Mystiq.org - forum: Proč hrát na ofiku aneb proč free okrádá WoW na hratelnosti - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 7 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Proč hrát na ofiku aneb proč free okrádá WoW na hratelnosti

#61 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 April 2009 - 09:38 PM

View PostVeress, on Apr 7 2009, 09:20 PM, said:

Ta drtivá většina lidí jsou ti co hrají debilní classu která je o 2 tlačítkách a sere je, že je DK poráží.
Ti lidi taky říkají, že DK hrozně rychle zerguje, ale to není žádná pravda, dokonce ani v PvE... Kdybyste to hráli, tak to pochopíte.
BTW Nevím jak o DK můžeš mluvit že je easy mode když hraješ na freečku, hrál jsi ho na WotLK funu, co ?

chceš mi říct že hraju wowko na 2 tlačítka ?
si klasický případ toho, jak někdo nedokáže připustit že je op .... já si toho mága doexpím, pak si tam fakt z prdele střelím arcane build a budu běhat jen za dkčkama at poznají 2 tlačítkového op zm.da jako jsou oni
0

#62 User is offline   Elypsa 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 386
  • Joined: 04-July 08

Posted 07 April 2009 - 09:52 PM

View PostManík, on Apr 6 2009, 09:54 PM, said:

Na ofik proste podle me muze jit jen zavislak na hre, kterymu nejde vo lidi, ale o to, aby vypadal co nejvic huste v prasatku mel co nejvic goldu, ktery kazdej den chodil jak mental mlatit nekam do prdelovic...

Docela uz trapna a ohrana hlaska :D

jinak blizzardu bych si dovolil nadavat po 3.1.0 to je posledni nadeje kdy si to u me muzou spravit..zatim si tak nejak bezstarostne uzivam naxxu

3.1.0-ulduar mounti+balanc pvp/pve
http://www.mmo-champ...ex.php?page=835

This post has been edited by Elypsa: 07 April 2009 - 09:55 PM

0

#63 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 07 April 2009 - 10:18 PM

Maník said:

Na ofik proste podle me muze jit jen zavislak na hre, kterymu nejde vo lidi, ale o to, aby vypadal co nejvic huste v prasatku mel co nejvic goldu, ktery kazdej den chodil jak mental mlatit nekam do prdelovic...

To si ze mě děláš prdel ne? :-D Další hláška těch debilních lidí aneb ,,Maminka mi nedá peníze na gamekartu! OFIK JE PIČOVINA! MUSÍ SE PLATIT!"
0

#64 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 07 April 2009 - 10:19 PM

View PostEurys, on Apr 7 2009, 09:34 PM, said:

třeba já teď to "DK" skouším a uznám , že je OP, ale ať si každý hraje co ho baví, a ne co se vám libi. Každý ho nehraje proto , že je OP , ale třeba protože ho baví. Toť muj názor

Já uznávám, že je DK OP, ale neuznávám, že je to lehčí classa než ostatní.
Například nejlehčí classa kterou jsem kdy hrál byl v TBC SL/SL Lock před patch nerfem
0

#65 User is offline   Mystiq 

  • Zakladatel
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 611
  • Joined: 23-May 08

Posted 07 April 2009 - 11:36 PM

nejlepsi to bylo na wowemu kdyz skoro nic nefungovalo a to co fungovalo tak k tomu jeste spatne... to byla doba kdy sem si s lidma pokecal uplne nejvic a bylo mi tak nejlepe... cim vic se blizi mangos k offiku tim mene si s lidma pokecam....


offik je fajn... ale pro zavislaky, kdo si chce v pohode v klidu a hlavne only s Cz/Sk lidma zahrat... free je jasna volba

koniec filma...

#66 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 08 April 2009 - 05:51 AM

View PostVeress, on Apr 7 2009, 10:18 PM, said:

To si ze mě děláš prdel ne? :-D Další hláška těch debilních lidí aneb ,,Maminka mi nedá peníze na gamekartu! OFIK JE PIČOVINA! MUSÍ SE PLATIT!"

kluku ty ses retard :D

Ale pravdu mas, ze mi mati na nic neda, kdyz si vsechno platim sam, to je tak jediny...na ofiku sem hral, ale lidi tady mi nenahradi ani nejakej ultra mega drsnej hustodemon ze kteryho padaj ruzovy emo bracery...a plne funkcni hra, ktera je stejne vo nicem :)
0

#67 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 08 April 2009 - 07:50 AM

offik - funkcnejsi hra, kterou ted trosku skundi'li a zlehcili, coz se powergamerum nelibi, ostatni to uvitali protoze dokazi byt stejne husti jako lidi, co se tomu trosku venovali jenom tim, ze si zvoli OP classu. To, ze jsou mezi temi, co za tu classu hrajou i lidi, co maji DK radi je pravda, nemeni to nic na tom, ze je OP
Sou s tim dost starosti s placenim, nekomu to prijde malo, mne to prijde jako skoda penez:) (ikdyz jsem na mystiq uz narval taky prasuli, ze bych za to mohl hrat skoro rok na offi ale to je fuk :))

free - min funkcni nicmene rozhodne hratelne, o nic se nestaras a zabava? Lide se tu bavi a bavi se tu hodne ...

Prijdes mi jako typek, co prijede do ostrav a zacne rikat "ostrava je na hvno jsem z prahy a mame tam metro ...", doufam, ze si uvedomis, jak namyslene a dmntne se chovas a vystupujes. Proc se do tebe navazim? Protoze se mi chce.
0

#68 User is offline   Luciann 

  • Group: VIP
  • Posts: 687
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 April 2009 - 08:10 AM

jsem rad orkaci ze si zminil zrovna ostravu...sice nemame metro, ale v podzemi chodime pesky :) a s hajmanama na hrbete a o zbijakach nemluve, to pepik nikdy nepochopi :)
0

#69 User is offline   Nakasharal 

  • Group: VIP
  • Posts: 788
  • Joined: 07-January 09

Posted 08 April 2009 - 08:10 AM

Pro mě je prostě důležitý to, že tu neni WOTLK, až tu bude přecházíme s přítelkyní na offi. BTW doufám že to ještě potrvá...
0

#70 User is offline   Flash_ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 202
  • Joined: 24-November 08

Posted 08 April 2009 - 09:05 AM

View PostMystiq, on Apr 8 2009, 12:36 AM, said:

offik je fajn... ale pro zavislaky, kdo si chce v pohode v klidu a hlavne only s Cz/Sk lidma zahrat... free je jasna volba

koniec filma...

Nevidim duvod, proc by si hrac na offi nemohl v klidu a pohode zaparit.. Nekdo ty prachy ma a par stovek za mesic pro nej neni problem, at uz je tedy ziska od rodicu a nebo uz je sobestacny a vydelava si vlastni money. Mozna, ze socky budou chtit, kdyz uz si teda za to zaplatili, travit 24/7 na offi a zavislaky se stanou uz jen z principu, z vlasni nenazranosti. Neco na tom bude vzhledem k ceske povaze a prumerne mzde, ale jako ze na free budou super lidi a na offi jen samej zavislak, tak bych to nepausalizoval.

This post has been edited by Flash_: 08 April 2009 - 10:51 AM

0

#71 User is offline   Venia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 138
  • Joined: 13-July 08

Posted 08 April 2009 - 02:41 PM

Někdo dá měsíčně necelý 4 kila za hospodu, jinej za cigára, jinej za hru. Já jsem na offiku už nějakou dobu a ta hra mě prostě baví, stejně jako jiný lidi baví hrát fotbal nebo čučet na seriály, prostě u toho odpočívám, relaxuju, pokecám s lidma, který jinak nevidím. A to všechno na offíku, za prachy, no fakt!

Samozřejmě to tam není jako na free, co se těch lidí týče, je jich tam mnohem víc a proto je těžší najít lidi se kterýma si opravdu rozumíte. Je to tam míň osobní.. Ale co se týče hratelnosti, na free už bych hrát asi moc nemohla. Jsem teď prostě rozhýčkaná z toho, že všechno funguje jak má, že to nepadá a nemusím nic ukládat (Vyjma období okolo patche, jak už někdo psal, jo, to to lagovalo jako prase, ale od Blizzardů přišel balíček několika dní navíc jako kompenzace).. Jedinej důvod proč se občas lognu na MystiQ jsou lidi, se kterýma zajdu bg a pobavím se s nima. Ale raid bych tady už nikdy nešla.. Už bych nechtěla trávit 2-3 hodiny nad něčím, co se mi pak po pádu ztratí, když to náhodou nesejvnu :)

A co se týče DK, je to classa která mě absolutně nebaví, v aréně spolu s palachem je to pro mě nezabitelný, ale rozhodně si nemyslím, že by byla nějaká extra jednoduchá. Myslim si že třeba obyčejnej... já nevím, holy priest (a bacha já na priesta nedám dopustit) je mnohem snazší, pač to je několik spellů (healů) pořád dokola.. Ale samozřejmě je to o tom, jak to člověk umí, mě priest může přijít snadnej pač za něj hraju už nějaký ty dva roky :D (Čímž se samozřejmě nesnažím říct, že já za prajsta umim, spíš naopak si myslím, že jsem pořádná luma :)

A na závěr chci jenom dodat, že ze srdce nesnáším lidi, který tvrděj, že ti co hrajou na offíku jsou závisláci nebo snobové nebo namyšlení a podobně. Samozřejmě že tací jsou, a nebude jich málo, ale buďte tak laskavi a neházejte všechny do jednoho pytle..

Ještě Edit pro MystiQa: Drak'Thul je troufla bych si říct z 99% československej. Na cizince jsem tam narazila za tu dobu co hraju snad jen jednou a neřekla bych, že v BG nějak extra vadí, že lidi mluví anglicky (je to totiž fakt složitá angličtina, ty povely typu "All blue" nebo "Def now").
Spíš si naopak myslim, že je výhoda hrát na nečeským serveru. Nebo alespoň ne na complete českym, založila jsem alta na Aerie Peak a musim říct, že lidi jsou tam fakt milí. Když jsem plnila Qty, i vyšší levely ochotně pomáhaly, což jsem na čektulu nepoznala. Prostě česká povaha je česká povaha a ať si lidi říkaj co chtěj, sme pokrytecký a sobecký. Prostě sme.

