Mystiq.org - forum: Proč hrát na ofiku aneb proč free okrádá WoW na hratelnosti - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 7 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Proč hrát na ofiku aneb proč free okrádá WoW na hratelnosti

#41 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 April 2009 - 08:50 AM

View Postkadajca, on Apr 7 2009, 09:46 AM, said:

Proč to sem davaš,tady jefree,reklamu si udělej na baráku....

no nejde o reklamu jako takovou.. ale vesmes mas pravdu v tom co jsi napsal :)
0

#42 User is offline   crievko 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 04-July 08

Posted 07 April 2009 - 10:23 AM

moj nazor je taky ked hram na offiku, ze teraz je jak pvp tak aj pve content jednoduchy, s tym ze ulduar podla toho jak som ho testoval prinesie vela zmien k lepsiemu cize tazsiemu. Z mystiqu odislo vela ludi na offik a nelutuju to
0

#43 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 07 April 2009 - 01:19 PM

View PostSniper83, on Apr 6 2009, 10:51 PM, said:

...

Malygos a OS+3Drakes mám udělané, OS+3Drakes je opravdu extrém, ale Malygos se dá v pohodě projít když víš jak na to.
Samozřejmě všechno co jsi napsal to vím, btw je to teprve patch 3.0.9, hrál jsi TBC na patchi 2.0? Bylo to na stejné úrovni ty dungy a taky těch 25man dungů bylo málo.
A k těm achi, například raid achievementy jsou ve hře proto, aby se mohly srovnávat guildy podle toho co pokořili.
BTW Napsal jsem to sem aby se tu řešilo i něco jiného než to, jestli Reitak porušil zákon nebo ne. A jak vidím, píše tu dost lidí tak je to asi zajímá. Jo a díky za post, dobré počtení.
0

#44 User is offline   Sniper83 

  • Group: VIP
  • Posts: 169
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 April 2009 - 06:01 PM

View PostVeress, on Apr 7 2009, 02:19 PM, said:



jo hrál jsem TBC od spuštění, měl jsem jedoho z prvních lvl 70 paladinů za hordu... a jak to tak počítám, tak byl k dispozici úplně novej karazhan, úplně novej magtheridon a úplně novej gruul's lair + defacto úplně novej celej systém heroic dungů... a dobře si pamatuju ty opakovaný šestihodinový wipovačky na gruulovi před prvním patchem kdy nám jednou utek kill snad o 200K a o tom jít i nejsnazší heroic bez karazhan/68 lvl normal dungů equipu se vůbec nedalo mluvit, btw pro tvoji informaci nej gilda na serveru dala poprvé magtheridona snad po měsíčním farmení kara ve třech grupách a po ní ještě dalších 14 dní nikdo. takže i když bylo raidů málo, měl jsi o zábavu postaráno, ne jako naxx 10, kam jsme vlezli poprvé s pugem a během 3 hodin vybili jedno křídlo, i když tam nikdo z nás předtím nebyl a řídili jsme se víceméně taktikou z 60kovýho...

podle achievementů porovnáš kulový, třeba undying a immortal dá i průměrná grupa bez větších problémů, pokud mají všichni stabilní připojení a trošku se snaží
0

#45 User is offline   Nervak 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 272
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 April 2009 - 07:45 PM

Keci keci keci , kazdy muze hrat kde chce , de o zabavu , kdyz se clovek bavi je jedno ci na offi nebo free...

Btw: DK je sunt pro deti...
0

#46 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 07 April 2009 - 08:31 PM

View PostNervak, on Apr 7 2009, 07:45 PM, said:

Keci keci keci , kazdy muze hrat kde chce , de o zabavu , kdyz se clovek bavi je jedno ci na offi nebo free...

Btw: DK je sunt pro deti...

Jenze na offiku se dá bavit víc než na free.
BTW. Nevím proč zrovna musí být pro děti. Nekritizuj něco co neznáš. Aspoň něco si o tom zjisti, existujou i vic ez mode classy. To, že tě to párkrát zabilo v (dost zkaženým) PvP, neznamená, že je to ez mode classa.
Jak jsem se tak díval, v PvE mage castuje frostfire bolt a je první v dps. A co musím dělat já?
Icy touch, plague strike, heart strike, obliterate, hysteria, Empower rune, Dancing Rune Weapon, Obliterate, Heart strike, dávat Death Coil podle toho kolik mám rune power, pohlídat si disease na bossovi aby mu nespadly jinak dávám menší dmg apod....
0

#47 User is offline   Chio Chips 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,040
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 April 2009 - 08:46 PM

View PostVeress, on Apr 7 2009, 09:31 PM, said:

Jenze na offiku se dá bavit víc než na free.

a to jako proc?
ja se na free bavim vyborne, ani offi kdyz sem tam byl nakou chvili nebyl takovej
0

#48 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 April 2009 - 08:47 PM

View PostChio Chips, on Apr 7 2009, 08:46 PM, said:

a to jako proc?
ja se na free bavim vyborne, ani offi kdyz sem tam byl nakou chvili nebyl takovej

chio kašli na to co tu píše.... to by nenapsal ani narvaný člověk ..... dk je na ofi něco jako tady roguna s buglý wf kdysi dávno
0

#49 User is offline   Redwall 

  • Group: VIP
  • Posts: 455
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 April 2009 - 08:52 PM

cital som prvu a poslednu stranku, ale vyjadrim sa len k tomu preco by som nesiel na ofik. a to len preto pretoze to je len hra, a za hru nikdy utracat peniaze nemienim, pretoze peniaze sa daju vyuzit omnoho lepsie, ako na hru (vynimky su taki, co im to chybat nebude samozrejme :)). Nevravim ze ten poplatok je megavelky alebo co, ale proste ked si to zratate celkovo to vyjde dost dajme tomu za rok. Preto som na freecku, nasiel som si wowserver (pre info od wowemu 1.8) a paci sa mi tu a aj tu ostanem. Skoda len toho Reitaka :D
0

#50 User is offline   Chio Chips 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,040
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 April 2009 - 08:53 PM

njn, sem musel na chvili odejit od kontroly prekladu q, tak me tenhle topic zaujal, aspon bylo co cist.
PS: pro predstavu, cim se ted bavim, aspon vim, proc je free horsi :-)
Mluvení  kterých, já jsem nebyl schopný udělat žádný nedávno.

