Mystiq.org - forum: Proč hrát na ofiku aneb proč free okrádá WoW na hratelnosti - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 7 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

Proč hrát na ofiku aneb proč free okrádá WoW na hratelnosti

#1 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 06 April 2009 - 09:20 PM

Nebudu dělat žádnej úvod prostě půjdu rovnou na věc

Plno lidí tu říká, jak je freečko lepší, jenže já (a nejen já) s nimi nesouhlasím.
Několik lidí tu říkalo, že WotLK je z hlediska hratelnosti dost Easy Mode.
Je pravda, že PvP je na hovno, ale PvE je dost těžké.
Když se jde raid na MystiQu, vždy někdo jde out of combat a ressuje.
Příčina wipu je skoro vždycky to, že resser chytí combat, což je docela smutné.
Na ofiku je Achievement (To je ocenění - když něco pokoříte, dostanete to ocenění, některé ocenění mají odměnu. Třeba draka (mounta) nebo titul.
Achievementy na draka fungují tak, že se musí splnit všechny achievementy, které se vyžadují splnit pro achievement na draka.
Achievement je něco jako quest, který se ale nebere a ani neodevzdává.
Ale konkrétně je tam jeden achievement, který splníš tím, že projdeš celý naxx (15 bossů, z toho je jich pár docela dost těžkých) anižby JEDINÝ HRÁČ co je v grupě zemřel - tzn. Stačí když za celý run zemře 1 hráč, už NIKDO nedostane ten achievement. Myslíte, že s tím jak se tady pořád ressuje, že tady by se daly dělat takové hard mode úkoly?
Další věc je komunita. Já jsem hrál chvilku na MystiQu - asi 2 měsíce a nikdy bych se nechtěl vrátit. Je tu plno lidí, a to i tady na fóru, kteří jsou retardovaní (podívejte se na screen)
http://veress.ic.cz/debil.jpg
A toto není jediný případ, za celou dobu co jsem hrál na mystiqu jsem viděl plno lidí, co se vyjadřovali podobně.
Plno lidí kritizuje to, kolik korun stojí gamekarta. Ale (kdo ví, bude se mnou souhlasit) díky tomu, že ve WoW se dají prodávat goldy, můžeš mít game kartu zadarmo, stačí to jen hrát, nemusíš mít prostě nutně 800Kč každých 60 dní, stačí když pár dní budeš farmit nebo třeba jen prodávat Titansteel Bary a to ti vynese za měsíc 2400g a najednou JEN z této jedné věci máš vyděláno na jednu game kartu.
Další věc tady na MystiQu jsou dungy.
Jako teď mě omluvte, ale toto jsem nemohl prostě zapomenout. Tier 5 je z patche 2.1.0, prequesty byly zrušeny v 2.1.2 (na naxx 2.4.0).
Jedna věc je, že nechápu proč když tento server jede na verzi 2.4.3, proč není otevřený content z toho patche a dokonce jsou tu i prequesty. Já myslím, že od 2.3 máte už dost času na to, abyste udělali spelly bossům... Vím, že to je třeba těžké, ale jestli chcete mít dobrý server tak to je prostě základ mít dobrý team který by to dokázal. Jste o víc než rok pozadu.
Další věc: bugy a lagy
Je tu hodně minor bugů, které se občas dají a občas nedají přehlídnout, ale jsou tu taky bugy které dost vadí.
Ohledně těch "lagů" (Použiju to jako výraz pro všechny connecting problems jako to tady plno lidí používá), taky to docela potěší když je brutální odezva nebo když jsou lagy když zrovna dueluješ nebo když zvedáš člověka který zemřel při bossovi takže to zapříčiní wipe raidu (recese).
Když máš účet na ofiku, má nějakou hodnotu, a hodnota dost přibývá díky equipu. Tady lidi berou cenu 400kč za vyexpení 70tky a 600 Kč za equip, jenže tam mají postavy hodnotu třeba 10 000 Kč (samozřejmě, že je výhodnější dát character transfer, protože na Drak Thulu žádný zahraniční člověk char za takovou částku nekoupí, to jen lidi ze zahraničí).
Já chápu, když třeba někdo než začne hrát WoW hraje na free, ale ne aby tu měl třeba rok 70tku a raidoval. Vsadím se o vercajk, že většina z vás když zkusí ofik a hitne lvl 80, na free už se nebude chtít vrátit.
Ofik je úplně něco jiného než free.
Taky zde platí, že co je zadarmo, to je špatné. Jestli chcete hrát WoW a ne ,,WoW", investujte těch pár korun do WoW, vyplatí se to.

doporučuji: http://teaser.wow-europe.com - WoW 10day Trial (s omezením - nejde trade, nejde psát na general chat, nejde psát na trade chat, nejde psát na channely channely, nejde mailbox, nejde invitovat high lvl jestli te nemaji ve friend listu, nejde psát whispy jestli tě nemají ve friend listu, ale stejně poznáte proč private servery kazí WoW)

BTW Když už kritizujete DK, zjistěte si něco o tom a neříkejte to, co říká většina a nenazývejte to (cituji) ,,child classou" jen proto, že to je nová classa - Pro high dps musím používat rotaci 8 spellů, například mage používá jen 2 spelly - Frostfire Bolt a Living Bomb, nebo boomkin druid taky - Starfire a Moonfire (aneb Boom, Starfire za 14k, Starfire za 8k, Starfire za 10k) (popřípadě nějaké cc spelly v pvp) a pak co je classa za kterou hrajou dementi co to neumí hrát.... A když už znáte teda co DK dělá, uvědomte si, že to je věc talent buildu a nemůže mít všechny cooldown spelly (nemůže mít proměnu v ghoula, ghoula, gargoyla, bloodworms, Hysterii, Dancing Rune Weapon apod zaráz.. Je to prostě věc buildu, to je jako bych dával všechny buildy paladina do jednoho a říkal jak je Paladin classa pro děti...

Myslete si o mě co chcete, za svým názorem si stojím a stát budu
1

#2 User is offline   hypik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 551
  • Joined: 14-October 08

Posted 06 April 2009 - 09:23 PM

To se zase potřebuješ zviditelnit?.. G T F O
0

#3 User is offline   Nakasharal 

  • Group: VIP
  • Posts: 788
  • Joined: 07-January 09

Posted 06 April 2009 - 09:26 PM

A proč to píšeš na foru FREE serveru? xD.....jasně že je offi co se týče úrovně lepší. Ale tak to se hodí spíš jak reklama pro offi než příspěvek na server kde hraješ xD
0

#4 User is offline   Eurys 

  • Group: VIP
  • Posts: 614
  • Joined: 31-August 08

Posted 06 April 2009 - 09:28 PM

vcelku vystižné, akorát k tomu DK vubec se mi nelibi death grip, to podle mě do PvP nepatří
0

#5 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 06 April 2009 - 09:28 PM

Na offi je to lepsi? tak to mozna proto, ze kdyz ti francouz rika "Budene li ta cero uno pica dela tuti monte ista gante" tak si myslis, ze te ma rad a zve te na piknik party s krasnyma kockama ...

Jinak co se tyce drakthulu apod. serveru je to tam naprosto stejny ... takze neplacej hovadiny utri nudlu a bud hraj nebo tahni ...

ps. ping "brutalni lagy" jestli hrajes na konvicce s varici vodou ok, jestli ne, tak ST-FU ya n44B? Mam latency 1,FPS 40 ... lagy jsem nevidel pekne dlouho (krom minor lagu, ktery obcas trhnou serverem kdyz se neco dela a ty okamzite mizi)

This post has been edited by Prasopes: 06 April 2009 - 09:31 PM

0

#6 User is offline   Henri 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 345
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 April 2009 - 09:31 PM

Někomu je asi líto že platí za hru a stále existují lidi kteří se dokážou bavit i na free. fail
0

#7 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 06 April 2009 - 09:34 PM

View PostPrasopes, on Apr 6 2009, 09:28 PM, said:

Na offi je to lepsi? tak to mozna proto, ze kdyz ti francouz rika "Budene li ta cero uno pica dela tuti monte ista gante" tak si myslis, ze te ma rad a zve te na piknik party s krasnyma kockama ...

Jinak co se tyce drakthulu apod. serveru je to tam naprosto stejny ... takze neplacej hovadiny utri nudlu a bud hraj nebo tahni ...

ps. ping "brutalni lagy" jestli hrajes na konvicce s varici vodou ok, jestli ne, tak ST-FU ya n44B? Mam latency 1,FPS 40 ... lagy jsem nevidel pekne dlouho (krom minor lagu, ktery obcas trhnou serverem kdyz se neco dela a ty okamzite mizi)

Lagy, latency a fps je něco jiného
Mám pořád 90fps, nehraju na žádné konvici, net mám taky dobrý, na ofiku mám málo latency
0

#8 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 06 April 2009 - 09:34 PM

View PostHenri, on Apr 6 2009, 09:31 PM, said:

Někomu je asi líto že platí za hru a stále existují lidi kteří se dokážou bavit i na free. fail

Není :) Jen chci aby lidi pochopili že free není doopravdy WoW
0

#9 User is offline   Luciann 

  • Group: VIP
  • Posts: 687
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 April 2009 - 09:37 PM

cim vic prouzku tim vic adidas...nejak tak mi tohle pripada
0

#10 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 April 2009 - 09:38 PM

Samozrejme ze je ofik lepsi ako freecko, ale stoji to za to? :)

edit: aj ked prichodom wotlk je to relativne

This post has been edited by vitamin: 06 April 2009 - 09:40 PM

0

#11 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 06 April 2009 - 09:38 PM

a co jako? Lide vedi, ze na offiku je min bugu, lidi vedi, ze se tam da GC kupovat za goldy (ikdyz je to proti pravidlum pokud vim blizzu), ...

lidi tady hrajou protoze je to bavi, nechtej nic platit a o nic se starat, ... co se tyce FPS/Latency ano je toto same, nicmene, oboji ti zapricinuje lagy, kdyz neni v poradku, ...

Proste nemel srajdy tahni na offik a nech nas v tom "NON BLIZZARD BAHNE" se cachtat jako poradny prasata tobe to muze bejt u prd... nevim na, co si tu hrajes, offik stejne stoji za hvno ...
0

#12 User is offline   Petr 

  • Group: VIP
  • Posts: 360
  • Joined: 01-July 08

Posted 06 April 2009 - 09:39 PM

View PostVeress, on Apr 6 2009, 09:34 PM, said:

Není :) Jen chci aby lidi pochopili že free není doopravdy WoW

Nepochopil jsi ho.

Ale jinak....myslím ,že by si se zde ,v takové žumpě neměl zdržovat a jít farmit goldy na zaplacení další karty....fakt žejo...
0

#13 User is offline   Veress 

  • Group: VIP
  • Posts: 116
  • Joined: 10-January 09

Posted 06 April 2009 - 09:42 PM

View PostPetr, on Apr 6 2009, 09:39 PM, said:

Nepochopil jsi ho...

Asi ne, ale koukám lidi toto téma zajímá, a to byl záměr. Podívej se kolik lidí si čte tento topic. To co tam píšu je sice pravda, ale jak se tak dívám, lidi to nechtějí slyšet, protože je to uráží, zajímavé
0

#14 User is offline   Butcher 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 317
  • Joined: 01-September 08

Posted 06 April 2009 - 09:44 PM

View PostVeress, on Apr 6 2009, 10:20 PM, said:

....


