Mystiq.org - forum: Bladestorm -> Warrior -> Bugreport

Jump to content

Report ID 4957 Title Bladestorm
Product Warrior Status Nové (Severity 0 - None Assigned)

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3

Report ID #4957: Bladestorm

#1 User is offline  
quake 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 115
  • Joined: 31-January 09

Posted 31 January 2011 - 08:26 AM

Nejedna se o jeho otravny slow pri trapkach a DK slow plosnacich jak si vsichni myslite ,ale jde o neco jineho.

V Bladestormu se MAJ dat prehodit weaponky ,takzvane kdyz da Bladestorm s 1h+shield a pak zmacknu macro ,ktere mi da 2h wep tak by se mi mela equipnout ta 2h wep co je v macru ,ale ejhle ,zrusi se efekt Bladestormu a CD je v (_._). Podle me jde o to jak tu je vyresen disarm-cancel Bladestorm ,neco ve smyslu "weapon doesnt exist=cancel bladestorm" ,coz se rakticky stane pri swapu(jste cca 0.5secs bez wep)

Ano da se to vyresit touto upravou:
#showtooltip Bladestorm
/equip (2h weapon)
/cast Bladestorm

...jakmile to ale udelam a mam equiply shield+1h tak se mi pri nahozeni 2h zbrane okamzite zapne GCD ,ktere je se vsim vsudy kolikrat i 1-3sekundy coz je v PVP DOST!


  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
 

Replies (20 - 39)

#21 User is offline  
TToMasS 

  • Group: VIP
  • Posts: 607
  • Joined: 29-December 08

Posted 06 May 2011 - 11:30 AM

Opravte Konecne ten BS fakt uz toje o nerva Druidi dava schvalne do BS cyclon pac to pak nedava dmg.A mag spomaluje pri bs jeste :)
Diky

This post has been edited by TToMasS: 06 May 2011 - 03:38 PM


#22 User is offline  
TToMasS 

  • Group: VIP
  • Posts: 607
  • Joined: 29-December 08

Posted 06 May 2011 - 03:36 PM

Je bugovaní schválně hazení hexe a cyclonu ůmyslně do BS ?pač potom sice muže hráč (jít) ale nedává bs Dmg diky

This post has been edited by TToMasS: 06 May 2011 - 03:36 PM


#23 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 06 May 2011 - 05:19 PM

Tak to napis nejak prehledne. Cry prispevky a cokoliv co nema nejakou srozumitelnejsi strukturu ignoruju, protoze to neodpovida me predstave o bugreportu. Koneckoncu me znas ze hry a vis jaky jsem arogantni hovado :).

Ono tech typu ruznejch zpomaleni atp. jsou desitky. Co se tyce zpomaleni stylu:
leti frostbolt
das BS
frostbolt te trefi a zpomali

Tak to vazne nevim co se s tim da udelat, protoze to ze budes zpomalen je vyhodnoceno jeste predtim, nez zapnes BS, ale aplikovano az potom. Imunity todle zrovna nejak moc neresi.

Jinak to plosny zpomaleni na hunter trapku a knockback uz funguje?

#24 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 06 May 2011 - 05:30 PM

Update rev 12366.

Nahrana imunita na hex a cyclone.

#25 User is offline  
TToMasS 

  • Group: VIP
  • Posts: 607
  • Joined: 29-December 08

Posted 06 May 2011 - 08:38 PM

Maci, on 06 máj 2011 - 07:30, said:

Update rev 12366.

Nahrana imunita na hex a cyclone.


Já to otestuji a napíšu ti přesný spell.jinak díky jsi rychlík :)

#26 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 06 May 2011 - 10:12 PM

No shamani hlasili bug, ze nejdou wari odkopnout, takze to odkopnuti asi funguje :).

#27 User is offline  
Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 06 May 2011 - 10:15 PM

Oni odkopnout ale jít nemají :) .. pokud jsem to nepochopil, nebo píše nějakou kravinu, tak se nezlobte, jsem opilej :DD

#28 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 08 May 2011 - 02:40 PM

/cry /cry nedavno me zmasakrovala rotujici ovce :), nebo tusim ze kralik :)

Jinak co ty imunity? (jestli teda uz je nahozena rev 12366)

#29 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 May 2011 - 06:19 PM

no, co jsem si zatím všiml, tak fungujou dobře:) někdy se třeba stane, že dá priest do bladestormu fear a já jsem jakoby ve fearu, ale postavu můžu ovládat a dávám dmg, takže to je spíš vizuální bug:)

#30 User is offline  
TToMasS 

  • Group: VIP
  • Posts: 607
  • Joined: 29-December 08

Posted 13 May 2011 - 04:44 PM

Maci, on 26 apríl 2011 - 09:41, said:

dyt rikam update s danou revizi! maj gat


Jěště že tě tu mají kryple :) Kdo by to tu opravoval Určitě si zasloužíš pochvalu.(sry vím že to sem nepatří)

#31 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 14 May 2011 - 10:10 PM

Upravuji status na: Opravené!