0

#51 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 April 2009 - 08:57 PM

View PostVeress, on Apr 7 2009, 09:31 PM, said:


dkčko je nejvíc easy mod, co kdy blizz mohl vymyslet...viděl jsem video dk, co měl 2,5k rating a měl na liště jednu ikonku...makro se všema spellama...on to makro jenom mačkal a castil random spelly a stejně vytáhl rating 2,5k....dk je pro děcka a lidi jako ty
0

#52 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 07 April 2009 - 08:59 PM

View PostSharmi, on Apr 7 2009, 08:57 PM, said:

View PostVeress, on Apr 7 2009, 09:31 PM, said:


dkčko je nejvíc easy mod, co kdy blizz mohl vymyslet...viděl jsem video dk, co měl 2,5k rating a měl na liště jednu ikonku...makro se všema spellama...on to makro jenom mačkal a castil random spelly a stejně vytáhl rating 2,5k....dk je pro děcka a lidi jako ty

Ano, je to pro lidi jako já.
btw vím, že to mělo být jako urážka a nechápu proč se hodláš do mě navážet, asi jsem tě naštval svými názory a názory většiny co hraje WoW (tím myslím WoW a ne ,,WoW")...
0

#53 User is offline   Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 April 2009 - 09:05 PM

pokud vím, tak drtivá většina lidí tvrdí, že dk je easy mode...a mají pravdu...pravdu nepřiznají jenom ti, co to hrajou
0

#54 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 April 2009 - 09:12 PM

Sranda je ze na zabugoovanom freecku je lepsie pvp ako na ofiku :D
(zatial)
0

#55 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 07 April 2009 - 09:20 PM

View PostSharmi, on Apr 7 2009, 09:05 PM, said:

pokud vím, tak drtivá většina lidí tvrdí, že dk je easy mode...a mají pravdu...pravdu nepřiznají jenom ti, co to hrajou

Ta drtivá většina lidí jsou ti co hrají debilní classu která je o 2 tlačítkách a sere je, že je DK poráží.
Ti lidi taky říkají, že DK hrozně rychle zerguje, ale to není žádná pravda, dokonce ani v PvE... Kdybyste to hráli, tak to pochopíte.
BTW Nevím jak o DK můžeš mluvit že je easy mode když hraješ na freečku, hrál jsi ho na WotLK funu, co ?
0

#56 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 07 April 2009 - 09:22 PM

View Postvitamin, on Apr 7 2009, 09:12 PM, said:

Sranda je ze na zabugoovanom freecku je lepsie pvp ako na ofiku :D
(zatial)

Souhlasím, že PvP ve Vanilla WoW [WoW před PreTBC (1.x patch)(před patchem 2.0 prostě)] bylo 100x lepší, ale na freečku je to IMO horší než na ofiku, i to PvP
0

#57 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 07 April 2009 - 09:24 PM

porad tu jeste ten autor topicu machruje jakej to je pantata, ze hraje na ofiku nebo tu jeste oxiduje vzduch zajiste tolik zamoreneho free serveru?

No, myslim, ze si muzu odpovedet sam...
0

#58 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 April 2009 - 09:25 PM

View PostVeress, on Apr 7 2009, 10:20 PM, said:

... když hraješ na freečku, hrál jsi ho na WotLK funu, co ?

Pokial dobre viem, tak Sharmi hra na ofiku (popripade hral), bohuzial nemal to stasie ako ty a zvolil si blbu classu na pvp :D
0

#59 User is offline   Lloyde 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,910
  • Joined: 06-July 08

Posted 07 April 2009 - 09:33 PM

View PostVeress, on Apr 6 2009, 09:20 PM, said:

můžeš mít game kartu zadarmo, stačí to jen hrát, nemusíš mít prostě nutně 800Kč každých 60 dní, stačí když pár dní budeš farmit

No vidíš to, nemusim mít ani Game kartu, ani nemusim hrát, ani nemusím platit 800Kč, ani nemusim farmit - nemusim nic - NIC - zní to dobře to slovo co? xD
Mám čas, prachy na cigára a na pívo a taky je mi fajn - Kdo s koho - jestli já dřív dostanu rakovinu, nebo ty dostaneš nervovej záchvat u wowka bo u kompa x)
0

#60 User is offline   Eurys 

  • Group: VIP
  • Posts: 614
  • Joined: 31-August 08

Posted 07 April 2009 - 09:34 PM

třeba já teď to "DK" skouším a uznám , že je OP, ale ať si každý hraje co ho baví, a ne co se vám libi. Každý ho nehraje proto , že je OP , ale třeba protože ho baví. Toť muj názor
0

  • 7 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

8 User(s) are reading this topic
0 members, 8 guests, 0 anonymous users


TOPlist