Mystiq.org - forum: Bladestorm -> Warrior -> Bugreport

Jump to content

Report ID 4957 Title Bladestorm
Product Warrior Status Nové (Severity 0 - None Assigned)

  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3

Report ID #4957: Bladestorm

#1 User is offline  
quake 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 115
  • Joined: 31-January 09

Posted 31 January 2011 - 08:26 AM

Nejedna se o jeho otravny slow pri trapkach a DK slow plosnacich jak si vsichni myslite ,ale jde o neco jineho.

V Bladestormu se MAJ dat prehodit weaponky ,takzvane kdyz da Bladestorm s 1h+shield a pak zmacknu macro ,ktere mi da 2h wep tak by se mi mela equipnout ta 2h wep co je v macru ,ale ejhle ,zrusi se efekt Bladestormu a CD je v (_._). Podle me jde o to jak tu je vyresen disarm-cancel Bladestorm ,neco ve smyslu "weapon doesnt exist=cancel bladestorm" ,coz se rakticky stane pri swapu(jste cca 0.5secs bez wep)

Ano da se to vyresit touto upravou:
#showtooltip Bladestorm
/equip (2h weapon)
/cast Bladestorm

...jakmile to ale udelam a mam equiply shield+1h tak se mi pri nahozeni 2h zbrane okamzite zapne GCD ,ktere je se vsim vsudy kolikrat i 1-3sekundy coz je v PVP DOST!


  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3
 

Replies (1 - 19)

#2 User is offline  
DoDo 

  • Group: VIP
  • Posts: 953
  • Joined: 23-February 09

Posted 31 January 2011 - 11:29 AM

Updating status to: Nový
Updating severity to: 3 - Medium

No tak 0.5s bez wepky sice možná seš graficky, ale z hlediska jádra dost těžko. Potom taky buhví jak pude opravit to, že dáš BS, dostaneš GCD (kterej je mimochodem vždycky 1.5s a nezačínejte s tim, že je tu diff, ve kterym se PvP hrát nedá, protože Dae zatim šlape dobře) a budeš pokračovat v BS. Navíc taky nějakej důkaz, že to tak má bejt prosím :)

#3 Guest_Carther_*

  • Group: Guests

Posted 06 February 2011 - 09:50 PM

Podle mých zdrojů šlo zbraně swapovat naposledy na 3.2.3 na 3.3.5 to vyvojari zmenili a je to tak jak je.

#4 Guest_Carther_*

  • Group: Guests

Posted 06 February 2011 - 10:01 PM

Jak již quake zmínil "otravny slow" dk, nebo pasti huntera je jedna věc, ale warlockuv death coil do bladestormu mě dostal - fungoval totiž normálně (death coil). Bylo by dobré tyto drobnosti opravit, bs je poměrně důležitá abilita u warriora hlavně kvuli imunite vůči movement imparing efectech. I drobnosti můžou změnit výsledek v duelu.

#5 User is offline  
SmallGrassel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 42
  • Joined: 12-July 10

Posted 14 February 2011 - 10:29 PM

No...mě to sere celkem všechno...Takový základní spell jako je bladestorm a stejně pořádně nefunguje. Frost mage mě dnes zpomalil při BS a Dk mě při BS zpomaluje non-stop... http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/russian_roulette.gif http://forum.mystiq....tyle_emoticons/default/russian_roulette.gif

#6 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 March 2011 - 09:51 AM

Carther, on 06 február 2011 - 09:50, said:

Podle mých zdrojů šlo zbraně swapovat naposledy na 3.2.3 na 3.3.5 to vyvojari zmenili a je to tak jak je.

zbraně šly a jdou během bladestormu měnit...na tomhle vývojáři nic neměnili, takže to, že tady to nejde je bug....

#7 User is offline  
Adrian 

  • Group: VIP
  • Posts: 354
  • Joined: 02-July 08

Posted 04 March 2011 - 02:44 PM

Mám založit další report nebo to můžu napsat sem?
V tomt topicu od TIbiho je mylná informace,že warr v bladestormu nemá jít přitáhnout death gripem od DK -> má a mohli byste chtít už důkazy u každého bugu,ne jen u některých,takhle nám tu vznikne brzo podivná parodie na wow,zbytečně. Ostatní spelly jsou tam uvedeny dobře.

Namátkově linky: http://www.arenajunk...orm-death-grip/
http://www.arenajunk...orm-death-grip/
http://svannon.thruh...=14218&start=20

#8 User is offline  
Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 07 March 2011 - 05:51 PM

Když už tu je odkaz na topic od Tibiho, tak dnes můj war opět dostal Hex do Bladestormu ... :)

#9 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 12 March 2011 - 11:17 AM

A je to hex primo do bladestormu nebo tj zpusobeny castem?

Pr.
Warlock vycasti haunt
Rogue da cloak
Haunt proleti cloakem

Ja teda warra v BS zpomalit neumim a s tim, ze cloveka zpomali uz letici spell, no tj takovy trochu zakerny na opravu. Protoze spelly se vyhodnocujou v momentu, kdy se docasti, nikoliv v moment kdy doleti.

#10 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 March 2011 - 01:38 PM

no, tak immunita bladestormu třeba vůbec nefunguje při plošných spomaleních jako je huntrova trapa nebo desecration u dk...nešla by tam nastavit nějaká provizorní immunita? třeba na jednom servru se to chvíli řešilo tak, že to hodilo jakoby k bladestormu i free action potion...

#11 User is offline  
Dextr 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 23-January 09

Posted 12 March 2011 - 04:58 PM

presne kdo to kdy videl aby pri BS byl war spomaleny... DK plosny slow a strapka od huntera nema vubec vliv na Bladestorm.. nema vubec spomalovat !! Hunteri typu Snax toho nehorazne vyuzivaji !

#12 User is offline  
Dextr 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 23-January 09

Posted 12 March 2011 - 09:13 PM

Ja teda warra v BS zpomalit neumim a s tim, ze cloveka zpomali uz letici spell, no tj takovy trochu zakerny na opravu. Protoze spelly se vyhodnocujou v momentu, kdy se docasti, nikoliv v moment kdy doleti.


ze te zpomali uz vycasteny spell to vem cert ale hlavne to chce opravu tech zpomalovacich plosnaku ( DK a trapka od hunta) aby nedavali slow v Bladestormu

#13 User is offline  
Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 13 March 2011 - 08:58 AM

Maci, on 12 marec 2011 - 12:17, said:

A je to hex primo do bladestormu nebo tj zpusobeny castem?


Jo jo, myslím si, že v tu chvíli to už castil, když můj war zapínal BS, ale nejsem si jistý :) .. moc jsem to neřešeil, protože ten shaman měl 2K hp a měl do něj critl holy shock :)

#14 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 March 2011 - 04:34 PM

s tím hexem...já ho dostal teda až ke konci bladestormu, takže to začal casttit až když jsem byl v bladestormu...
ale bude se něco dělat s těmi plošnými spomaleními, které úplně devalujou bladestorm? frost trap, desecration atd.

#15 User is offline  
Dextr 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 29
  • Joined: 23-January 09

Posted 21 March 2011 - 10:38 AM

to by me taky zajimalo ... zacina me to nemalo sraat xD

#16 User is offline  
Striker. 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 236
  • Joined: 10-September 08

Posted 22 March 2011 - 03:27 PM

Problémem je, že tento bug zasahuje možná i do více spellů. například priest v Dispersion by měl mít také imunitu, a AoE movement impairy ho rovněž zasahovaly, nwm, jestli se to už opravilo, nebo jestli tento bug přetrvává... A nechci to vědět, ne v tomto reportu, nedělejme tu offtopic.

#17 User is offline  
rxueloenz 

  • Group: VIP
  • Posts: 69
  • Joined: 04-July 08

Posted 14 April 2011 - 11:15 AM

Nejedna se jen o hex, uz nekolikrat sem dostal i cyklonu. O plosnych zpomaleni nemluve...

#18 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 26 April 2011 - 12:25 PM

No co se tyce tohodle, tak tam jde o to, ze spell vyleti a vy date dispersion/bladestorm az pote co vyleti. Tudiz v dobe vyhodnoceni spellu jeste nejste imuni a dostanete ho. Coz je problem celyho jadra a to vazne jen tak opravovat nebudem.

Jinak update rev 12293.

Zkusil sem neco s tema aoe imunitama.

#19 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 26 April 2011 - 07:28 PM

ne, tady ta immunita nefunguje vůbec...kolikrát jsem dal bladestorm, a až potom začal někdo castit cyclon nebo hex a stejně jsem ho téměř pokaždé dostal...pak jsem sice byl pořád jakoby v bladestormu, ale nedával jsem dmg...
co se týče plošného spomalení, tak to ignoruje bladestorm pokaždé, ať už je vycastěné před bladestormem nebo během něj...

#20 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 26 April 2011 - 07:41 PM

dyt rikam update s danou revizi! maj gat


  • 3 Pages +
  • 1
  • 2
  • 3

Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist