Mystiq.org - forum: Zmizení itemu: Kaz'rogal's Hardened Heart (stit) -> WoTLK -> Bugreport

Jump to content

Report ID 9020 Title Zmizení itemu: Kaz'rogal's Hardened Heart (stit)
Product WoTLK Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #9020: Zmizení itemu: Kaz'rogal's Hardened Heart (stit)

#1 User is offline  
 

  • Group: Guests
  • Posts: 0
  • Joined: --

Posted 30 December 2012 - 03:14 AM

Zdravím,Dnes(30.12.2012)kolem druhé hodiny v noci jsem logl postavu Eldear/74L/Belf .Po třech minutach online stavu jsem si prohodil polearmu z batohu na misto kladiva a stitu.Stit-nazev itemu:
Kaz'rogal's Hardened Heart (drop = ctvrty boss v Hyjal Summit 25m.R. instance) a stit po prohozeni zmizel.Vylucuji nejakou moji chybu-omylne zniceni-deletovani itemu apod.Ikonu tohoto zmizeleho stitu ma dokonce na baru pri prehazovani,dle potreby v instancich.Momentalne je ikona seda a Stit nikde! :D .Psal jsem uz i ticket,ale nikdo neodpovida :D Hraci,po male slusne konverzaci mi doporucili napsat par vet do Bugreportu. :) Na mystiq.org hraji uz patym rokem,takrka od zalozeni jednotneho serveru Insomnia.Poznal jsem i nejake lidi z rad M teamu(devolper a Gm) Nikdy jsem nemel zadneho poreblemu.Pevne tedy verim,ze pro vváš Inteligentií M team to nebude zadny problem nascriptovat-tankovaci stit :
Kaz'rogal's Hardened Heart (Drop = Zone: Hyjal Summit 70L instance 25M. , Npc / Boss:Kaz'rogal) Screeny o pravdivosti apod nejsou problem. Diky za kladne vyresini a pekny novy rok. Eldear :)


Page 1 of 1  

Replies (1 - 1)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 30 December 2012 - 04:38 AM

Updating status to: Není bug
Updating severity to: 1 - Low

prijde ti postou


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist