Mystiq.org - forum: A Visit to the Doctor -> Icecrown -> Bugreport

Jump to content

Report ID 9203 Title A Visit to the Doctor
Product Icecrown Status Opraví nová revize (Severity 2 - Fair)


Report ID #9203: A Visit to the Doctor

#1 User is offline  
Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 January 2013 - 05:45 PM

http://www.wowhead.com/quest=13152



Je nějak mimo phasing pokud člověk udělá q od druhého NPC na blackwatch, je to pak udělat buď a nebo, což by nemělo.



Replies (1 - 13)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 January 2013 - 12:33 AM

vsak tam se linie rozdeluje a ma jit jedna nebo druha ne?

#3 User is offline  
Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 29 January 2013 - 07:24 PM

to mi přijde dost stupidní... pokud udělám všechny q u druhého NPC tak mi chybí jenom tenhle 1... pokud udělám tenhle může mi chybět 3-4 q u toho druhého...

#4 User is offline  
Miracle 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 30
  • Joined: 07-January 12

Posted 30 January 2013 - 01:07 AM

přepisuju celý to zchainování v blackwatchi :) vydrž

#5 User is offline  
Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 January 2013 - 04:50 PM

tak jako tak mi na altovi bude chybět když už sem za tím :D

#6 User is offline  
Miracle 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 30
  • Joined: 07-January 12

Posted 03 February 2013 - 10:53 PM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 2 - Fair

#7 User is offline  
Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 February 2013 - 08:03 AM

a skript na opravu bude? (nebojte mam 136 :D brzdí mě zabití 15 horďáků v ICC :D takže mě se achiev nebugne)

#8 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 06 February 2013 - 11:20 AM

dneska udelame plnohodnotnou revku, kde miracle delal cejaky cachry v tom chainu, tak uvidis, jestli ti to pujde... pokud ne, tak na diversity asi vsem, kteri nemaji splnene vsechny questy cely IC promazem stejne jako lidem z narniasu a pojedete znova bez tedlech bugjech zalezitosti

#9 User is offline  
Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 February 2013 - 07:25 PM

Ehm... doufám že jenom těm kdo se napíšou jako BUG... a navrhoval bych promazat od nás pouze BLACKWATCH questy... na zbytek si nikdo nestěžuje...(druhá věc je zase to že smazání q nepromaže achiev... a upřímně... někteří už ten Final goal máme...

#10 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 February 2013 - 12:22 AM

ne, vsem, vcetne resetu poctu questu na 0/140... neni jinej zarucenej zpusob, jak to poresit tak, aby se to uz nikomu nebugovalo

#11 User is offline  
Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 February 2013 - 02:16 PM

Cezeto kdyz si tohle minule zkoušel s nějakým achievem co byl komplet a tys mu vymazal kritéria tak po jejich splnění už se dohromady nezapočetl a chtělo to nějaký brutální reset... nemluvě o tom že vím o X lidech kteří tě budou chtít zabít za to že už mají hotovej chain po shadow vault a rozhodně nebudou chtít dělat to znovu.


A mě se teda už taky vážně nechce. trvalo mi rok než sem se s altem dokopal ty q na zbytek icecrownu od shadow vaultu dál udělat a fakt se mi je nechce dělat znovu. Ještě navíc na některé je otravně nutné shánět grupu.

#12 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 February 2013 - 03:17 PM

ok no, tak to radsi mam nechat bugly a nesplnitelny 20% lidi na mystiqu a 100% narniasakum? ten phasing proste neni kompatibilni s nejakym castecnym splnenim... ale pokud chces, tak se prihlas do teamu, ziskej si duveru pro pristup do chars, zjisti si, jak jsou vsechny ty questy brutalne pospojovany, vyjed si IDcka vsech questu a res to postava od postavy... mne se z toho pomysleni dela vylozene blbe, je to proste nerealny... ten prumaz to (pokud miracle ten chain opravi - vypada to, ze ho ted dost drasticky rozbil poslednima zmenama) poresi pro vsechny a pojede to jak ma... tohle neni o nejaky nechuti k mazani, je to par desitek luxusnich questu, 3k goldu za jejich splneni, kupa repky... bude to proste sluzba pro hrace, ne nejakej voser.... vic on i ten prumaz bude na par hodin priprav, aby se poved a nic se nebuglo tak, jaks to zminil ty...

neboli - jsou tu dve moznosti
- nechat to bugly
- kompletne to promazat

... tu moznost "opravit to" castecne resi ten skript, kterej opravuje faze... ale poustime ho kazdou chvili a ocividne to neni dostacujici... takze postavy, ktery ani po spusteni toho patche nemaj pristup ke vsem questum, jsou proste bugly tak specificky, ze potrebujou kompletni reset... uz me chapes?

#13 User is offline  
Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 February 2013 - 04:49 PM

Tak nech lidi ať si vyberou jestli ten reset chtějí a nebo ne, mimo dostřel je maximálně 5 q (v mém případě pouze 1)... dělat kvůli tomu znova 140?
co místo opravování fází prostě jenom ten q člověku doplnit?

Q to jsou sice luxusní ale dělat je potřetí? to už je otravný humus.


Krom toho zase to navíc zabuguje počítadlo q na Seekera kde tím lidi získají bonus 140 questů navíc místo aby si pěkně prošli ty q jinde. Smažeš jim je tedy i z počítadla titulu the seeker?
Mě teda trvalo půl roku než sem donutil ingame GMko na to aby mi zadalo ten 1 blbej q na Dungeon 2 set co mi v řadě chyběl ale jde to. můžou to dokompletovat individuálně tam kde budou problémy.

#14 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 08 February 2013 - 05:50 PM

samozdrejme bych to odebral i z pocitadla na seekera a z poctu splnenejch Q ve statistikach :-)... ale asi mas pravdu - vis co, pred nejakejma unahlenejma prumazama poresime nejaky selecty a zjistime kolika lidi se to tyka a kolika Q se to tyka... alternativou by bylo lidem ty Q, ktery "nemaj dostupny" proste splnit a navic od predchoziho pokusu o tohle nezapomenout lidem splnit achiev za loremastera, pokud na nej maj >= 140Q splnenejch :-)



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist