Mystiq.org - forum: Guild house... - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Guild house... když už tak laškujeme o vážných věcech...

#1 User is offline   Goneril 

  • Group: VIP
  • Posts: 355
  • Joined: 25-July 08

Posted 23 March 2009 - 10:40 PM

Zdar,

tak se mě v guildě ptalo pár lidí jestli je možný tu vytvořit guild house - a popravdě vlastně nevím - tak se taky ptám - a pokud ano, co by to obnášelo? MM nebo farmení materiálu? A pokud je to možný, byl by to instanced GH nebo někde v terénu?
Dík*G
0

#2 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 March 2009 - 10:43 PM

Ne není
Ne nebude
0

#3 User is offline   Goneril 

  • Group: VIP
  • Posts: 355
  • Joined: 25-July 08

Posted 23 March 2009 - 10:45 PM

Paráda, dík - měl jsem pocit že něco takovýho bylo psáno na starým fórku, ale říkal jsem si že se stejnak radši zeptám :D
(lock prosím)
0

#4 User is offline   Koomp 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 185
  • Joined: 13-August 08

Posted 24 March 2009 - 07:09 AM

dalsia moznost ako zarobit peniaze pre mystiq, ale ked nie tak ine vasa chyba a preco ich nechcete stavat?
0

#5 User is offline   Rades 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 115
  • Joined: 02-December 08

Posted 24 March 2009 - 07:35 AM

kdysi jsem se na starym forku ptal ja, jako kdyby to bylo, byla by to proste BOMBA. Mam rád hry jako FABLE, Baldurs Gate, kde človek mohl mít vlastní domeček a i s možností upgradu, a vylepšování. V Newervinteru to byl hrad a bylo to SUPR. Takže i když Howkey řiká, že nebude, tak stejně tajně doufám, že bude:) Protože ve wow nemá člověk žádnej domeček kam se vrací. Kdyby tam něco takového bylo, je to zase krok vpřed.
0

#6 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 24 March 2009 - 09:34 AM

mne staci pokoj na koleji ^^ a BGcka ve WoW kam se porad vracim :D)
0

#7 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 March 2009 - 11:46 AM

Problém je hlavně v tom že by se museli vždy přehrávat a opravovat na nové revizzi = mnoho další práce. Navíc jsme velký server a nejsme RP server. Vem si že by jich začlo být moc. Navíc tyto domy se musí přidávat složitě do kódu světa a jsou s tím jen problémy. Navíc jako domov máš nějaký místo ...

A co bys tam měl ? židličku, postel, a teď bys tam chtěl portály do všech měst, Vendora na jídlo a pití ... atd atd atd ...
0

#8 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 24 March 2009 - 11:52 AM

GH jsou zbytečnost :). Víc k tomu není co říct.

#9 User is offline   Rades 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 115
  • Joined: 02-December 08

Post icon  Posted 24 March 2009 - 12:01 PM

Sice tomu nerozumim, ale nešlo by to udělat jako jeden univerzální barák, kterej by se načítal vždycky pro danou guildu? Byly by tam židličky, krb:), stoleček, na stěnách obrazy, nějakej smith opravář, nějakej drink&food vendor, který by se dali koupit třeba za zlaťáky, a zezačátku by tam nebyli:) no...
0

#10 User is offline   karlos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 93
  • Joined: 08-July 08

Posted 24 March 2009 - 12:06 PM

Na jednom funku takovéhle kraviny byli :) třebas jednomu typanovi hlídal barák Ragnaros .. celkem sranda. No, kdyby to tu jednou bylo, tak nebudu proti.
0

#11 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 March 2009 - 12:17 PM

To by musela být instance a ta "Vytvořit" nejde. Svět jako takový je pevně daný. No asi by šlo nějakou najít která neni jako dung přímo, ale to je děsná práce to upravovat. Navíc to nemá moc užitek. Stejně by tam G chtěla BG mastery hned a další a další věci ...
0

#12 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 24 March 2009 - 12:20 PM

naprosto zbytecny proste osobne mi jako domov staci Shatt ... todle je kravina radesy, ted bys to uvital protoze v tom vidis velke "+" ale je to totalne na hvno a nema to zadnej uzitek ...
Povidas si na VT a traveni ve wow cas tim, ze budu sedet nekde u stolku a chlastat "wow piti" ... to je ztrata casu pro mne a rekl bych i obecne ... to uz je pak velka zavislost rekl bych.
Navic uz tak sem nasranej kdyz mne ozerou dmnti v KZ
0

#13 User is offline   Rades 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 115
  • Joined: 02-December 08

Post icon  Posted 24 March 2009 - 12:28 PM

No ale tady jde o to zázemí..:) Jako mě osobně by se mi to líbilo, ale je to jen můj osobní, soukromej, osobní názor. Nikde to neprotlačuju:) Třeba se toho v dalšim datadisku nebo WoW2 dočkáme:)
0

#14 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 24 March 2009 - 12:33 PM

mne by naopak iritovalo bejt nekde kde neni: Banka, guildbanka, inkeeper, opravar, aukce, alchemylab, porty do dalsich mest (rychly cestovani), bg/arena masteri, typek s questama na BG ...
a jsem zvedavej jak by ta stolicka a obrazky tem lidem dlouho vydrzelo kdyby museli neustale do GH pesom a nebo by museli pesom do hlavnich mest ...

bud by za chvili z toho byl FUN server a vsude byli porty bg masteri atd. a uz by to s wow nemelo nic spolecnyho a nebo by v tech barakach nikdo nebyl.

This post has been edited by Prasopes: 24 March 2009 - 12:35 PM

0

#15 User is offline   Rades 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 115
  • Joined: 02-December 08

Post icon  Posted 24 March 2009 - 12:38 PM

řikam..stačil by jeden barák, kterej se načítá pro každou guildu..jako dungeon např. co ja vim..neřikam že to musí bejt a dup. řikam, že by se mi to líbilo, a to je rozdíl:))
0

#16 User is offline   Howkey 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 4,845
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 March 2009 - 01:29 PM

View PostHowkey, on Mar 23 2009, 10:43 PM, said:

Ne není
Ne nebude


Quotovat sebe .. občas musim :))
0

#17 User is offline   onny 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 96
  • Joined: 24-July 08

Posted 22 April 2009 - 12:03 PM

View PostRades, on Mar 24 2009, 01:38 PM, said:

řikam..stačil by jeden barák, kterej se načítá pro každou guildu..jako dungeon např. co ja vim..neřikam že to musí bejt a dup. řikam, že by se mi to líbilo, a to je rozdíl:))


naprosto souhlasim s Radesem taky hraju hry jako Fable...... a podobně (nemůžu se dočkat až vyjde fable2 na PC) a naky ten universal house by se hodil...... aspon za Mm (dobry zpusob jak si vydelat)..... :)
0

#18 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 22 April 2009 - 12:18 PM

zas se tu vyvola tuna spamu a flame, takze se priste zeptej spis nekoho prez icq a je to :))
0

#19 User is offline   Maník 

  • Vyhozen z komunity Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2,518
  • Joined: 01-March 09

Posted 22 April 2009 - 01:15 PM

OMG, vždyť to není blizzlike ffs ^^

Ha ha, miluju tyhle výlevy :D

Škoda, vždycky sem toužil, že budu mít vlastní GH....když sem začínal s wowkem, tak sem jednou v Barrens na low levlu narazil na GH Thrall Shadows (Aspoň myslim, že to byla TS) a pokousal mě tam jejich Azor :P
0

#20 User is offline   Johnny 

  • Times - Redaktor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 416
  • Joined: 13-July 08

Posted 22 April 2009 - 02:36 PM

na jednom fanu byly GH a nebylo to spatny kdyz ste se tam pokouseli dostat a nemohli jste portlo vas to nekam do moře
0

  • 2 Pages +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

5 User(s) are reading this topic
0 members, 5 guests, 0 anonymous users


TOPlist