jako s lidma co znam odtud z mystiqu. Heh si pamatuju kdyz sem zacal chodit tady s Jihlavskyma hracema do hospody nikdo me neznal tam na me cumeli kdo sem a to sme jeste nemel ani svuj nick v ty dobe sme byl jeste nejakej Thorus a mel sem 30 lvl zatimco vsichni uz byli 60 takze sme jen poslouchal co tam kecaj a vubec sem netusil(Hehe uz v ty dobre ALanin valil jak se o druida rozbijes a zustalo mu to doted xD). Bylo to v dobe kdy se spustil mystiq.org tak ais nekdy v otm cervnu(server se spustil nekdy na jare mozna duben ??). A takovyhle lidi co znam tak dlouho a rad s nima travim cas tak ty uz mi nikdo nenahradi ani sebelepsi typec z offiku kteryho potkam.
0

#116 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 12 April 2009 - 10:11 AM

hh :) TwentyFifthNovember (respektive Ensidia) dali 25 naxx, sarthariona i malygose v podstatě v jednom dnu. nemluvím o neskutečně primitivních 5-mankách, kde si mág v klidu kitne last bosse. co na plat že točíš 8 spellů, jelikož máš X spellů , nepočítaje racialky díky kterým seš v podstatě osvobozený od CC.

a nemel mi že pve ve wotlku je těžké :) pac a pusu ahoj...

This post has been edited by Gum_Bob: 12 April 2009 - 10:11 AM


#117 User is offline   Don 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 223
  • Joined: 01-July 08

Posted 12 April 2009 - 10:26 AM

View Postoldys19, on Apr 6 2009, 09:47 PM, said:

Přesně....ok ofik je fajn, ael my chcem hrát zadara a máme tu kámoše...o tom že Ofi je Ofi nikdo nepochybuje....nebo o co tu tedy jde?

To měla bejt nějaká novinka jako? nebo co? že je ofi lepší?


já hraju na ofi už 3 měsíce a ještě sem za něj nedal ani korunu

Donahu sem prodal za 1700 - akorát na origošky
--> měsíc zadara
a tedka si platim 2000g za mesic a neni to zadnej problem, hodinka daily q a mam 300-400 goldu, já ani nedělam 25d q denně a týdně q vydělávam asi 1000g + sem tam prodáš nějaký BoE věci apod...

takovej Padmus co tu hrál v PHGP má alchemku na ofi a tedka ma u sebe asi 30k goldu + si koupil za 17000goldu motorku a to si vydělává jen tim že prodává flasky a dělá daily q
když člověk chce tak si goldy vyděla jak prd

View PostSajmi, on Apr 6 2009, 10:01 PM, said:

prasopes zase perlí :)
no a jinak....to jak tu píšeš o těch goldech:D....to by si ani nehrál skoro:D...to bys jen farmil a platil, farmil a platil :)...no ale jestli tě to baví proč ne :)


fakt že ne jak sem psal nahoře stačí hoďka denně a s goldama vyjdeš naklid

View PostVeress, on Apr 7 2009, 08:31 PM, said:

Jenze na offiku se dá bavit víc než na free.
BTW. Nevím proč zrovna musí být pro děti. Nekritizuj něco co neznáš. Aspoň něco si o tom zjisti, existujou i vic ez mode classy. To, že tě to párkrát zabilo v (dost zkaženým) PvP, neznamená, že je to ez mode classa.
Jak jsem se tak díval, v PvE mage castuje frostfire bolt a je první v dps. A co musím dělat já?
Icy touch, plague strike, heart strike, obliterate, hysteria, Empower rune, Dancing Rune Weapon, Obliterate, Heart strike, dávat Death Coil podle toho kolik mám rune power, pohlídat si disease na bossovi aby mu nespadly jinak dávám menší dmg apod....


http://warcraftmovie...w.php?id=105151
0

#118 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 April 2009 - 10:51 AM

25th november a ensidia jsou dvě rozdílné guildy...ensidia se vytvořila potom, co kungen z 25th novemberu odešel a vytvořil právě s ještě pář přeběhlíkama ensidii...a jo, jediný težší encounter je so+3, zbytek je hodně lehký a i blizz to přiznal...pvp nehraju, páč tenhle world of instantcraft mě fakt nebaví
edit: a vidím, že don taky viděl to video:)
0

#119 User is offline   Black_one 

  • Hlavní GameMaster
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 7,166
  • Joined: 24-June 08

Posted 15 April 2009 - 10:47 AM

Jenom dodám, že třeba dnes jdu převádět asi 5 lidí z offi sem :D Aneb chceš bejt závislej? jdi na offi.

#120 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 April 2009 - 10:55 AM

View PostSharmi, on Apr 12 2009, 11:51 AM, said:

25th november a ensidia jsou dvě rozdílné guildy...ensidia se vytvořila potom, co kungen z 25th novemberu odešel a vytvořil právě s ještě pář přeběhlíkama ensidii...a jo, jediný težší encounter je so+3, zbytek je hodně lehký a i blizz to přiznal...
edit: a vidím, že don taky viděl to video:)


Co chceš... blizz všechno příliš testuje od dob Cthuna... První verze byla nedatelná... podle kalkulačky ani se 40 lidmi v T4.
pak následovalo asi 6 hotfixů než ho nihilium složilo.
OD té doby to šlo do prčic protože se všechno testovali na PTR a PTR nejsou spolehliví. Nemaj jako mi top před dungem získatelný ekvip.... Snad to nějak dopadne Yoog saron se netestuje... tak snad to bude jako Cthun. Jinak po Yogg Saronovi ma být ještě nějaký Aldagon nebo něco... jen 25 lidí a jen pokud ste Yoog Sarona šli v jednom z hard modu...
0

  • 7 Pages +
  • « First
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

18 User(s) are reading this topic
0 members, 18 guests, 0 anonymous users


TOPlist