Mystiq.org - forum: Vajickova sprcha xD - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Vajickova sprcha xD

#21 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 May 2009 - 10:13 AM

View PostPrasopes, on May 28 2009, 11:03 AM, said:

koho volit? osobne mam dva nazory na to jak volim:) Ktery stridam ^^
1. bud volit nejakou malou stranu, podporit ji tim...
- nicmene to je vetsinou naprd, jelikoz male strany se vzdy pridaji k nejake velke a dohodnou se ...

2. volit tu ze tri stran, ktera jasne prohrava = docilit tim, rovnomerny rozestaveni hlasu mezi tri vedouci strany
Komunisti - CSSD - ODS
(idealni stav 21% 39% 40% cca)
----------------------------
Btw. proc se mne hned snazis zesmesnit, ze jsem moudrost pobral z wowka? Vzdyt sam si uznal, ze mam pravdu ... Ikdybych tam mel holit ten listek s tim, ze sem si s nim utrel prdel, ale volit proste pujdu :)

A to, ze se te nekdo neptal jestli chces NATO? = trosku smesne, EU? = referendum ... Radar? = slozita otazka amerikanizace :) A ano neptal se te nikdo, mne take ne ... proc by se meli ptat lidi, kdyz nejsou schopny dojit ani k volbam:) Na druhou stranu se mi to take nelibi, ze politici, kteri maji slouzit nam (ne mi jim u voleb), se snazi zakryt strach, ze by neproslo neco, co oni chteji tim "ze tomu normalni clovek nerozumi" ...

no tak za 1, ja posledne volil zelene a to z duvodu ze byli slabi a nikomu jsem tim padem neuskodil, to je fakt :) jenze co se z nich pak vyklubalo.. proste kkti
2, viz 1. btw s idealnim stavem nesouhlasim, komouse bych zakazal
------------------------
ja te nezesmesnuju, to delas maximalne ty kdyz si to myslis.
NATO? NACO? NAHOVNO
EU? referendum? kde? kdy? ukaz LOL
RADAR?
http://freedom2006.ic.cz/bush.jpeghttp://freedom2006.ic.cz/images.jpeg
0

#22 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 28 May 2009 - 10:17 AM

Malou stranou jsem nemyslel zrovna zelene, ty radim uplne do jine skupinky:) A co se z nich stalo netreba resit ^^ a idealni stav s komunisty je dobry, protoze jsou zastoupeni v mensine s CSSD, ale ne natolik aby si ODS mohla vyskakovat, potrebujes mit druhou stranu od ODS a tou sou komunisti :) CSSD je stred jak jsem jiz rekl, alespon dle meho (a alespon v dosti nazorech na fungovani republiky).
0

#23 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 May 2009 - 10:21 AM

Quote

Malou stranou jsem nemyslel zrovna zelene, ty radim uplne do jine skupinky:) A co se z nich stalo netreba resit ^^ a idealni stav s komunisty je dobry, protoze jsou zastoupeni v mensine s CSSD, ale ne natolik aby si ODS mohla vyskakovat, potrebujes mit druhou stranu od ODS a tou sou komunisti :) CSSD je stred jak jsem jiz rekl, alespon dle meho (a alespon v dosti nazorech na fungovani republiky).

no tak to je jedno kerou maloou stranu zvolis, ja je volil pred tezkejma jarama.. ted sem nebyl u voleb ani nepamatuju.. druhou stranu od ODS jo? me bohate staci paka z CSSD, komouse fakt nemusim a nechapu co tady vubec delaji.. ma cenu to vubec resit?
0

#24 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 28 May 2009 - 10:28 AM

mno pochybuju, ze to presvedci nekoho jit volit, kazdopadne jak jsem jiz rekl reagoval jsem hlavne na video a to, co ty lidi delaj ... prijde mi ubohost vynit politiky za to jak to tu je, kdyz lidi nechodej volit ...
0

#25 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 May 2009 - 10:55 AM

View PostPrasopes, on May 28 2009, 11:28 AM, said:

mno pochybuju, ze to presvedci nekoho jit volit, kazdopadne jak jsem jiz rekl reagoval jsem hlavne na video a to, co ty lidi delaj ... prijde mi ubohost vynit politiky za to jak to tu je, kdyz lidi nechodej volit ...

a kdo za to muze? ti lidi nechodi k volbam z jistych duvodu.. a arogantni hovada politicky (co maj zradlo v kantyne za 20,-) se jeste divi.. :)
0

#26 User is offline   fucker 

  • Group: VIP
  • Posts: 728
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 May 2009 - 10:59 AM

by mě zajímalo kolik z vás zná volební plán čssd do Evropy, jelikož pokud si 1/2 tupců v národě nevšimla volí se do EVROPSKÉHO PARLAMENTU ..... to nemá nic společného s českou politickou scénu, no nám neveme svobodu jak b y rádoby informovaní lidé řekli .... tady má málokdo vůbec ví co je komunismus a hlásají že čssd vrací republiku před rok 89 když to ze současnou situací nemá nic společného
Hodit si vejce, super věc jak ukázat státu jaký jsem hulvát a že hulvát jako já bude voli pravici= lidé nezůčastnění to odsoudí a půjdou volit levici. "Přijdme si hodit vejce, Paroubek se nám skrytě smějě".
Mě myšlení těch vajíčkovýc hrdinů přijde nanejvýš vtipné .... sami ods podřezávají větev svými hrdinskými činy. Hlavně že český bezpečnostní aparát hlídá nácky aby na svém mítinku měli klid ..... už se tu zase vede dvojí metr? Těží z něj zas Parourek...

Ale z5 k tématu .... volby do parlanemtu eu by se měly striktně oddělit od voleb státních a také jejich plány by se neměly střetávat .... proto mě celkem zaráží, že žádná česká strana nepřišla OTEVŘENĚ s plánem do voleb.. jen po sobě flušou, ale skutek utek ....
0

#27 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 28 May 2009 - 10:59 AM

s takovym nazorem janyte to pujde nadale od desiti k peti, jelikoz takhle prestanou volit vsichni a budou volit jen politici samy sebe :)

fucker - ano to je pravda co rikas :) nicmene osobne si myslim, ze je velice tezke oddelit svou stranu a "jit bojovat za CR do EU" :) kazdopadne tato situace spise nastava hlavne z duvodu politicke nesnasenlivosti a politickeho usneseni v CR ... takze ono to spojeni ma velke a spousta lidi soudi podle toho jak jednali politicke strany u nas a podle toho taky budou volit, jak jinak bys chtel nejak objektivnejs usoudit zda tu nebo tu :) Opravdu asi jen kvuli cinnum :)

This post has been edited by Prasopes: 28 May 2009 - 11:03 AM

0

#28 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 May 2009 - 11:14 AM

View PostPrasopes, on May 28 2009, 11:59 AM, said:

s takovym nazorem janyte to pujde nadale od desiti k peti, jelikoz takhle prestanou volit vsichni a budou volit jen politici samy sebe :)

delas jak kdyby to tak nebylo i ted sim te :) rozhoduji o nas bez nas
0

#29 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 May 2009 - 11:21 AM

Stejne volebni system, jakej je ted, akorat zarucuje 3 stranam, ze v urcitym pomeru budou namichany. Nemuze se stat, ze by nejaka mala strana najednou prekvapila a ziskala by procento, ktere by neco znamenalo a zaroven se nemuze stat, ze by neketera z velkych stran vypadla - porad budou lidi, kteri je budou volit at se deje cokoli.

Z toho tedy vyplyva, ze nema smysl volit, protoze velky strany maji svy zvoleni zajisteny a neni zpusob, jak by se dostatek lidi domluvil na zvoleni jedne konkretni male strany tak, aby mela aspon nejakejch 20%.

A nevidim duvod, proc by tomu u voleb do EU bylo jinak.
------------

K tematu: i kdyz nesnasim Paroubka, ono hazeni vajec bylo ubohy a lidi se tak shodili ne na Paroubkovo uroven, ale jeste hluboko pod ni
0

#30 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 28 May 2009 - 11:22 AM

kdyby ciste hypoteticky prislo 100% volicu k volbam a tech 40% ? 50% ? 60%? jiz si nepamatuji jak to bylo pri poslednich volbach :) co nevoli, zvolili nejakou vedlejsi stranu, vyhrala by a myslim, ze by asi politici slusne cumeli ... jenze politici si s tim nemusi delat starost protoze at udelaj sebevetsi kokotinu, at se vyserou pred dum kazdyho obcana, at jezdej 300po meste s tim, ze pospichaj pro cigara a chlast ... obcane CR si reknou "dyt je to fuk, nic nezvladnem" a v hospode brecej, jak je to na hvno s kamarady ...
Zvladneme, obcane toho zvladnou hodne a je to jen a jen jejich chyba, ze nechodej volit ... politici je nepotrebujou k tomu aby byli zvoleny, staly volici tj. Podnikatele, Stari obcane etc. k volbam prijdou vzdycky ...

This post has been edited by Prasopes: 28 May 2009 - 11:24 AM

0

#31 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 May 2009 - 11:36 AM

View PostPrasopes, on May 28 2009, 11:22 AM, said:

tech 40% ? 50% ? 60%? jiz si nepamatuji jak to bylo pri poslednich volbach :) co nevoli, zvolili nejakou vedlejsi stranu, vyhrala by a myslim

Posledni volby do EU (2004) mely 28,32%. Tehoz roku krajsky volby mely 29,62. Parlamentni 2006 - 64,47%. Obecne klesajici tendence.
zdroj 2004, zdroj 2006

Ukaz zpusob jak tenhle theorycraft prevect do skutecnosti a klidne danou stranu podporim. Dokud ale neuvidim, ze se neco takovyho fakt chysta, budu spokojene politiku a volby ignorovat.
0

#32 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 May 2009 - 11:50 AM

Jedno vajicko se da brat jeste jako recese, vic vajíček ... no chtel byhc vidět vás kdyby vam neco takoveho pristalo na hlave, z jake dalky ho asi museli hazet :)

a jinak vesmes souhlasim s prasopesm
0

#33 User is offline   Daft 

  • Group: VIP
  • Posts: 989
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 May 2009 - 11:51 AM

v pondělí je v Brně mítink čssd, půjdu si tam na protest stoupnout s transparentem, abych vyjádřil nesouhlas s paroubkem a politikou čssd. kamarád bere vajíčka, házet se nebudou, ale bohatě to postačí jako symbol. tichý protest je podle mě nejlepší forma vyjádření nesouhlasu, v tomto směru. s agresivním házením vajec, rajčat a v jednom případě i psích hoven nesouhlasím.
k volbám půjdu, ostatně jako pokaždé. dřív jsem házel hlasy zeleným, do budoucna to opakovat nebudu protože mě zklamaly..v letošním roce hodím hlasy ODS a to jen proto, abych oslabil pozici čssd...i když mě některé postoje ODS odrazují, přesto jim ten hlas dám

topic jsem nečetl, je z toho cejtit zas spousta flejmu, nadávek a chytračení, ale nedalo mi to nepřipsat můj názor
0

#34 User is offline   ipaul 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,106
  • Joined: 03-July 08

Posted 28 May 2009 - 12:05 PM

pan Paroubek veřejně prohlásil, že mu není proti srsti povolební spolupráce s KSČM. Kdo v tom nevidí spojitost s 50-tými léty, tak je asi slepý.
Díky ČSSD se dostanou k moci ty stejný prasata, co tady vládli 40 let a ze země na úrovni německa udělali sovětskou kolonii.

Já bych po něm házel cihle a ne vajíčka.
0

#35 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 28 May 2009 - 12:05 PM

toto mne trosku rozesmalo ^^

http://kecy.roumen.cz/2009_05_27_12_09_084066.jpg
0

#36 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 May 2009 - 12:10 PM

View Postipaul, on May 28 2009, 01:05 PM, said:

pan Paroubek veřejně prohlásil, že mu není proti srsti povolební spolupráce s KSČM. Kdo v tom nevidí spojitost s 50-tými léty, tak je asi slepý.
Díky ČSSD se dostanou k moci ty stejný prasata, co tady vládli 40 let a ze země na úrovni německa udělali sovětskou kolonii.

Já bych po něm házel cihle a ne vajíčka.

vzdyt rikam, ze je to totalni idiot a dusevni kripl. cela ta banda tam by zasouzila.. vykopat to pryc.. skoda ze uz nejsou defenestrace.. to je velka historicka chyba
0

#37 User is offline   Mako 

  • Group: VIP
  • Posts: 596
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 May 2009 - 12:17 PM

Mě politika nezajimá, k volbách chodim a voli vzdycky opozici ...

A to co lidi předvedli bylo ubohy a trapny ... nehledě na to, že sme se zase jako národ pekne ukázali světu jako lidi ze středověku ... :D

A Janýte .... ty radši svoje názory ani neventiluj na veřejnost ... jestli tady je někdo duševni kripl, jak si napsal, tak jsi to ty...
0

#38 User is offline   hypik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 551
  • Joined: 14-October 08

Posted 28 May 2009 - 12:20 PM

Ať Slotu vyhoděj z Parlamentu na Slovensku a jde sem :D
0

#39 User is offline   Janyt 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,550
  • Joined: 01-July 08

Posted 28 May 2009 - 12:35 PM

View PostMako, on May 28 2009, 01:17 PM, said:

Mě politika nezajimá, k volbách chodim a voli vzdycky opozici ...
A to co lidi předvedli bylo ubohy a trapny ... nehledě na to, že sme se zase jako národ pekne ukázali světu jako lidi ze středověku ... :D
A Janýte .... ty radši svoje názory ani neventiluj na veřejnost ... jestli tady je někdo duševni kripl, jak si napsal, tak jsi to ty...

svetu sme akorat ukazali ze se tu neco deje a ne ze jsou tady lidi tupy ovce :D

A mako, rikej si o mne co chces.. me je to jedno :)
0

#40 User is offline   Zuzatornik 

  • Group: VIP
  • Posts: 266
  • Joined: 03-August 08

Posted 28 May 2009 - 12:43 PM

Hmm myslím, že Nirty měla pravdu...
Btw no ještě že můj pet Slepička nesnáší vajíčka...asi by se jí nelíbilo, kdyby jedno z nich přistálo na hlavě Paroubkově. Kde to ale jsme že po sobě musíme házet vejce? http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/orc.gif Nijak víc se k naší politice radši vyjadřovat nebudu. Názor na ní mám svůj, takže nepotřebuju aby mi ho tu někdo rozmlouval...18 mi ještě nebylo, takže se o to zatím moc starat nebudu.
0

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

8 User(s) are reading this topic
0 members, 8 guests, 0 anonymous users


TOPlist