No tak vypada to, ze poreseno. Jedinej bug je, ze kdyz clovek zacasti stun/blind/ovci atd. na warra v moment, kdy hazi bladestorm, tak to dostane, ale ma na to nahozenou imunitu, takze vyslednej efekt je jen vizualni, coz mate dost soupere :).

#32 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 30 May 2011 - 01:43 PM

update rev 12485

Odebrána imunita na knockback, údajně podle Siary war má jít knockbackovat, důkazy pořádně žádné nejsou, takže vráceno do původního stavu (je to tak i na AT, i když to teda žádnej důkaz neni).

#33 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 June 2011 - 10:15 AM

Yes, you are immune to everything, except Desecration and Death Grip. -> to znamená, že je immunní i na knockback (komentář na wowheadu, co má hodnocení +23)

thunderstorm is knockback efect
bladestorm is suppose to be imune to knockback efects (z nějakého forka free servru)

Dueled an arms warrior, Charged me and started spinning around like a fairy so I tried to Thunderstorm his ass but he didn't budge. I ask him what he just did, he links Bladestorm and I say wtf how is that supposed to mean I can't just throw you back! /endrantandQQ (http://www.threadmet...rm__knockbacks/)

Now I was expecting them to make Bladestorm vunerable to knockbacks.. (z tankspotu, což je jedna z nejkvalitnějších stránek o wowku (http://www.tankspot....able-next-patch))

já sám jsem hrál na offi warra a pokud mě paměť neklame, tak mě nikdy nikdo neodhodil, když jsem byl v bladestormu...proto by měla být imunita i na knockback

#34 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 June 2011 - 11:14 AM

Šlo by tam nahodit i nějaky LoS check na plošný spelly? Momentálně dává BS dmg přes textury, death & decay dává combat a spelly tomu podobny, mass dispell, rain of fire, blizzard

E sharmimu pode mnou: špatně jsem se vyjadřil. Dává to combat i přes textury (i dmg).

#35 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 June 2011 - 12:22 PM

pokud vím, tak mass dispell má dávat combat...řekl bych, že i ty ostatní plošňáky...range bladestormu je 10yardů, ale je pravda, že přes textury by dmg dávat neměl no...

#36 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 June 2011 - 02:53 PM

podle me by i blizzard mel davat combat, však ho mag kouzlí.

#37 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 11 June 2011 - 03:05 PM

Upravuji status na: Převzaté

No ja vylozene chci nekde videt napsano "immune to knockback", protoze shamani nadavaj, ze to nema jit knockbackovat (reklo mi to i gm, ktery aktivne hraje na offi), dalsi zas rikaj ze knockbackovat jit ma. Porad to jsou jen spekulace :).

Jedina forma los checku, co me napada jak napsat je v ramci primy viditelnosti hrace. Tady je pruser, ze blizzard spelly resi jako samotny cestujici objekty, trinity tak daleko bohuzle neni.

#38 User is offline  
knedlosak 

  • Daemonica Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 686
  • Joined: 02-July 08

Posted 11 June 2011 - 04:16 PM

No hele, jestli by jsi měl čas, tak bys něco mohl na testu zkusit, testeři by mohli otestit. Tu jde ale hlavně o ten BS, protože ten dmg přes stěny je ošklivej. GTAoE spelly maj los check(jen jestli to dovoli castit nebo ne), ale prochazej texturou, což se da přežít.

#39 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 12 June 2011 - 01:21 AM

S tim LOSem bladestormu na to juknu az bude cas, by nemel bejt problem, jen koukam, ze tam ten bladestorm je slozenej z hodne spellu, tak to bude chtit jen vsechny ty soucasti otestovat a vyhledat v dbc.

I kdyz uvidime, zase triggerovany spelly nemaj tendenci si uchovavat informaci o puvodnim casterovi a kdyz todle je triggerovanej spell z triggerovany, tak kdo vi.

#40 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 June 2011 - 09:09 AM

maci, ale však jsem ti postnul důkazy, kde je psané, že v bladestormu je warr "imunní vůči knockbacku"


  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3

Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist