Mystiq.org - forum: Beacon of Light -> Paladin -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5893 Title Beacon of Light
Product Paladin Status Nebude se opravovat (Severity 2 - Fair)

  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Report ID #5893: Beacon of Light

#1 User is offline  
hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 26 April 2011 - 05:27 PM

Má převádět 100% mejch healů ale převádí jen přímý healy a ne HoTku z flashe přez sacred nebo healu z Forethought Talismanu. Nejsem si jistej jeslti to je opravdu bug,ale neodpovídá to pak popisu spellu.(100% of amount healed)


  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
 

Replies (40 - 59)

#41 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 May 2011 - 03:51 PM

a tak je to ted nove? maci tam s tim neco zkousel, ale co jsem logoval naposled, tak to fungovalo stejne jako pred prvnima zmenama

#42 User is offline  
Jude 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 283
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 May 2011 - 04:16 PM

Me to z overhealu teda healuje...

#43 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 May 2011 - 04:44 PM

prave, mne to taky prislo divny, patchwerka jsem v nedeli healoval uplne na pohodu sam... neprenasi se HoTka, ale to je tak celej problem

#44 User is offline  
Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 03 May 2011 - 05:33 PM

Teďka mi to zas healovalo, tak já nevim. Asi to je jak se tomu chce, nebo nevim. Nejsem ale jedinnej, kdo to říkal :)

#45 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 May 2011 - 05:35 PM

mozna jedna z minulych revizi ala pokusu o opravu :-)... maci na to koukal bliz a bez hnusnejch hacku do jadra to opravit asi nepujde... asi se vam tu casem vyjadri sam, az to uzavre... pro vasi informaci stravil s tim pred 5 hodin (mozna i 10)... tohle je proste opravovani spellu... trva to a ani neni zaruka, ze to veci jen nezhorsi

#46 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 06 May 2011 - 07:52 PM

Momentalne tj v puvodnim stavu. Sem to zkousel poresit a ono se to proste neprenasi, pokud ten heal hazi sam paladin.

#47 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 19 June 2011 - 09:35 AM

Updating status to: Nový
Updating severity to: 0 - None

#48 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 01:10 PM

Mohlo by pomoct, nevím, zda-li ten merge bude uplně nový, nebo se to utlo někdy v půlce června.

#49 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 13 July 2011 - 01:14 PM

No todle opravuje imho tak maximalne recount. Ale tak na zadost quida sem to tam nahral.

Jinak co se utlo v pulce cervna? My jedem na TC jadru nekdy z prosince s hodne vlastnima upravama :).

#50 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 01:16 PM

no uz par hodin je to v repu, jeste jsem to ale na DEVu nezkousel, upravuju bugreport

#51 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 02:21 PM

Já vim, že se jede na jadru ze zimy, ale že ten merge je už pry na nějakym serveru, tak jestli se tam da uplně nejnovější verze, nebo se to necha v ty podobě jak to tam už je. Každopadně aspon nějaky krok do předu.

#52 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 05:32 PM

Healovacího paladina mám jako offspec tak tomu moc nerozumim, když mám Glyph of Holy Light tak by to přes Beacon mělo dávat plošnej heal 2x?
Jednou plošnej heal přes main target a podruhe plošnej heal přes Beacon?

#53 User is offline  
hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 13 July 2011 - 06:00 PM

Chooze, on 13 July 2011 - 06:32 PM, said:

Healovacího paladina mám jako offspec tak tomu moc nerozumim, když mám Glyph of Holy Light tak by to přes Beacon mělo dávat plošnej heal 2x?
Jednou plošnej heal přes main target a podruhe plošnej heal přes Beacon?

Ne,hodíš na někoho hotku a ta na někom tiká,např z trinketu nebo z sacred shieldu,a podle všeho by se měla i převádět přez beacon ten heal,což se ale neděje.

#54 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 13 July 2011 - 07:43 PM

J už to chapu, proste to ma prenaset jen vsecky healy. Takze kdyz někoho normálního healnu Holy Lightem za 7k +700 plošně...má to healnout i Beacon za 7k +700 pouze na cíl s Beaconem...už to znova neplošní.

#55 User is offline  
MaiestiQo 

  • Daemonica CT - Shaman
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 492
  • Joined: 13-February 11

Posted 14 July 2011 - 07:29 AM

Zdroj: http://www.holypalad...-on-in-patch-32

Quote

A question that’s been nagging me for a few days is who the best target of Sacred Shield will be in Patch 3.2. According to the 3.2 Patch Notes:
When a paladin casts Flash of Light on a target with this buff, they also now place a heal over time effect on the target, healing that target for 100% of the Flash of Light amount over 12 seconds and
The healing amount on the Beacon of Light target is now based on the total healing done (including over-healing) instead of the effective healing done.
There’s been questions about whether the HoT would get Beaconed onto the tank and whether the HoT gets applied even if we cast Flash of Light on a different target. Whether the HoT is Beaconed or not would have a big impact on who we cast Sacred Shield on.
Now that we’ve had some time on the PTR, we have a little better idea of how the HoT will work:
The HoT does not get Beaconed onto the person with Beacon of Light.
You must directly cast FoL onto the person with Sacred Shield for them to receive the HoT.


Jestli dobře vidím, tak zase špatný bugreport, aspoň si to ověřujte, než něco reportnete. Jenom tu vznikly 3 stránky nesmyslných dohadů.

#56 User is offline  
hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 14 July 2011 - 08:47 AM

Tam se píše jen o tom že se hotka nevyvolává flashem přez beacon,ale že musíš dát flash na toho na kom chceš mít hotku.

#57 User is offline  
MaiestiQo 

  • Daemonica CT - Shaman
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 492
  • Joined: 13-February 11

Posted 14 July 2011 - 09:17 AM

A ? prostě HoTku dostane jen ten na koho jí vyvoláš.
Příklad
3v3 TSG

BoL na Warrovi
SS na DK
Šlahneš FoL na DK, kde ti procne buff z IoL. FoLko přejde i na warra, ale pouze jen direct heal. HoTka zůstane jen na DK (The HoT does not get Beaconed onto the person with Beacon of Light.)

Možná myslíš případ, kdy je SS na Warrovi a je pod BoLkem. Taky ne (You must directly cast FoL onto the person with Sacred Shield for them to receive the HoT.)

Jediný, kdo má profit z HoTky je podle 1 situace DK, nikdo jiný. Ten heal v tomto případě na BoLkáče nepřejde

#58 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 14 July 2011 - 01:20 PM

Ale tady, v tomto reportu pokud vím nejde jen o hotky, ale i o to, že ty healy z beaconu prakticky casti ten, kdo ten beacon ma. čili aggro navíc, na prot palata neprocuje attument atd.

#59 User is offline  
MaiestiQo 

  • Daemonica CT - Shaman
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 492
  • Joined: 13-February 11

Posted 14 July 2011 - 01:52 PM

v perexu je

Quote

Má převádět 100% mejch healů ale převádí jen přímý healy a ne HoTku z flashe přez sacred nebo healu z Forethought Talismanu. Nejsem si jistej jeslti to je opravdu bug,ale neodpovídá to pak popisu spellu.(100% of amount healed)


reagoval jsem na toto, to že to zapisuje jako že healuje ten kdo má BoL už tam zmíněno není, ale je ve spamu postů co zde jsou, tak proto jsem to vyvrátil.
Hlavní myšlenky bugreportu jsem vyvrátil, to stačí, je to tu nepřehledné co se zbytku týče

#60 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 August 2011 - 12:02 PM

BUMP


  • 4 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist