Mystiq.org - forum: Elder Scrolls Online - Mystiq.org - forum

Jump to content

  • 14 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Elder Scrolls Online nábor do bety otevřen

#81 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 January 2013 - 06:59 PM

http://img405.imageshack.us/img405/918/2013012800017.jpg
0

#82 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 January 2013 - 12:35 AM

Když si uložim hru na koni a pak loadnu, kůň mi začne najednou lítat...máte někdo stejnej problem? :D
1

#83 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 01 February 2013 - 02:49 PM

http://www.teso-rp.com/forum
0

#84 User is offline   Asriel 

  • Insomnia Team
  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 448
  • Joined: 06-June 11

Posted 01 February 2013 - 03:33 PM

To tu máte všichni original elder scroll? :D taky bych si to koupil jenže první musím sehnat nějakou dobrou grafiku :/
0

#85 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 01 February 2013 - 03:59 PM

View PostAsriel, on 01 February 2013 - 03:33 PM, said:

To tu máte všichni original elder scroll? :D taky bych si to koupil jenže první musím sehnat nějakou dobrou grafiku :/

Erm, ne. Jediný TES originál, co mám, je Morrowind. Kupuju jenom hry, které jsou pro mě aspoň 100 % awesome a Skyrim má pouhých 90 % :D.
0

#86 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 February 2013 - 04:49 PM

http://elderscrolls-...il_2_altmer.php

,,Ano, v Elder Scrolls Online samozřejmě bude PvP progrese, ale moc jsme o ní ještě nemluvili." říká Firor. ,,V Betaverzi se PvP budeme velmi intenzivně věnovat. Zkráceně je to asi takto: PRaktikováním PvP získáváte alianční body, získáváte nové schopnosti, a to je hodně podobné Dark Age of Camelot, kde jsme měli Realm body. V Camelotu jsme měli 47 classů, které byly úplně odlišné, a po určité době bylo velmi těžké udržet mezi nimi balanci, takže jestli jsem se v Dark Age of Camelot něčemu přiučil, byl to právě tento aspekt. Při balancování bychom se odpíchnout né od velmi omezených classů, ale nechat hráče vybudovat si charakter přesně tak, jak oni chtějí, a balancovat odtamtud."

V Elder Scrolls Online bude moci každý hráč, bez ohledu na class a rasu, používat jakoukoliv část vybavení. ,,Hra je symetrická v tom smyslu, že má každý stejné možnosti, ale ne každý si vybere ty stejné."

Nyní ale vyvstává otázka homogenizace. Hráči okamžitě odhalí, jaká zbraň je nejsilnější, a všichni budou běhat s tím samým mečem u pasu.

,,Jako Game Designéři musíte problémy, jako je tento, řešit, bez ohledu na systém classů a charakterů." směje se Firor. ,,V opravdovém systému založeném jen na classách riskuejte, že si každý založí tu samou class, v tom otevřenějším zase riskujete, že se hráči budou od začátku snažit najít ten nejsilnější build, a je naší prací ujsitit se, že existuje více výhodných buildů, né jen jeden."

Pořád uvažuji o tom, jestli budou nějaké velké rozdíly mezi classy. Nebo rasy, ty měly v Elder Scrolls vždy odlišné schopnosti, a nadání. A podle Firora bude odlišnost tkvět právě v nich.

,,Snažíme se snížit důležitost výběru class na minimum." říká Firor. ,,Každý by měl být takový, jaký chce být, a né takový, jakou roli mu přikazuje hra. Snažíme se udělat rozvoj charakteru o volbách, které budou náležet hráči. Pro příklad, chceme dát každé class přístup k možnosti vlastnit peta - pokud chtějí. V této chvíli máme perk, který vám umožní mít mazlíčka, takže pokud budete chtít, můžete ho mít."

Stručná odbočka k craftingu: Firor tvrdí, že hráči Skyrimu budou nadšení, a že bude možné očarovávat zbraně.

PvP se odehrává v obrovské provincii Cyrodiil, a zřejmá otázka je, kolik hráčů se ho může účastnit. ,,Plánujeme mít v Cyrodiilu najednou až 2000 lidí."říká Firor. ,,V běžných bojích bduete mít i 200 lidí na obrazovce, což znamená, že zažijete velké bitvy na ještě větších bojištích."

Podle Firora přijdou první Beta pozvánky již velm brzy. ,, Jedna ze skvělých věcí na vytváření her takové velikosti je fakt, že do nich musíte dostat spoustu hráčů, a oni uvidí, jakou prícj jste odvedli." A jak dlouho Beta poběží? ,,Tak dlouho, než si budeme jistí, že jsme 100% připraveni na launch, a že jsme pozvali tolik lidí, kolik jen bylo možné, protože především PvP systémy podporují tisíce hráčů, a ptořebujeme tisíce na jejich efektivní otestování."

Elder Scrolls Online vyvolává velké množství reakcí po celém světě, a všechny otázky budou moci být zodpovězeny až po hodinách strávených v Betě. Je krátkozraké myslet si, že je Elder Scrolls Online pouhým spin-offem velmi slavné série, a že neuspěje. Velmi krátkozraké a hloupé.
1

#87 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 February 2013 - 05:28 PM

Vas bavi pvp kde stoja proti sebe stovky hracov?
0

#88 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 03 February 2013 - 05:31 PM

View Postvitamin, on 03 February 2013 - 05:28 PM, said:

Vas bavi pvp kde stoja proti sebe stovky hracov?

It's called war. A možná že jo, nejlepší WSG, které jsem já zažil, bylo to, jak se všichni vysrali na vlajky a šlo se mlátit doprostřed. Já jako rogue s ambushem jsem měl radost.
0

#89 User is offline   vitamin 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 880
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 February 2013 - 05:35 PM

View PostXaverius, on 03 February 2013 - 05:31 PM, said:

It's called war. A možná že jo, nejlepší WSG, které jsem já zažil, bylo to, jak se všichni vysrali na vlajky a šlo se mlátit doprostřed. Já jako rogue s ambushem jsem měl radost.

10vs10 nie su stovky hracov :)
0

#90 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 February 2013 - 06:33 PM

View Postvitamin, on 03 February 2013 - 05:28 PM, said:

Vas bavi pvp kde stoja proti sebe stovky hracov?



žádné jiné nemá smysl... a úplně nejlepší je to v okamžiku ksy se těch 50 obránců tvojí frakce stáhne a ty té stovce nepřátel odpálíš pod nohama minu která je všechny zabije :D a nebo tam člověk zkoordinuje 4 rány z trebuchetu :D


člověk přece nemůže za to že druhá strana má nekompetentní velení a dělá ze sebe moc lákavý cíl na použití strategických zbraní.


View PostMr.Heaven, on 28 January 2013 - 11:14 AM, said:




Age of Agression je lepší :D

[url="http://www.youtube.com/watch?v=Q9Dv4Hmf_O8"]http://www.youtube.com/watch?v=Q9Dv4Hmf_O8[/url]
0

#91 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 03 February 2013 - 07:20 PM

Heavne díky za překlad asi bych to taky přelouskal a google translator...no ale komu by se chtělo takže za mě dík máš tam plusko:)Jinak hodně dobrý konečně nějaká onlinovka co mi sedne
0

#92 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 03 February 2013 - 07:26 PM

View PostPaeris, on 03 February 2013 - 06:33 PM, said:

Age of Agression je lepší :D

No, zrovna ta se mi nelíbila. Ale baví mě ten fakt, že Age of Aggresion a Opression jsou ta samá písnička, jen s trochu obměněným textem :D.

...začínám přemýšlet, že bych se taky přihlásil do bety. For shits and giggles.

EDIT: Tak nakonec mám prý above average šanci na přijetí. Hm hmm.
0

#93 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 February 2013 - 07:51 PM

View Postvitamin, on 03 February 2013 - 05:28 PM, said:

Vas bavi pvp kde stoja proti sebe stovky hracov?


kdo říká že to je jediné co tam bude... world pvp tam musí být 100% BG o menším počtu tam také budou co se týče aren už to navrhovala spousta lidí na těch oficiálních stránkách co sem slyšel... čekám na betu pak jim napíšu něco ve smyslu:


Nejen díky soubojovému systému v ESO by se dalo uvažovat nad vytvořením určitých (použiji WoW výraz) 1v1 rated aren či různých žebříčků, zaměřených a kochajících se právě univerzálností, košatostí a nápaditostí soubojového systému ESO v rukou miliónů hráčů. Když vzpomenu na arenu v Oblivionu (ta myšlenka už tam dávno je)... Kdo by nechtěl bojovat a vědět přitom, že na něj vejrají další stovky hráčů (WoW arena spectrator) nebo skrze ESO stream, protože patří do rated žebříčku s nadsázkou 100 nejelpších PvP hráčů v ESO? a taková výzva u jiných mmorpg her chybí
0

#94 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 February 2013 - 07:52 PM

View PostGotvald, on 03 February 2013 - 07:20 PM, said:

Heavne díky za překlad asi bych to taky přelouskal a google translator...no ale komu by se chtělo takže za mě dík máš tam plusko:)Jinak hodně dobrý konečně nějaká onlinovka co mi sedne

ja to nepřekládal xD to je skopceny z http://elderscrolls-...dian_cast_2.php :D:D:D

ale dík :P
0

#95 User is offline   Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 February 2013 - 08:20 PM

Hlavně aby tam bylo nějaký solidní PVE jako třeba ve Skyrimu, mlátit se pořád jen s opoziční frakcí nemůže bejt přece náplní celý hry. A nvm jeslti chcem hrát za špičatý ucha, ve Skyrimu sou to nějaký náboženský fanatici a tady budeš mít celou jejich zemi (1/3 kontinentu) a budeš tam potkávat jen elfy, elfy, zase elfy občas teda nějakou kočičku xD
0

#96 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 February 2013 - 08:26 PM

no mě se líbí brnko dark elfů, ale jinak.. :)
0

#97 User is offline   Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 03 February 2013 - 09:24 PM

View PostMr.Heaven, on 03 February 2013 - 08:26 PM, said:

no mě se líbí brnko dark elfů, ale jinak.. :)

"We are watching you, scum!"



"City of light, city of magic!"

http://static.elderscrollsonline.com/assets/img/cms/media/screenshots/95fc73f925d4cb3b76.jpg
0

#98 User is offline   Gotvald 

  • Group: VIP
  • Posts: 678
  • Joined: 07-December 09

Posted 03 February 2013 - 09:37 PM

No to neva i za to zkopírování si to + zasloužíš :D

Jinak já už ani nehraju moc her(kromě lol nebo Doty2) kde jsou malé bojůvky(rozuměj 10v10,5v5 atd...Mě to připadá jak kdybych dneska šel do ringu nebo byl někde na protestu a mlátil se tam s pár policajtama...Prostě nic co by mi připomínalo velkolepou bitvu...Takže já jsem nadšen :)

A brnění pokud budu brát pouze rasové a pouze ze skyrimu tak Trpasličí mi přijde asi jako nejhezčí.V předchozích dílech jsem používal hlavně Ebonit no ale s příchodem skyrimu se to změnilo :D A ty trpasličí(pardon Dwemerská)města ne všechny teda co si budem povídat ale,konkrétně v hlavní dějové linii (pokud se nepletu) ty ruiny jak tam sbíráte ty rudé Nirnské kořeny jsou boží!

No nechám se překvapit ale jelikož je mi svět Elderu hodně blízko tak se těším až neskutečně :D Doufám jen že to muj stroj utáhne :D
0

#99 User is offline   Mr.Heaven 

  • Group: VIP
  • Posts: 3,631
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 February 2013 - 10:07 PM

to co postnul xaverius no ale kdyz si to budu moct oblect na meho altmer battlemaga se štítem tak proč ne ^^

a jinak, podle mě to bdue palcené jako wow =O/ tak uvidíme
0

#100 User is offline   Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 February 2013 - 10:25 PM

No nevím... o City of Light, City of Magic bych měl fundamentálně jinou představu :D


Dalaran jak byl ve Warcraftu 3 (než ho Archie srovnal se zemí) by mi k tomu označení seděl podstatně víc...
0

  • 14 Pages +
  • « First
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Last »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users


TOPlist