Hele kámo, na offík bych za tebou šel hned, klidně bych ti i pomáhal expit alta, ale nemam na to money, offik je urcite lepsi nez tady... to je jasny, ale nemam prachy, kdyz mi to zaplatis tak za tebou pujdu, myslim, ze to je problem u vsech lidi, nejsou prachy...
Takze o offiku si my muzem jen nechat zdat.
0

#15 User is offline   oldys19 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 53
  • Joined: 21-December 08

Posted 06 April 2009 - 09:47 PM

Přesně....ok ofik je fajn, ael my chcem hrát zadara a máme tu kámoše...o tom že Ofi je Ofi nikdo nepochybuje....nebo o co tu tedy jde?

To měla bejt nějaká novinka jako? nebo co? že je ofi lepší?
0

#16 User is offline   Chio Chips 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,040
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 April 2009 - 09:49 PM

dekujeme za objasneni toho, co tu nikdo doted nevedel.
PS: tak proc se sakra ty lidi z ofiku vraci na free :-(
0

#17 User is offline   Kenam 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 102
  • Joined: 22-February 09

Posted 06 April 2009 - 09:52 PM

Čím víc to hájíš, tím víc mi to přijde trochu jako blbina...Ty možná máš ty prachy na to, platit si offik, ale většina lidí takový štěstí nemá. Co se týče prodávání 2400g...:D...pravděpodobně máš čas sedět u wowka dost hodin denně, ale většina lidí ho nemá, nemluvě o tom, hledat si někoho, komu bych ty goldy prodal...Wowko hraju, protože mě to baví. Vyzkoušel jsem už několik českejch serverů a musim říct, že Mystiq.org respektive Albatros je skvělý, stabilní free server s dobrým zázemím, o čemž také svědčí, že v posledních době padá server tak jednou za dva dny...Tímto taky lidem z mystiqu děkuju:)
0

#18 User is offline   Farelein 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,046
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 April 2009 - 09:52 PM

View PostVeress, on Apr 6 2009, 10:20 PM, said:

Další věc je komunita. Já jsem hrál chvilku na MystiQu - asi 2 měsíce a nikdy bych se nechtěl vrátit. Je tu plno lidí, a to i tady na fóru, kteří jsou retardovaní


Hral sem na ofi jenom trial, ale s klidem muzu rict, ze lidi tam sou stejny, vsude mas lidi co sou normalni a pak nejaky co svym chovanim budou vybocovat.

Dal jsem to ani necetl, pac free a ofi nema cenu srovnavat.
0

#19 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 06 April 2009 - 09:54 PM

ty ses vocas...
ofik je lepsi mozna ve funkcnosti, ale smrdi to tam hur jak v pekle

Jakoze mystiq bych neopustil ani, kdybych tu dostal 50 banu....a ze uz se k tomu cislu celkem blizim ^^

Na ofik proste podle me muze jit jen zavislak na hre, kterymu nejde vo lidi, ale o to, aby vypadal co nejvic huste v prasatku mel co nejvic goldu, ktery kazdej den chodil jak mental mlatit nekam do prdelovic...
0

#20 User is offline   Sajmi 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 141
  • Joined: 08-July 08

Posted 06 April 2009 - 10:01 PM

View PostPrasopes, on Apr 6 2009, 10:38 PM, said:

Proste nemel srajdy tahni na offik a nech nas v tom "NON BLIZZARD BAHNE" se cachtat jako poradny prasata tobe to muze bejt u prd... nevim na, co si tu hrajes, offik stejne stoji za hvno ...

prasopes zase perlí :D
no a jinak....to jak tu píšeš o těch goldech:D....to by si ani nehrál skoro:D...to bys jen farmil a platil, farmil a platil :D...no ale jestli tě to baví proč ne :)
0

  • 7 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • This topic is locked

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users


TOPlist