This post has been edited by Venia: 08 April 2009 - 02:44 PM

0

#72 User is offline   wxzer 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 58
  • Joined: 31-August 08

Posted 08 April 2009 - 03:26 PM

Je docela úsměvný jak někdo z Drak'Thulu může napsat, že na Mystiq.org jsou "retardovaný" lidi a myslet to vážně. xD

This post has been edited by wxzer: 08 April 2009 - 03:27 PM

0

#73 User is offline   Flash_ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 202
  • Joined: 24-November 08

Posted 08 April 2009 - 03:27 PM

Sice te neznam a na ofi jsem nehral, ale napsala si to hezky :-D
0

#74 User is offline   Radix 

  • Group: VIP
  • Posts: 147
  • Joined: 03-July 08

Posted 08 April 2009 - 04:36 PM

no cist to cely nebudu je tu tuna spamu ale... lidi co tu hrajou tu hrajou proto ze tu hrat chtej, sposuta lidi od nas z guildy odesla po vydani datadisku na offik a tak 80% z nich je uz zase zpatky

ty achievementy tu taky moc nevytahuj, vykradenej warhammer online kterej sem mel tu cest hrat, stejne jako oblehaci stroje a dobyvani hradu, opet vykradenej warhammer, na wotlk je znat ze blizzardu dochazej napady...

a to jak si psal ze mas radsot ze tne topic cte hodne lidi protze je to zajima tka to ctou jen proto aby ti sem mohli naspat neco takovyho jako ja,
tahni si na offik a nech nas trapaky v klidu na free...
0

#75 User is offline   Daft 

  • Group: VIP
  • Posts: 989
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 April 2009 - 04:49 PM

View PostVeress, on Apr 7 2009, 10:18 PM, said:

Další hláška těch debilních lidí aneb ,,Maminka mi nedá peníze na gamekartu! OFIK JE PIČOVINA! MUSÍ SE PLATIT!"

http://img210.imageshack.us/img210/3458/65647960.jpg

že by byl tohle tvůj případ? :D
0

#76 User is offline   vanilor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 57
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 April 2009 - 07:10 PM

View PostRadix, on Apr 8 2009, 05:36 PM, said:

ty achievementy tu taky moc nevytahuj, vykradenej warhammer online kterej sem mel tu cest hrat, stejne jako oblehaci stroje a dobyvani hradu, opet vykradenej warhammer, na wotlk je znat ze blizzardu dochazej napady...

vždyť to máš jedno, jestli je to ukradený. ti lidi se kvůli tomu nepřetrhnou a je to stará věc v novým kabátě, osobně to sice nepodporuju ale když to dal blizz do hry, akorát tím lidi přitáhl, což byl účel.
no ale to je tak jedno.. co na ofiku navýší funkčnost, tady zas (někdy) komunita - tím myslím známe, kamarády nebo guildy.
0

#77 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 08 April 2009 - 07:20 PM

tak mne napada ...

hello little child, hello! ... oh no no please, dont cry little children, here is here ! here is your little teddybear, take him and *muck* *muck* ... proste si zbal kufry a tahni ke vsem modrejm Vanicim, mrazenejm pindourum a buh vi cemu jeste, tady to nikoho nezajima, jen tu vsichni chtej spamovat ^^

a narazky na mou spatnou anglictinu si nech, taky se nesmeju tve piratske drevene noze ...

This post has been edited by Prasopes: 08 April 2009 - 07:20 PM

0

#78 User is offline   Mystiq 

  • Zakladatel
  • Group: Hlavní Admin
  • Posts: 611
  • Joined: 23-May 08

Posted 08 April 2009 - 07:23 PM

View PostFlash_, on Apr 8 2009, 08:05 AM, said:

.......



View PostVenia, on Apr 8 2009, 01:41 PM, said:

...........



nevytrhavejte slova z kontextu.... bylo to myslene tak ze cim vic lidi hraje, tim mene si pokecam...alespon ja...

#79 User is offline   Venia 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 138
  • Joined: 13-July 08

Posted 08 April 2009 - 08:09 PM

View PostMystiq, on Apr 7 2009, 11:36 PM, said:

kdo si chce v pohode v klidu a hlavne only s Cz/Sk lidma zahrat... free je jasna volba

Já reagovala na tohle. Jakože

This post has been edited by Venia: 08 April 2009 - 08:11 PM

0

#80 User is offline   Prophet 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4
  • Joined: 03-March 09

Posted 08 April 2009 - 08:47 PM

imho Veress zalozenim tochto topicu chcel vivolat flame alebo si boostnut ego aki je dobry ze hra na offi a my aki sme ubohy freeckari... kazdopadne fail
0

  • 7 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

56 User(s) are reading this topic
0 members, 56 guests, 0 anonymous users


TOPlist