Mystiq.org - forum: Josef Fritzl - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Josef Fritzl

#41 User is offline   Prasopes 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,733
  • Joined: 04-August 08

Posted 22 March 2009 - 04:37 PM

View PostManík, on Mar 19 2009, 09:15 PM, said:

jakoze nevim jak vy, ale podle me je dozivoti horsi nez trest smrti...

myslim, ze kdyby sis sedal na elektricky kreslo, tak by sis to rozmyslel :) ale uz by bylo pozde ... navic dozivotni nemusi byt vzdy dozivoti ^_^, uteces, propustej te pri zmene rezimu, zasoulozis si s ostatnima veznema vid :D ... dneska maj ve vezeni posilku, televizy :P
Clovek co nic nema se tam ma lip ve vezeni nez venku .)
0

#42 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 22 March 2009 - 04:43 PM

No v případě Fritzla je už to jedno, stejně mu moc nezbývá... Ale vem si že by nějaký 30-ti letý borec spáchal několikanásobnou vraždu (málem jsem napsal sebevraždu xD) a oni ho pošlou na doživotí... Já bych se posral, ty ne?


View PostPrasopes, on Mar 22 2009, 04:37 PM, said:

myslim, ze kdyby sis sedal na elektricky kreslo, tak by sis to rozmyslel :) ale uz by bylo pozde ... navic dozivotni nemusi byt vzdy dozivoti ^_^, uteces, propustej te pri zmene rezimu, zasoulozis si s ostatnima veznema vid :D ... dneska maj ve vezeni posilku, televizy :P
Clovek co nic nema se tam ma lip ve vezeni nez venku .)



myslíš, že má šanci se dostat ven na amnestii? :)

This post has been edited by rewew: 22 March 2009 - 04:44 PM

0

#43 User is offline   jumper 

  • Group: VIP
  • Posts: 597
  • Joined: 19-July 08

Posted 22 March 2009 - 07:57 PM

View Postfucker, on Mar 21 2009, 07:46 PM, said:

zas další topic, jak gembleři viděli zprávy ;)


+ 10 000 000
0

#44 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 22 March 2009 - 07:57 PM

View PostReaver, on Mar 19 2009, 10:53 PM, said:

a jak bys nazval to, kdyz zas vsichni zvelicujou to, ze mel dceru tak rad, az ji nechtel poustet ven, aby se ji neco nestalo?


jj raději ji sám znásilňoval

View PostAnrel, on Mar 21 2009, 07:08 PM, said:

ja nechapem ani vlastne nikdy nepochopim kto vam dal pravo odsudzovat druhych


demokracie. někdy máte vy dva opravdu debilní názory

This post has been edited by Gum_Bob: 22 March 2009 - 07:57 PM


#45 User is offline   Satana 

  • Group: VIP
  • Posts: 145
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 March 2009 - 09:46 PM

člověk je to nejhnusnější stvoření, který existuje a existovalo... není horšího moru než lidí
0

#46 User is offline   Kuboss 

  • Group: VIP
  • Posts: 736
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 March 2009 - 09:54 PM

bla bla :( apokalypticky hlody...
0

#47 User is offline   Anrel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 249
  • Joined: 26-July 08

Posted 22 March 2009 - 10:07 PM

View PostGum_Bob, on Mar 22 2009, 08:57 PM, said:

jj raději ji sám znásilňoval



demokracie. někdy máte vy dva opravdu debilní názory

debilne nazory my dvaja? ja viem lebo tento svet je uplne dokonaly a nepotrebuje aby sme my dvaja nieco vobec riesily.
aby si vedel to nieje nazor to je len zrely pohlad na to ze nemas pravo osudzovat cudzieho cloveka o ktorom hovno vies, je to vlastne len popis skutocnosti, mal by si si uvedomit ze kazdy clovek kona tak ako on vie najlepsie robit a ako mu dovoluje jeho viera v seba a dostatok ci nedostatok informacii,
demokracie je pekne primitivni ale coz na tomhle svete ocekavat. to ze na vine je spolocnost nikoho nezaujima to ze taketo veci sa nemaju riesit az na konci ked uz je neskoro ale uplne odzaciatku to je vedlajsie, nie fritz ale ludia ktory z neho urobili to cim sa ten uboziak stal by mali ist do basy. a ak sa taky narodil tak co kazdy je nejaky a ked sa ja narodim s troma rukami tiez ma budes chciet zabit?

satana zas to neprehanaj, clovek len zdegeneroval pretoze uz mu nejde o prezitie a nudi sa a z nudy robi kokotiny.

This post has been edited by Anrel: 22 March 2009 - 10:10 PM

0

#48 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 22 March 2009 - 10:10 PM

View PostKuboss, on Mar 22 2009, 10:54 PM, said:

bla bla :( apokalypticky hlody...

sou tedka hodne IN :)
0

#49 User is offline   Patecek 

  • Group: VIP
  • Posts: 144
  • Joined: 03-July 08

Posted 22 March 2009 - 10:21 PM

View PostAnrel, on Mar 22 2009, 10:07 PM, said:

satana zas to neprehanaj, clovek len zdegeneroval pretoze uz mu nejde o prezitie a nudi sa a z nudy robi kokotiny.


Jo todle bylo dobry :( Zas nesmite bejt tak pesimisticky, abyste z toho zacli srat netopyry. No a nejakyho Fritze fakt nehodlam odsuzovat na foru plnym "gembleru co videli zpravy"(taky hezky :) )

This post has been edited by Patecek: 22 March 2009 - 10:22 PM

0

#50 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 23 March 2009 - 04:42 PM

View PostAnrel, on Mar 23 2009, 12:07 AM, said:

...


Pleteš si pojmy z dojmy. Todle není soud, ale prezentování názorů. My ho nesoudíme, jen poukazujeme na jeho činy a z toho vyvozujeme názory...

další intelektuálské kecy :D

#51 User is offline   Anrel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 249
  • Joined: 26-July 08

Posted 23 March 2009 - 07:11 PM

View PostGum_Bob, on Mar 23 2009, 05:42 PM, said:

Pleteš si pojmy z dojmy. Todle není soud, ale prezentování názorů. My ho nesoudíme, jen poukazujeme na jeho činy a z toho vyvozujeme názory...

další intelektuálské kecy :P

ja si nic nepletem pre mna su dojmy pojmy. ne to neni vubec soud, to co tady ctu .. radej to nebudu komentovat. Nazor = soud. vic k tomu nepovim abych zas nemlel nejake intelektualne kecy. nerekl sem ze ty ho soudis ale jesli mas nejaky nazor tak soudis. ja na nej nemam nazor jen pozoruju, ale nevyvozuju z toho zadne zavery ja se na svet jenom divam . ach boze promin zas kecam blbosti, ja vim ale co uz kdyz me to nekdo ve mne donutil napsat :D
0

#52 User is offline   Gum_Bob 

  • Group: Moderátor
  • Posts: 1,029
  • Joined: 01-August 08

Posted 23 March 2009 - 07:15 PM

View PostAnrel, on Mar 23 2009, 09:11 PM, said:

ja si nic nepletem pre mna su dojmy pojmy. ne to neni vubec soud, to co tady ctu .. radej to nebudu komentovat. Nazor = soud. vic k tomu nepovim abych zas nemlel nejake intelektualne kecy. nerekl sem ze ty ho soudis ale jesli mas nejaky nazor tak soudis. ja na nej nemam nazor jen pozoruju, ale nevyvozuju z toho zadne zavery ja se na svet jenom divam . ach boze promin zas kecam blbosti, ja vim ale co uz kdyz me to nekdo ve mne donutil napsat :P


ale jo, já neříkám že nemáš pravdu :D ale když soudíš, můžou se ze tvých názorů vyvodit následky, které se jej osobně nějak dotknou. to co tady řešíme jsou jen spory, žádné důsledky ohledně jeho trestu se z našich keců vyvozovat nebudou :)

#53 User is offline   Anrel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 249
  • Joined: 26-July 08

Posted 23 March 2009 - 07:22 PM

to ja vim ja sem jenom poukazoval na to ze lide by nemeli mit pravo odsoudit a rozhodovat o necim zivotu . ani kdyz nekoho vrazdil nebo delal tohle co fritz, nemeli by to delat protoze neznaji vsechny duvody(a verim ze clovek ma vzdycky aspon pro sebe dost dobry duvod proc se rozhodne tak jak se rozhodne) , meli by spis pomoct tomu cloveku, ale nerikam ani nechci rikat ze to nmaj delat protoze proto!, ale protoze timhle by se vyresilo mnoho podobnych situaci, a nemuseli by se stavat dalsi(kdyby si podobnym lidem pomohlo driv nez se neco posere), ja myslim ze kazdy utok je volani o pomoc. a nevim jesli lide chtej aby se radej tihle veci stavali a resili se az je pozde nebo se jim predchazelo a nebo kdyz je uz nadelano alespon pomohlo..
ano nevyresime nasima sporma nic, a jesli ti vadi co pisu tak na me proste nereaguj ja se nenastvu:)

This post has been edited by Anrel: 23 March 2009 - 07:30 PM

0

#54 User is offline   rewew 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,570
  • Joined: 03-November 08

Posted 23 March 2009 - 07:39 PM

View PostAnrel, on Mar 23 2009, 07:22 PM, said:

to ja vim ja sem jenom poukazoval na to ze lide by nemeli mit pravo odsoudit a rozhodovat o necim zivotu . ani kdyz nekoho vrazdil nebo delal tohle co fritz, nemeli by to delat protoze neznaji vsechny duvody(a verim ze clovek ma vzdycky aspon pro sebe dost dobry duvod proc se rozhodne tak jak se rozhodne) , meli by spis pomoct tomu cloveku, ale nerikam ani nechci rikat ze to nmaj delat protoze proto!, ale protoze timhle by se vyresilo mnoho podobnych situaci, a nemuseli by se stavat dalsi(kdyby si podobnym lidem pomohlo driv nez se neco posere), ja myslim ze kazdy utok je volani o pomoc. a nevim jesli lide chtej aby se radej tihle veci stavali a resili se az je pozde nebo se jim predchazelo a nebo kdyz je uz nadelano alespon pomohlo..
ano nevyresime nasima sporma nic, a jesli ti vadi co pisu tak na me proste nereaguj ja se nenastvu:)


Když jeden soudí o životu druhého tak druzí by měli mít možnost soudit o jeho životu ne?
0

#55 User is offline   Anrel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 249
  • Joined: 26-July 08

Posted 23 March 2009 - 08:15 PM

tu moznost taky maji ale myslis ze jich to vede tam kam by chteli? vypichnu ti oko tak ja ti vypichnu taky a ty jo ty mas jeste druhe a pak ostanou oba slepy. ale ja vim dneska uz neni v mode nastavit druhou tvar.
delejte jak uznate za vhodne, jen jesli vam to slouzi to je otazka kterou by ste si meli polozit. klidne si posilejte lidi do vezeni ale myslim ze pak budem v tom vezeni kazdy.
0

#56 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 23 March 2009 - 08:29 PM

View Postrewew, on Mar 23 2009, 07:39 PM, said:

Když jeden soudí o životu druhého tak druzí by měli mít možnost soudit o jeho životu ne?

a kdyz jeden buguje, druhej muze bugovat taky, protoze bugovani prvniho sveti bugovani zbytku... krasna myslenka

Pokud se spolecnost nekdy ma zmenit k lepsimu, tak je potreba, aby se prestalo premejslet zpusobem "Jak je potrestat a uklidit stranou," ale spis "Proc se to deje a jak jim pomoct." Ocividne toho porad lidi nejsou schopny, protoze ve vsem vidi prastarej princip oka za oko.
0

#57 User is offline   Farelein 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,046
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 March 2009 - 08:42 PM

View PostReaver, on Mar 23 2009, 09:29 PM, said:

protoze ve vsem vidi prastarej princip oka za oko.


Tak princip oko za oko asi ne, ve srovnani s tim co delal on jim si ted bude v klidu dozivat tamhle nekde na psychiatrii, tak mi ukaz kde mas oko za oko?

K Anrelovi: Nejdriv pises ze zato muze spolecnost co on delal a vzapeti ze lide nemaji pravo ho odsuzovat bo trestat? Zajimal by me tvuj nazor kdyby udelal nekdo neco podobneho tobe, jestli by sis porad stal za svym.
0

#58 User is offline   Reaver 

  • Group: VIP
  • Posts: 427
  • Joined: 01-July 08

Posted 23 March 2009 - 08:50 PM

Oko za oko jako spatna vec (trest - omezeni svobody cloveka) za spatnou vec (omezeni svobody cloveka)
V idealnim pripade, by to teda melo vypadat: spatna vec - zkoumani priciny a reseni - pomoc dotycnemu a prevence

Pokud vim, tak doslovne oko za oko platilo jen par let, jestli vubec.
0

#59 User is offline   Anrel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 249
  • Joined: 26-July 08

Posted 23 March 2009 - 08:59 PM

View PostFarelein, on Mar 23 2009, 09:42 PM, said:

K Anrelovi: Nejdriv pises ze zato muze spolecnost co on delal a vzapeti ze lide nemaji pravo ho odsuzovat bo trestat? Zajimal by me tvuj nazor kdyby udelal nekdo neco podobneho tobe, jestli by sis porad stal za svym.

stav spolocnosti neochota riesit to su aj ine faktory vsetko spolu suvisi, a preto by nemali trestat len jedneho cloveka ked uz chcu niekoho trestat pretoze kazdy je zodpovedny za vsetko, dost ludi urcite tusilo co sa deje a nikto s tym nic nerobil az to nakoniec musela vyriesit ona utekom.
ano stal by som si za slovom alebo aspon by som sa snazil si za nim stat clovek nikdy nevie ako sa zmenia jeho nazory. zatial su to len plane kecy az kym nepride na ciny a budem musiet odpustit (a hlavne pochopit preco) niekomu co mi urobi to najhorsie v mojom zivote uvidim ako sa zachovam..

This post has been edited by Anrel: 23 March 2009 - 09:00 PM

0

#60 User is offline   Flash_ 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 202
  • Joined: 24-November 08

Posted 23 March 2009 - 09:56 PM

View PostReaver, on Mar 23 2009, 09:50 PM, said:

Oko za oko jako spatna vec (trest - omezeni svobody cloveka) za spatnou vec (omezeni svobody cloveka)
V idealnim pripade, by to teda melo vypadat: spatna vec - zkoumani priciny a reseni - pomoc dotycnemu a prevence

Pokud vim, tak doslovne oko za oko platilo jen par let, jestli vubec.


Hele neprehanite to uz tak trosku s Anrelem a vasim pseudohumanistickym citenim? Kdyz to tak ctu, tak bychom vlastne meli pustit vsechny vrahy, nasilniky z vezeni, vzdyt jsou to chudaci, za jejich osud muze spolenost, oni nemeli moznost volby, takze vlastne netrestat ( respektive chranit spolecnost) ale meli bychom se jim omluvit. Prosim te, kde to zijes, nejedes v drogach? Kazdy nemame stejne moznosti a nekdo proste ma vychozi pozici horsi, nekdo je bohatsi, nekdo chudsi, chytrejsi ci hloupejsi, schopnejsi atd. Dnesni svet neni asi idealni, ale vy dva mate uplne zkreslene a utopicke predstavy.
Vzdyt nejen spolecnost se podili na vyvoji cloveka, ale jsou tu i geneticke predpoklady. Okoli a spolecnost na nas jiste ma vliv, ale nemuzeme na nej hazet vsechnu odpovednost a na jeho zaklade omlouvat jednani druhych. Muzeme k nemu maximalne prihlednout.
Pokud by se pristoupilo na ten tvuj "ideal", tak by se to masove zneuzivalo, kde kdo by mohl presouvat svoji osobni zodpovednost za sva spatna rozhodnuti, sve jednani atd. na spolecnost.
Vy dva proste jdete proti proudu za kazdou cenu, mozna by jste si meli zkusit predstavit, jak by bylo vam, kdyby treba vasi manzelku nekdo surove znasilnil, porezal, pred smrti mucil, aby ji pak nasledne podriznul ap. Potom bych chtel videt ty vase humanisticke zvasty o spolecnosti, pochopeni, pomoci dotycnemu a prevenci.. A jak by jste to vysvetlovali vasemu diteti.

This post has been edited by Flash_: 23 March 2009 - 09:59 PM

0

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

54 User(s) are reading this topic
0 members, 54 guests, 0 anonymous users


TOPlist