Mystiq.org - forum: Vanish -> Rogue -> Bugreport

Jump to content

Report ID 9021 Title Vanish
Product Rogue Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #9021: Vanish

#1 User is offline  
Magdos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 16-June 10

Posted 30 December 2012 - 02:10 PM

nevím proč jste to ještě víc zkurvili než je ale vanish neruší cast misilek a v poho ho kopnou magove toho v areně zneužívají. Viz diabolos drake 3x jsem jim to řekl a schválně celou arenu toho zneužívali. Trošku kurevská chyba. Takhle právě teď můžu vzít vanish vyhodit si ho z báru a hrát bez něj takhle mně je úplně k hovnu!!!!!

This post has been edited by Magdos: 30 December 2012 - 02:12 PM




Replies (1 - 6)

#2 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 30 December 2012 - 05:58 PM

whaaat? :D nojo, fakt.. to je žůžo :-/ chvilku strpení, hned zjistím v čem to vězí.

... kdy to začalo blbnout? začínám mít normálně pocit, že to tu musí být skoro celý měsíc, protože pořád nemůžu najít revizi, ve které to ještě fungovalo.

... nikdo o tom nic bližšího neví. Už testuju revizi víc jak měsíc starou a pořád to na ní vyhazuje. Na oficiálním trinitycore repu je tenhle problém taky označený jako bug. A dokonce i na ofiku s tím na 2.3.0 měli problém...
Jsi si naprosto jistý že to tu dřív nebylo? Pokud ano, víš kdy to správně fungovalo?

na dae to mají taky ( http://forum.mystiq....ue-7926-vanish/ ) ... fakt si začínám být jistý, že to tu muselo být už dřív

This post has been edited by orifox: 30 December 2012 - 08:04 PM


#3 User is offline  
Magdos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 16-June 10

Posted 30 December 2012 - 09:15 PM

dřív to nebylo až dneska když jsme vlezli do areny a potkali jsme mag priet tak mně to koplo vůbec jsem netušil co to bylo tak to jdeme zkusit a začalo mně to kopat myslím že od včerejšího restartu to začalo dost špatný je že jsme právě kvůli tomuhle bugu přišli o 60 ratu dnes takhle stačilo to říc soupeři jestli si děla srandu zneužívat takového bugu a bylo to už to pak jeli nonstop abych nemohl resap schovat se nic.

#4 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 30 December 2012 - 09:47 PM

No tak to mi vysvětli, proč to na testovacím serveru dělá i při měsíc staré revizi? :D

#5 User is offline  
Magdos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 16-June 10

Posted 30 December 2012 - 09:56 PM

Tak to absolutně netuším ,ale vím na tuty že to předtím když jsem na misilky dal vanish že jsem se schoval ,ale teď ne. Myslíš že to půjde nějak vyřešit?

#6 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 30 December 2012 - 09:59 PM

No tak samozřejmě vše jde vyřešit. Jen mi přijde podivné, že jsem žádnou chybu nenašel a testovací server to dělá i před nejnovějšíma opravama. Co jsem zjistil, tak platí, že když se vanishneš včas (před první střelou) tak to stále funguje. Možná to mohlo být tím že dříve jsi stíhal vanishovat už na začátku.

edit: ještě jednou jsem to zkusil, uplně vymazal cache, vypnul všechny addony, kompletně resetoval testovací server do stavu po nahození vmap (tedy více než měsíc zpět), přesto to dělá. Testoval jsem to s více ranky arcane missilek (např 38699, 5143), takže jsem ověřil i možnost, že by šlo o chybu závěrečného ranku. Přesto se mi stává, že občas (v případě že je roguna blízko mága) dojde k úspěšnému vanishi, pokud se rogue trefí do chvilky, kdy už byl aplikovaný dmg z poslední misilky a následující misilka ještě nevyletěla.
Platí tedy, že čím blíže k mágovi jsi, tím větší šanci na správný vanish máš.

Jde zcela evidentně o chybu, i když opravdu nemůžu najít jedinou věc, která by to v mých opravách způsobila. Rozhodně počítej s tím, že kdybychom poslední opravy zrušili, neopraví se to. (kdyby se to opravilo, tak mi to na testovacím serveru funguje)

edit: Náš esterní vývojář Peantek tvrdí, že tu ten bug je celou dobu. Takže jsi možná doteď měl jen štěstí, nebo jsi vždy vanishoval v blízkosti mága, takže žádná misilka nebyla na cestě.

This post has been edited by orifox: 31 December 2012 - 12:03 PM


#7 User is offline  
Magdos 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 13
  • Joined: 16-June 10

Posted 01 January 2013 - 05:22 PM

Nevím ale ptal jsem si i jiných rogun a taky až teď to postřehli



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist