Mystiq.org - forum: Flight Form -> Druid -> Bugreport

Jump to content

Report ID 9045 Title Flight Form
Product Druid Status Čeká na opravu od TC (Severity 2 - Fair)


Report ID #9045: Flight Form

#1 User is offline  
Carri 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1
  • Joined: 25-February 12

Posted 07 January 2013 - 12:36 PM

Zdravím

Mám taký jeden problémik s vranou, Z nej a DO nej. Myslím, že to má každý druid.
Keď sa zmením na vranu, všetko je v pohode. Dá sa lietať, nič sa nedeje. Problém je, keď vranu vypnem, alebo sa zmením do inej formy (napr. cat forma).
Vtedy nastáva ten problém. Pri vypnutí vo vzduchu, za letu, to je jedno - teleportuje hráča na zem. Môžem byť aj 20 metrov vo výške, keď ju vypnem, dostanem niečo ako teleport na zem (zo začiatku som sa bál, že to systém bude brať ako fly hack, ale asi nie).
To je jeden problém, teleport. Občas sa stane, že hráč sekundu alebo dve padá a teleport mu dá až potom. Ďalší problém je, že sa mi občas dá prevteliť do inej formy za letu, to by sa dať nemalo.
Raz sa mi už aj stalo, že som vranu vypol, normálne som padal, no keď som ju v tom páde ešte raz zapol, tak som spadol a nedostal som dmg. To isté sa stane, keď ju vypnem a občas (veľmi vzácne) normálne spadnem, hpčka sa neuberú.
Ďalší z problémov je pristávanie. Keď pristanem a prevletím sa do inej formy, alebo len von z vrany, kúsok ma to posunie do niektorej strany, alebo, ak je pod miestom, kde pristanem ešte niečo (napr. jaskyňa), prepadnem sa cez texturu do nej. V Storm Peaku sa mi to stalo už asi 3x, že som sa prepadol do toho podzemného tunela, kde je vchod zboku prístupný len fly mountom. Raz som sa dokonca prepadol do nejakej čerňavy, kde nebolo nič iné, než čierne steny a tmavomodrý stĺp. Keby som nestihol zapnúť vranu, asi by som umrel (výnimka potvrdzuje pravidlo, bug zachránil život) - musel som sa stuckom dostať von, inak to nešlo, keďže tá jama nemala dno.
Týmto prosím o opravy flight formy, hlavne teleportovania a prepadanie textúrou, ktoré vlastne takmer úplne znemožňuje používanie vrany.
Vďaka



Replies (1 - 3)

#2 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 07 January 2013 - 12:52 PM

Updating status to: Převzaté
Updating severity to: 2 - Fair

O tomhle už víme delší dobu, ale vůbec nemám tušení, čím to může být...

Teď jsem u Triniťáků našel tohle, tak to za chvíli vyzkouším, třeba to pomůže... Stejně totiž blbne i Shadowstep (a patrně i Feral Charge - Cat)...

#3 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 07 January 2013 - 01:52 PM

Updating status to: Opraví nová revize

No... Určitě to není ideální, ale už by tě pády neměly teleportovat na zem nebo do podzemních jeskyní...

Viz Twitter.


S pozdravem Ladis.

#4 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 10 January 2013 - 11:57 AM

Updating status to: Čeká na opravu od TC

Tak nic, ono to opravilo druidy, ale podělalo ostatní...



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist