Mystiq.org - forum: Elder Scrolls Online - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 14 Pages +
  • « First
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Elder Scrolls Online nábor do bety otevřen

#121 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 07 February 2013 - 01:54 PM

View PostChooze, on 07 February 2013 - 01:33 PM, said:

Až jednou budu mít dost prachů, tak přesně takovouhle hru vyprodukuju...aby to trochu povzbudilo mentalitu národa xD

V dnešní době nepotřebuješ ani tak moc peněz, když víš co a jak, jako spíš dobrý, schopný, odhodlaný a věrný tým (viz Path of Exile, kteří začli skoro z ničeho a až pak teprve začli řešit peníze).

Já mám taky nachystaný svůj projekt, ale chybí mi tým :D.
0

#122 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 February 2013 - 03:08 PM

tjn nápady by byly ale neni team, vidim miliardu chyb na všech možnejch RPG...spíš nechápu jaktože ty chyby neviděj vývojáři z Blizzu a Besthedy a že se znich nepoučej xD
0

#123 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 February 2013 - 04:13 PM

tak to dáme do kupy už jsme 3, co máte? xD

viděl bych to na něco mezi wowkem path - of exile - mount and blade a travianem
0

#124 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 February 2013 - 04:15 PM

View PostMr.Heaven, on 07 February 2013 - 04:13 PM, said:

tak to dáme do kupy už jsme 3, co máte? xD

1. zrušit všecky konzole, xboxy a plejstejšny a dělat hru jen a jen na počítače a nebo se už zaměřit na novej světovej trend a to sou elektrody do mozku xD
0

#125 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 February 2013 - 04:16 PM

co takhle rovnou dělat holografické hry ... http://www.csfd.cz/f...ezsich/galerie/

to spíš zrušíš hry na pc než jiné
0

#126 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 February 2013 - 04:19 PM

byli bysme prvni xD
0

#127 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 February 2013 - 04:55 PM

PvP část 2 http://www.elderscro...erem_cast_2.php

Ano, do těch obležených a pod útokem nebudete moci cestovat. NEchceme za žádnou cenu povolit konstaktní přísun posil jednotlivým obleženým městům. Chcceme útočníkům poskytnout pocit, že opravdu poškozují nepřátelskou stranu, ekonomicky - tím, že zničí hradby a vy je budeme muset opravovat - ale i tím, že zabíjí ostatní hráče, a tím ztenčují obranu daného města. Takže se nemůžete do nekonečka respawnovat v obleženém městě, ani do něj cestovat.

hm ...

Otázka: Když už mluvíme o obléhání měst, a obléhacích zbraních - bude mít hráčova úroveň profesí možnost vylepšovat obléhací zbraně?

Odpověď: Ano, každá obléhací zbraň bude mít sloty pro upgrady od crafterů, abyste je mohli učinit účinnější, výdržnější, nebo jim poskytnout lepší, nebo úplně jiné střelivo. Crafteři si přijdou na své.
0

#128 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 07 February 2013 - 05:19 PM

View PostMr.Heaven, on 07 February 2013 - 04:13 PM, said:

tak to dáme do kupy už jsme 3, co máte? xD

viděl bych to na něco mezi wowkem path - of exile - mount and blade a travianem

inv, budu vám dělat šéfa ;)
0

#129 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 07 February 2013 - 05:19 PM

View PostChooze, on 07 February 2013 - 04:15 PM, said:

1. zrušit všecky konzole, xboxy a plejstejšny a dělat hru jen a jen na počítače a nebo se už zaměřit na novej světovej trend a to sou elektrody do mozku xD

Já se přidám, jestli můžu.
0

#130 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 07 February 2013 - 06:06 PM

View PostImperis, on 07 February 2013 - 01:50 PM, said:

btw: kdo by nechtěl vyprášit tu lišku zrzavou z čech :-D

ja bych urcite vyprasil nejakou zrzavou :rolleyes:

jinak to uz tu planujete projekt nebo si delate srandu? :D jestli se mam pridat nebo ne!
0

#131 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 07 February 2013 - 06:18 PM

já svůj projekt řeším už rok a čtvrt co se týče kontentu, textur, systemu, peněz, donatu ;), ale nemám tým.. jinak heavne až na ten travian sme na tom stejně, jen tam mám více her :D
0

#132 User is offline   Mr.Manik 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 376
  • Joined: 30-June 11

Posted 07 February 2013 - 06:24 PM

si tu udělej inzerát a je to ne? :D
Tady na fórku se ti válí tolik wowkem znuděných lidí, posbírej to a do roka máš oficiální release :D
0

#133 User is offline   Mufinqua 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,238
  • Joined: 27-August 09

Posted 07 February 2013 - 06:39 PM

pokud tam budou gnomove a budu vedet, co delam, tak proc ne :D
1

#134 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 07 February 2013 - 07:22 PM

Klidně se přidám ale max tak můžu dělat betatestera to bych ještě zvládl :D Gnomové sou supr zvlášť pokud hraješ za obra a leží pod tvou botou :P

Btw.:
Otázka: Takže se upgrady budou konat automaticky, když budete vlastnit zdroje surovin v okolí města, nebo budou také upgrady, které budete muset spustit sami, a potvrdit jejich zakoupení?

Odpověď: V každé tvrzi můžete rozmístit stráže a obranné obléhací zbraně, takže nějaké volby máte. Nechceme, abyste museli hromadit suroviny do určitého počtu, nez bduete moci postavit nějaký upgrade. Cheme, abyste zaútočili na město, obsadili ho, opravili ho, a mohli postoupit dál v bojové linii, místo trávení času v tvrzi těmito otravnými povinnostmi. Hráči chtějí bojovat, né dělat manažerská rozhodnutí. Ovšem máte vždy možnost rozhodnout například: "Ano, tady chci dvě NPC typu mág, aby hlídali, támhle obléhací zbraň, a támhle lukostřelce, a někoho, kdo bude detekovat plížící se nepřátele." Tyhle volby jsou vám k dispozici. Pokud bude vaše gilda vlastnit město, nebo tvrz, budete mít ještě větší možnosti v organizování obrany.

Tak to je něco co mi fakt chybělo!Už se těším :)
0

#135 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 February 2013 - 08:08 PM

View PostShalladan, on 07 February 2013 - 06:18 PM, said:

já svůj projekt řeším už rok a čtvrt co se týče kontentu, textur, systemu, peněz, donatu ;), ale nemám tým.. jinak heavne až na ten travian sme na tom stejně, jen tam mám více her :D

xD travian, jsem myslel prostě webhry :D ... strašnej žrout času, a co žere čas, dlouze i baví xD a dalo by se z toho těžit mrtě, aliance, obchod, budovatelství... to je fuk... mount and blade či war of the roses... to jsou dobré základy zase pro PvP, u toho Path of Exile jak jsem viděl ten talent strom... tak mi hned bylo jasný, že tohle bude cesta co se týče unikátnosti tvorby charakterů, kde nebude pobíhat 10 mágů a z toho 10 má stejné talenty... obdobný eqv, snaží se stejně i hrát... prostě o hovně :) teď si každé nové mmorpg myslí, že čím méně abilit a čím větší bitky...pro hráče, tím je větší balanc, ale opak je pravdou.

až budeš schánět do týmu někoho na kreslení prsatejch elfek do wallpaperu na loadscreen tak whisp hh
0

#136 User is offline   Shalladan 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 1,542
  • Joined: 10-July 08

Posted 07 February 2013 - 08:33 PM

No, právě že technická část týmu by se poshánět dala, ale concept art, návrhy jak lokací, tak modelů (equip, itemy, modely atd), to už je horší. Takových lidí znám málo.

A co se týče toho týmu kluci, tak pokud to začnu realizovat, tak určitě to nebude metodou, jako že se na MU naberem do týmu a budem vesele spolupracovat :D. Budu nucen do toho natáhnout i trochu právní stránku (kvůli autorským právům atd). Takže žádná prdel.
0

#137 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 07 February 2013 - 08:48 PM

View PostMr.Heaven, on 07 February 2013 - 08:08 PM, said:

až budeš schánět do týmu někoho na kreslení prsatejch elfek do wallpaperu na loadscreen tak whisp hh

View PostShalladan, on 07 February 2013 - 08:33 PM, said:

No, právě že technická část týmu by se poshánět dala, ale concept art, návrhy jak lokací, tak modelů (equip, itemy, modely atd), to už je horší. Takových lidí znám málo.

Když může on kreslit elfky, tak to já o nich napíšu nějaké concept lore :D.
0

#138 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 February 2013 - 08:48 PM

hm abych se ucil v rhinocerosu... ten program sem videl jednou v zivote xD a to kdyz nas nutil ucitel delat wepku z morrowindu xD

ale skicování návrhů kreatur, zbraní etc to by problem nebyl
0

#139 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 February 2013 - 08:48 PM

View PostShalladan, on 07 February 2013 - 08:33 PM, said:

No, právě že technická část týmu by se poshánět dala, ale concept art, návrhy jak lokací, tak modelů (equip, itemy, modely atd), to už je horší. Takových lidí znám málo.

A co se týče toho týmu kluci, tak pokud to začnu realizovat, tak určitě to nebude metodou, jako že se na MU naberem do týmu a budem vesele spolupracovat :D. Budu nucen do toho natáhnout i trochu právní stránku (kvůli autorským právům atd). Takže žádná prdel.

Až budeš potřebovat investora/producenta tak se ozvi. Potřebuju investovat kapitál aby mi to do budoucna něco vyneslo a musí to bejt zaručená věc na který nezkrachuju :)
0

#140 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 February 2013 - 08:50 PM

View PostChooze, on 07 February 2013 - 08:48 PM, said:

Až budeš potřebovat investora/producenta tak se ozvi. Potřebuju investovat kapitál aby mi to do budoucna něco vyneslo a musí to bejt zaručená věc na který nezkrachuju :)



též pokud by to mělo perspektivů bych něco přihodil xD
0

  • 14 Pages +
  • « First
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

7 User(s) are reading this topic
0 members, 7 guests, 0 anonymous users


TOPlist