Mystiq.org - forum: Beacon of Light -> Paladin -> Bugreport

Jump to content

Report ID 5893 Title Beacon of Light
Product Paladin Status Nebude se opravovat (Severity 2 - Fair)

  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4

Report ID #5893: Beacon of Light

#1 User is offline  
hartom 

  • Vyhozen z fóra Mystiq.org
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,527
  • Joined: 09-November 08

Posted 26 April 2011 - 05:27 PM

Má převádět 100% mejch healů ale převádí jen přímý healy a ne HoTku z flashe přez sacred nebo healu z Forethought Talismanu. Nejsem si jistej jeslti to je opravdu bug,ale neodpovídá to pak popisu spellu.(100% of amount healed)


  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4
 

Replies (60 - 72)

#61 User is offline  
borel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 165
  • Joined: 28-March 10

Posted 15 September 2011 - 10:44 AM

TAk hotky se ani přenášet nemají. Protože třeba hotka z SS se ti spustí i když SS na targetu není tvůj. (prot palach si nahodí SS a ty ho healneš tak se spustí hotka) Takže kdyby si měl v raidu např. 5 palachů a každý by si hodil SS a ty si je postupně pohealoval tak by se na target s BoLkem přenášelo 5 healů a to je docela hloupost.

A když už tu byla debata o recountu, tak by mě zajímalo když hodím na target judgement of light, který healuje všechny kdo dává dmg (ne spell) do targetu jestli se to taky počítá do recountu nebo ne?

#62 User is offline  
Torch 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 518
  • Joined: 03-July 08

Posted 15 September 2011 - 09:32 PM

jo, pricita se to

#63 User is offline  
Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 18 September 2011 - 11:44 AM

Vara, on 03 May 2011 - 03:19 PM, said:

Jen tak mimochodem, Beacon nekopíruje healery z over healu. Trošku nepraktické, především u Patchwerka, kdy target, na kterým mám sacred (+X procent na crit) dostává healy a je na fullu, zatímco target, na kterým mám jenom beaocn je na 20% HPčkách a od beaconu nic nedostane. Co vím, tak to tak tedy určitě být nemá :))


To je otázka. Protože Beacon takhle dřív fungoval a změnilo se to až s patchem 3.2.0 (až po Ulduaru). Takže v Naxxu je tohle spíš výhoda hodně usnadňující progress.

#64 User is offline  
Extrovert 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 17
  • Joined: 02-April 11

Posted 01 October 2011 - 06:55 AM

Když na mě má jinej holy paladin beacon tak můj přestává fungovat.
Vypadá to, že je to tím beaconem. Včera jsme zkoušeli různý kombinace a tohle z toho vylezlo. Normálně přes beacon healuju MT, a jakmile na mě přistane cizí beacon tak přestal dostávat healy.

Nevím jestli se to tu už řešilo.

#65 User is offline  
borel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 165
  • Joined: 28-March 10

Posted 01 October 2011 - 08:48 PM

No tohle se tu asi ještě neřešilo, málo kdo hází BoL na holy paladina:) Ani nevim jestli to stojí za to to nějak řešit protože mě nenapadá proč by holy paladin házel BoL na dalšího holy paladina. A navíc je tu možnost že když se to bude zkoušet opravovat tak aby se nezrušilo něco jiného zase.

#66 User is offline  
Extrovert 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 17
  • Joined: 02-April 11

Posted 02 October 2011 - 10:19 AM

Jenže např. na některých bossech se ti vyplatí mít BoL na sobě. A teď Tě to nehealuje když healuješ někoho jiného ;)

#67 User is offline  
borel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 165
  • Joined: 28-March 10

Posted 02 October 2011 - 11:49 AM

Nějak nevím na kterých se to vyplatí ale to jejedno.
Takže pokud máš svůj BoL na sobě a healuješ někoho jiného tak tě to nehealuje??
Ale to si nepsal. Ty si psal že pokud máš BoL na tankovy a healuješ raid a někdo na tebe hodí BoL tak tvůj BoL na tankovy nefunguje.
Já teda když hodím BoL na sebe a healuju někoho jiného tak mě to healuje.

#68 User is offline  
Extrovert 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 17
  • Joined: 02-April 11

Posted 02 October 2011 - 01:59 PM

No v základě se ten beacon chová hrozně zvláštně. Dost dlouho jsme to ve třech holy paladinech zkoušeli, a ten beacon funguje hrozně sporadicky, když sem na sobě měl beacon od jiného palacha tak to 80% času nehealovalo, jen občas na něj ten heal přiletěl. ZKoušeli jsme různé věci, vzdálenost, Line of Sgiht atd., a prostě něco v tom beaconu celým hrozně hapruje. Ale já se s tím s prominutím srát nebudu, když se sháněli testeři PM jsem posílal a nulová reakce, já bug nahlásil - EBacon of Light nefunguje korektně, a tím končím.

#69 User is offline  
Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 04 October 2011 - 07:30 AM

Není to nic, co by se muselo extra rychle řešit. Co jsme to zkoušeli, tak to funguje všude, občas ale blbne to, co popisuješ ty, že když na tebe hodí jinej holy palach beacon, ten tvůj přestane healovat. Je to ale pouze ve stavu, kdy má člověk, na kterým máš beacon full hp (overheal) čímž se dostáváme k tomu, že tento "bug" není nijak závažný a maximálně tak sníží overhealing v recountu.
Mohu to přesunout do dlouhodobých projektů ke zpracování, ale raději bych to vůbec neřešil, vzpomeňme si, jaké byly problémy s beaconem, když se upravoval minule ;)

#70 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 October 2011 - 07:38 AM

no, mohl by mi nekdo shrnout aktualni bugy toho BoL do jednoho postu? jinak to maci asi ani resit nebude, on neni na cteni slohu :-D

#71 User is offline  
borel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 165
  • Joined: 28-March 10

Posted 04 October 2011 - 10:49 AM

No nevim, já si myslim že to funguje v pořádku bez problému.

#72 User is offline  
Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 04 October 2011 - 03:17 PM

Bez problému to není, ale pouze jediná závažnější věc je přesně sepsaná na redminu Cezeto, to, že je to tam dva týdny a nikdo to ani neotevřel není naše chyba. To, o čem mluvěj lidi tady je pouze kravinka, která funkčnost Beaconu nijak nezvýhodnění ani neznevýhodní, jelikož se jedná pouze o overheal.

#73 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 October 2011 - 04:47 PM

Updating status to: Nebude se opravovat
Updating severity to: 2 - Fair

to uz je na Macim, ten tohle resi... takze ->
http://s04.mystiq.org:3000/issues/1036

az bude opraveny tohle, topic locknu


  • 4 Pages +
  • « First
  • 2
  • 3
  • 4

2 User(s) are reading this issue
2 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist