Mystiq.org - forum: Mace Specialization & Stormherald -> Warrior -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8950 Title Mace Specialization & Stormherald
Product Warrior Status Duplikát (Severity 0 - None Assigned)

Page 1 of 1

Report ID #8950: Mace Specialization & Stormherald

#1 User is offline  
dan13l 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 57
  • Joined: 29-November 08

Posted 29 November 2012 - 02:58 PM

Vím že se to tu už řešilo několikrát, nikdy se ale nic nevyřešilo a jelikož jsem zažil na retail serverech PvP sezonu 1-3 tak si pamatuju jak to má fungovat, rozhodl jsem se tedy najít důkazy ve videjích. Přeci jen důkazy co se předkládají sem jsou často z WoWwiki, což není úplně důvěryhodný zdroj (Viz CZ wiki kde je Daniel Defoe uveden jako představitel Novoklasicismu...)

Začnu Videem Tusky a Boozta, je to S4 sezona, dokonce po nerfu mace stunu a je tam hezky vidět že ta mace spec je opravdu bídná, v celém videu asi 3 mace stuny od warriora, hlavne třeba arena v čase 8:15 proti WD s S4 mace. Ani jeden mace stun!

Další je video Neilyo 14, je tam arena např. proti pala/war a shaman/war v čase 3:47, areny jsou za sebou a v obou z nich je vidět mace stun asi 3x ! Dál ve stejném videu je arena proti Rhaegyn/Hafu (TOP WD) kde jsem napočítal asi 9 stunů za 10 minut videa a to je to chvílema ještě zrychlené. A ještě si musíme uvědomit že to je PŘED! nerfem mace specky.

Dál video Neilyo 14,5, z aren které byli přehledné (v té 3v3 nestíhám pozorovat jestli někdo má stun nebo ne...) proti WD v čase 9:14 jsem neviděl ani jeden stun a další WD v čase 12:04 možná jeden stun, na warriora nebylo vidět a mohl to být intercept. Tohle video o je už po nerfu mace specky a zahlédnout ji bylo jako vidět týpka se Scarab Lord titulem. Natož aby za jednu arenu protočil warrior 8 diminishingu jak u specky tak u Stormheraldu.

A aby to bylo s čím porovnat tak přidám ještě video od nás, z Mystiqu. Jen co ho vyrenderuju, to bude asi přes noc.

Teď ke Stormheraldu, moc videí s ním není, používal se jen S1/S2 pak už byla lepší S3 mace...

Použil jsem video Klinda 2 pt.1 kde za celou arenu jsem od něho napočítal 9 stunů, z toho 7 mace specializace a 2 stormherald. Video je z druhé sezony takže před nerfem mace stunu.

Video z Mystiqu dodám opět časem, ale myslím že už teď každému co kdy potkal na insomnii mace spec wara je jasné že "Something went terribly wrong"

Edit1: Videa zde:




http://warcraftmovie...ew.php?id=92119

http://www.youtube.com/watch?v=3z2nV3pRDS0


Page 1 of 1  

Replies (1 - 2)

#2 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 01 December 2012 - 08:57 PM

Pětkrát vám to tu Orifox dokazoval, počítal...nevim jestli bude mít sílu pošestý.

Opět topic bez čísel, bez ničeho.

#3 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 01 December 2012 - 10:42 PM

Updating status to: Duplikát

Rohipnol tuším našel nějaké info, že to tady opravdu není blizzlike. Jediné co jsem já dělal bylo, že jsem dokázal, že čísla jsou opravdu taková, jaká se předpokládala (tedy 6% stormherald + 10% mace spec)
V té době šlo spíš o to, že lidi tvrdili že to má šanci třeba i 50%, což je samozřejmě nesmysl.
podle http://forum.mystiq....ormherald-proc/ to vypadá, že by to opravdu chtělo nerfnout zbraň, která je nonblizzlike. Samotný talent je však v pořádku.
Protože se tady ale bavíme o jednotkách procent, nemá vůbec smysl ukazovat nějaká videa. Z videa prostě jednotky procent nepoznáme a odhadovat to "nooo, tak asi nám to tady procuje moc tak to snížíme o tolik a tolik jen tak" ... to ne :D takovým stylem se tu opravovat nebude.
Pokud se mají ladit věci v jednotkách procent, je nutné mít naprosto jasné informace, nejlépe z více zdrojů. Rohipnol to jako jediný zatím pochopil a opravdu se mu povedlo to najít.

Vzhledem k tomu že je to duplicitní, tak to tady locknu a pokud by jsi našel další údaje na doplnění rohipnola, můžeš to přidat do jeho topicu.


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist