Mystiq.org - forum: Hotky/Dotky -> Spelly -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8931 Title Hotky/Dotky
Product Spelly Status Nové (Severity 0 - None Assigned)

Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • You cannot reply to this issue

Report ID #8931: Hotky/Dotky

#1 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 25 November 2012 - 05:36 PM

Je problém s funkcí Bonus healu/spelldmg u HOTek/DOTek

Síla hotky je tu změněna během jejího tikání tím,že se změní BH castera (proc trinketu/smrt = shození jídla ,elixíru atd). to by se dít nemělo.

Stejné je to u dotek, pokud dám moonfire a až potom zaponu trinket,dotka se zvýší.. pokud trinket je zaplý a spadne/shodím ho , dotka se sníží.

Prozatím testováno jen u druida(moonfire,rejuvenation, lifebloom, regrowth).
edit: tak dotky warlocka stejný případ. pravděpodobně to bude globální


(je tu problém i s threatem hotek/buffů při změně combatu viz wowwiki : Whether a HoT generates aggro depends on whether the healer is in combat with the mob...)

zatím jediné co můžu uvést,že hotky mají fungovat tak jak tvrdím (konstantní síla tiku za předpokladu že jsou na cíli stejné buffy/debuffy) je oprava v patchi:

Patch 2.3.2 (2008-01-08): The healing bonus is no longer based on the first cast but will take on the strength of the incoming Lifebloom casts.

Do tohoto patche byla síla lifebloomu určována sílou prvního stacku lifebloomu (toho se dost využívalo,pokud o tom hráč věděl), od 2.3.2 to byla síla vždy posledního LB castěného na ten cíl od konkrétního druida.

edit 27.11.: Hledal jsem nějaké zmínky různě po netu a zřejmě je to tak samozřejmé,že to nikde nezmiňují (takže papírově žádné pro ani proti).

Tak na to pujdu logicky: lifebloom je hotka jako každá jiná(krom stackování),nikde se nepíše že by podléhala jiným pravidlům a přesto v patchi 2.3.2 je uvedeno že síla je podle posledního stacku a ne prvního.
Kdyby to bylo tak jak to je u nás (momentální bonusheal castera se počítá do konkrétního tiku hotky) tak je to bezpředmětné. Takže to automaticky znamená,že to tu funguje zle.

This post has been edited by Slaan: 28 November 2012 - 08:35 AM



Page 1 of 1  
  • Cannot start a new Issue
  • You cannot reply to this issue

Replies (1 - 18)

#2 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 19 December 2012 - 02:14 PM

update infa:

Threat se resetuje při smrti. ale pokud tiká třeba dotka mrtvé postavy v době smrti ,po ressu se threat té dotky přičte k postavě i když dotka už je dávno pryč = bug.


Jakýkoliv nedmg debuff hráče na moba,co je v combatu už s jiným hráčem nenahazuje combat - bug.

Nahození dotky v tomto případě nenahodi combat,nahodi ho až dmg (má být obráceně - nahozeni ma nahodit combat a dmg ma generovat threat)

Buffnutí přátelského targetu v combatu s mobkou nahazuje combat to je spravně.
Tikání hotky generuje threat,ale nenahazuje combat. to je taky spravně.

špatně je to,že threat se nemá generovat pokud neni combat s tím konkrétním hráčem.

Příklad:

tank před pullem dostane na sebe hotku od healera (nahodilo by combat,ale combat neni,takže nic)

tank pullne - nahodi se combat pro tanka (nemluvíme o bossfightu)- hotky tikaji do prázdna

tank dostane dmg - hotky tiknou , healer od začátku combatu nic nedělal pro to,aby se dostal do combatu

co se má dít:
hotky healují tanka dokud nespadnou bez toho aby se přičítal threat healerovi (v případě že neprovedl žádnou akci ,co by ho hodila do combatu)

v případě že hotky nahozené před pullem tikají a healer v combatu provede akci ,co ho hodí do combatu s mobkou (heal dps co do nej dava dmg.. heal tanka.. dmg mobky.. cokoliv) v tu chvíly se už threat z hotek nahozených před pullem má kam počítat,protože mobka má s healerem combat. (generují threat ale jen tiky v době combatu s healerem.)


co se děje:
Tik hotky nenahodí combat,ale počítá threat healerovi i když od pullu nic pro combat nedělal.. pokud samotná hotka vygeneruje dostatek threatu aby se mob po healerovi otočil,tak se healerovi nahodi combat ve chvily kdy utrhne hotkou,kterou neměl ani threatovat.

prostě se generuje threat i bez combatu = bug

wowwiki

Quote

Whether a HoT generates aggro depends on whether the healer is in combat with the mob. If the healer isn't in combat with the mob, no threat is generated. In a 5 man instance, it is usually safe to HoT the tank before the pull; the healer won't be put in combat immediately and therefore won't get any aggro. In raid encounters, every raid member enters combat once the boss is pulled. It is therefore only advisable to HoT a tank who is pulling a raid boss if the tank has Hunters helping him out with Misdirection.

This post has been edited by Slaan: 19 December 2012 - 02:21 PM


#3 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 23 December 2012 - 01:58 PM

takže jestli to chápu správně tak by (zjednodušeně řečeno) mělo platit:

aplikace/refresh buffu/debuffu na tanka (nebo jiného hráče v combatu s mobkou)
nebo aplikace/refresh buffu/debuffu na mobku
= vznik combatu

tick hotky/dotky na tankovi
nebo tick hotky/dotky na mobce
= pokud ma hrac combat s mobkou -> vznik threatu
= pokud nema hrac combat s mobkou -> nic

to by možná šlo zařídit.
Zároveň s tím jsem dospěl k lootovacímu systému, který se asi bude muset tak trochu hodně přepsat, více viz http://forum.mystiq....4925-lootovani/

#4 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 24 December 2012 - 10:21 AM

jo,tak jak jsi to popsal je to správně.

tyhle podmínky platí obecně.
Výjimka je pokud vím akorát hunter's mark (aplikace nenahazuje combat) - která tu funguje dobře

#5 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 24 December 2012 - 02:07 PM

částečně připravená oprava:
- přidána feature, že tick periodic healu (tiky HOT spellů a podobných efektů) negeneruje agro pokud caster není v combatu s mobkou.
možný bug - finální tik u lifebloomu není považován za HOT. Přestože sám o sobě nedává combat (má po opravě LB nulový threat), umístí hráče do threatlistu mobky. To ve výsledku znamená, že pokud druid nahodí LB a rejuv, LB zákonitě dotiká dříve než rejuv. Jakmile LB Bloomne, hráč se dostane do threatlistu mobky a při dalším tiku rejuvu již dostává threat aniž by něco od začátku combatu vykouzlil. (25.12. opraveno)

chybí:
- nondmg debuffy mají dávat combat (hm.. tohle je zvláštní - nechápu proč nedávají. Zkoušel jsem to jen u curse of elements ale vypadá to že je to pravda. v PVP jedou tak jak mají? Je víc podobných spellů jako hunterská marka, které nemají dávat combat? pokud ano, jak se chovají v pvp a pve?)
- reset threatu při smrti - tohle by se (snad) mělo opravit díky tomu, že po smrti hráč není v combatu -> tiky by neměly dávat threat. Je potřeba vyzkoušet. Na tiky DoT spellů se to asi nevztahuje, takže ty budou možná stále přičítat threat i když je hráč mrtvý. Je vůbec nějaký důvod, aby se jakýkoliv threat přičítal mrtvému targetu?
- přepočet síly hotek/dotek při změně vlastností castera - to je jasná chyba, ale v tuhle chvíli nemám nejmenší tušení jak ji opravit. Jedině že by si HoT/DoT spelly po vykouzlení pamatovaly přesný stav castera zaznamenaný během spellcastu. To je ale zatím nad moje síly.

edit: vznik combatu/agra je generovaný naprosto chybně! Všechny spelly které jsem doteď opravoval (slice and dice, arcane missiles atd) i ostatní (flare, lifebloom-final bloom) mají ve skutečnosti správně nastavené blokování vzniku combatu, ale "někdo" z trinity core tu detekci zvrtal, takže to načítá jiné políčko než by mělo...
edit: mám připravený fix, následující spelly (3700 kousků) již nebudou dávat combat:
http://pastebin.com/nt4vLAwT
číslo v závorce odpovídá ID spellu. Pokud si všimnete nějakého podezřelého spellu, který je hráčům dostupný a měl by dávat combat, tak napište.

This post has been edited by orifox: 25 December 2012 - 06:21 PM


#6 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 24 December 2012 - 07:03 PM

Ohledně finálního tiku lifebloomu si myslim,že problém combatu jak u něj popisuješ na blizzu byl vyřešen tím,že se počítal tomu na kom tikl.

jak jsem u lifebloomu popisoval,tak dlouho panovala domněnka,že bloom dává threat tomu na kom tikl.
Bylo to vidět často i v recountech,když bloom LB byl započítán u toho na kom byl nahozen.

nakonec se zjistilo testováním,že to threat nedává žádný..

tzn že má dávat 0 threatu tomu na kom tikl.. to ve výsledku znamená,že nehodí castera do combatu.

budu k tomu muset najít nějaké podklady (protože jsem nad tím takhle nepŕemýšlel) ale je pravda že se bloom počítal v heal metrech tomu na kom tikl a tím pádem by to sedělo ohledně combatu.

This post has been edited by Slaan: 24 December 2012 - 07:04 PM


#7 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 24 December 2012 - 07:26 PM

no, to sice nezní povzbudivě, ale podobně mysím funguje i earth shield, který dává threat právě nositeli a ne casterovi. S takovýmhle vysvětlením by se to snad dalo zpracovat.
Ohledně toho vzniku combatu se můj postup neukázal uplně ideální, protože kromě výše vyjmenovaných spellů které nebudou dávat combat (a doteď většinou dávaly) tak je tu dalších několik spellů, které by combat začaly dávat, i když ho dávat nemají (mind soothe, soothe animal...) Zajímavé, že podle všeho teď na insomnii není rogunovský Shiv považovaný za agresivní spell...

co se týče nahazování combatu u nondmg debuffů - tam je to celé nějaké záludné. Nevidím podle kódu nejmenší důvod, proč by hráč neměl dostat combat, avšak opravdu ho nedostává. tzn - někdy příště to zkusím pořádně projít s výpisama (a na to jsem teď moc střízlivej)

edit:
je formulace:
"síla spellu je určena vlastnostmi castera při vykouzlení spellu a vlastnostmi targetu při aplikaci(procnutí) spellu"
správná?
Protože, pokud se to takhle dá charakterizovat, nejspíš tím vyřeším problém hotek, dotek, eartshieldu... a možná to odpoví i na základní otázku Života, Vesmíru a vůbec.

This post has been edited by orifox: 25 December 2012 - 05:59 PM


#8 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 27 December 2012 - 09:57 PM

orifox, on 24 December 2012 - 08:26 PM, said:

je formulace:
"síla spellu je určena vlastnostmi castera při vykouzlení spellu a vlastnostmi targetu při aplikaci(procnutí) spellu"
správná?
Protože, pokud se to takhle dá charakterizovat, nejspíš tím vyřeším problém hotek, dotek, eartshieldu... a možná to odpoví i na základní otázku Života, Vesmíru a vůbec.

castera jo, na targetu se ale můžou měnit podmínky (mortal strike / tree of life aura atp. aspoň pokud je mi známo tak na hotky to působí stejně tyhle buffy/debuffy na targetu...)

a jinak je to 42

edit: jo špatně jsem tě pochopil. jestli aplikace/procnutí je tik hotky/dotky a chápeš to jako možnost změny velikosti tiku hotky/dotky při změně buffu/debuffu na tom na kom to tiká tak máš pravdu.

edit2: a když už jsme u toho.. to je teda jiný druh bugu hotek.. tak pokud vím na mystiqu se nebere instant hotka jako cast (u dotek nevim..) .. i když to cast je... tim pádem z toho neprocují itemy co procují z castu a na druhou stranu je to výhoda třeba u zuljina v 3.fázi.

ale to počítam že bude chtít jinou komplexní opravu...

This post has been edited by Slaan: 27 December 2012 - 11:11 PM


#9 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 28 December 2012 - 01:25 AM

ad edit2)
tím si nejsem zase tak jistý. Například http://wiki.mystiq.o...nia/?item=19288 procuje i z lifebloomu. Naproti tomu http://wiki.mystiq.o...nia/?item=28823 mi z lifebloomu neprocnul (ale nějak dlouho jsem to nezkoušel. pár minut jsem sázel jeden LB za druhým.
Tady už jde hodně o názvosloví... jestli se pojmem "cast" myslí vytvoření spellu, nebo právě jeho "cast" - tedy určitá doba kouzlení.

edit: mimochodem, tyhle dva trinkety jsou zajímavé především tím, že OBA by měly procovat z lifebloomu... používají stejný mechanismus na spouštění, avšak ten, který má procovat z jakéhokoliv spellcastu (nejen healovacího) tak funguje, druhý nikoliv (ale možná to je jen náhoda a fungujou oba dva?)

This post has been edited by orifox: 28 December 2012 - 01:41 AM


#10 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 30 December 2012 - 12:46 AM

ok,takže myslíš že to bude chybama jednotlivých itemů?.. třeba vim že mně nikdy neprocl z hotky Band of the Eternal Restorer , kartička beastů procuje dobře jako jedna z mála no..

já usuzoval třeba právě podle zuljina,kde se za hotky v 3.fázi nedostává dmg (za circle i když je to instant tak ano ale dokonce tolikrát ,kolikrát dopadne co jsem koukal posledně.. takže taky blbina),ale to může být teda chyba bosse..

zkusím se mrknout po itemech co neprocují (a měly by) z instant hotek,jestli to teda je podle itemu.

This post has been edited by Slaan: 30 December 2012 - 02:56 AM


#11 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 30 December 2012 - 01:21 AM

popravdě vůbec netuším v čem je zatím chyba. budu muset detailně prozkoumat jednotlivé procy (vypsat si, z jakého efektu procnuly) protože jediný rozdíl je v tom, že jeden by měl procovat pouze z healing a druhý z healing i dmg..
Je ale možné, že všechny spelly (včetně těch healing) jsou v rámci toho rozhodování na proc chápány jako dmg...

This post has been edited by orifox: 30 December 2012 - 01:26 AM


#12 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 30 December 2012 - 02:46 AM

tak třeba právě prsten co jsem zmínil má taky v popisu "Your healing and damage spells"
naproti tomu kartička má "on successful spellcast" to je že i z buffů.. ono to teoreticky hotka buff je,že jo.. tŕeba v tom je ten zakopanej pes. že to server nebere jako healing,když to nedá hned po castu heal.

to by odpovídalo i té chybě u circlu jak jsem zmínil,jak je vidět u zuljina že dmg dostane podle počtu targetů co healnul (v 3.fázi) i když to je 1 cast.
a myslim že se někde řešilo že vlastně tím má priest teoreticky lepší šanci na proc trinketů... už nevim kde to tu na forku je kde to někdo počítal i v praxi.

This post has been edited by Slaan: 30 December 2012 - 02:53 AM


#13 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 01 January 2013 - 08:14 PM

vyzkoušel jsem několik itemů ohledně procu:

Darkmoon Card: Blue Dragon chance on successful spellcast Procuje

Circlet of Arcane Might chance on successful spellcast Neprocuje

Shattered Sun Pendant of Restoration Your heals have a chance aldor i scryers proc mi procl jen z finálního tiku lifebloomu

pendant of the violet eye Each spell cast nepočítá hotky

Band of the Eternal Restorer Your healing and damage spells have a chance nic

memento of tyrande Each time you cast a spell procuje z vycasteni hotky i z finálního tiku LB

Enchant Weapon - Spellsurge chance on spellcast nic

Bangle of Endless Blessings Your spell casts have a chance nic

Vial of the Sunwell healing spells you cast nic

Zandalarian Hero Charm Every time you cast a spell nic (nepočítá hotky jako spell)

Scarab of the Infinite Cycle Your direct healing and heal over time spells have a chance nic

This post has been edited by Slaan: 01 January 2013 - 08:19 PM


#14 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 01 January 2013 - 08:46 PM

:D to je docela šílený... když jsi zapsal "nic" tak to znamená že to neprocuje ani z direct healů? (healing touch atd)

edit: ok, já se leknul že všechny tyto trinkety jsou zcela nefunkční. takhle se na to podívám a uvidíme v čem to bude. Nejde ani tak o to, co je na itemu napsané, ale jaký "procmask" má daný spell.

This post has been edited by orifox: 01 January 2013 - 09:27 PM


#15 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 01 January 2013 - 09:21 PM

orifox, on 01 January 2013 - 09:46 PM, said:

:D to je docela šílený... když jsi zapsal "nic" tak to znamená že to neprocuje ani z direct healů? (healing touch atd)

z direct healů procují všechny tyto itemy

omlouvám se,měl jsem to specifikovat.

zkoušel jsem Lifebloom, rejuvenation, healing touch a mark of the wild

z healing touche procovalo všechno. z buffnutí motw jen darkmoon card

v mém předchozím postu jsem referoval jen ohledně hotek.



Jde o to,že jsem myslel že přijdu na nějakou definici která z hotek procuje..
divné na tomhle je ,že chance on successful spellcast u jednoho itemu procuje a u druhého ne.

další věc je Scarab of the Infinite Cycle kde je přímo napsané že to z hotek procuje .. a nic.

takže asi máš pravdu ohledně toho,že to je asi chyba itemů (každého zvlášť) pokud teda se něco co procuje neopravovalo dřív extra a jiný item s podobným procem ne.

edit: pak je tam ta věc s finálním healem LB = "bloomem".. nezkoumal jsem zatim dostatečně,jestli z toho vůbec má něco procovat (jako direct heal se to asi nepočítá,když z toho proclo jen pár itemů a ne všechny jako z běžného direct healu) ,protože z ofu už si to dost dobře nepamatuju.
pro upřesnění mi z bloomu proclo jen memento a neck z SSO

This post has been edited by Slaan: 01 January 2013 - 11:46 PM


#16 User is offline  
Vojta P 

  • Group: VIP
  • Posts: 5
  • Joined: 28-August 09

Posted 02 January 2013 - 01:12 AM

To Slaan:
Netuším, jak jsi ty itemy tesloval, ale u některých musím nesouhlasit

Scarab of the Infinite Cycle PROCUJE z HoTek (jinak bych ho na druidovi dřív nenosil), ikdyž jeho proc je taky obdařen nějakým tím tajemstvím:
stojím v SC a sázím jeden LB za druhým a nic..
takže předpokládám, že na proc je buďto požadován combat, nebo musí healnout alespoň za 1HP
http://www.youtube.c...h?v=bxsHtJv-j-w hned na začátku combatu je vidět jeho proc z 1. tiku LB Spell: [Spell Haste]
(ano to UI není ideální, ale je to starší video..)

Memento of Tyrande se chová úplně stejně jako Insightful Earthstorm Diamond(Wowhead) > procuje prakticky z čehokoli: log do hry, změna instance/zóny, nahození jakéhokoli buffy...


(To jsou informace přes 1 rok staré, teď jsem to netestoval, takže netuším, zda se něco měnilo..)

Doubravka

#17 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 02 January 2013 - 11:18 AM

Asi to jsou staré informace :D toho scaraba jsem ověřil (společně s grulovým okem) a nějak se mu nechtělo z LB procnout, i když jsem měl combat a snížené HP takže jednotlivé healy přidávaly HP.

#18 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 02 January 2013 - 02:08 PM

Tak, konečně mám spell.dbc převedený do mysql databáze, takže s tím můžu mnohem lépe pracovat. Podle dbc dat tedy budou jednotlivé itemy procovat takto:

Darkmoon Card: Blue Dragon
- negative spell done
- positive spell done

Circlet of Arcane Might
- negative spell done
- positive spell done

Shattered Sun Pendant of Restoration
- positive periodic tick done

pendant of the violet eye
- melee spell done
- ranged hit done
- ranged spell done
- uncategorized spell done
- aoe spell done
- positive spell done
- negative spell done

Band of the Eternal Restorer
- negative spell done
- positive spell done

memento of tyrande
- negative spell done
- positive spell done

Bangle of Endless Blessings
- negative spell done
- positive spell done

Vial of the Sunwell
- positive spell done

Zandalarian Hero Charm
- nemá definovaný proc, musí řešit server pomocí výjimek

Scarab of the Infinite Cycle
- positive spell done

A co z toho vyplývá? někde je tam zásadní chyba:
- Pokud má blue dragon a arcane might stejné parametry, jakto že jeden procuje a druhý ne? :-/
- Všechny "positive spell done" efekty by měly procovat při spellcastu nejen direct healu ale i hotky. (doufám)
- Pendant of violet eye je nastavený aby procoval prakticky z čehokoliv, i když by z samotných tiků hotky nejspíš procovat neměl. Navíc podle Slaanova testu neprocuje ani z spellcastu hotek...

takže shrnuto a podtrženo víme naprosto přesně co s tím je :D Je to rozbitý!

edit: tak jsem právě zjistil že se to upravuje ještě pomocí tabulky v databázi, takže to nakonec bude nějak uplně jinak... Na první pohled se ale vysvětlilo proč dva itemy se stejným procem mají jiné chování - ten jeden prostě v té tabulce není.

This post has been edited by orifox: 02 January 2013 - 02:27 PM


#19 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 03 January 2013 - 01:00 AM

Vím,že dřív procoval. Mám ho taky dlouho a občas jsem ho nasadil.
Důležitá věc je,že na tom videu procnul z prvniho tiku Lifebloomu. To se mi nepodařilo zopakovat.
Pravda je že podle popisu Your direct healing and heal over time spells have a chance by tiky měly mít asi šanci procnout trinket. (neni tam napsaný přímo spellcast)

Zatím žádný item co jsem testoval mi neprocl z náhodného tiku hotky (mimo posledního tiku lifebloomu...)

odzkoušel jsem ohledně procu i Insightful Earthstorm Diamond Chance to restore mana on spellcast a procuje v pohodě.
Z nahození hotky,ne z tiku - což je správně podle popisu procu (spellcast).

update: z finálního tiku LB mi procl i Bangle of Endless Blessings (meditation)

to orifox: no ono když je tam napsané spellcast ,tak by to mělo fungovat z nahození buffu tj z vycastění hotky
když je tam něco jako healing spells have chance (není uvedeno že z castu)tak to chápu že i tiky.
Ale je to jen můj předpoklad,můžu se mýlit.
.... mam dojem že byl během TBC patch kdy proc z tiku hotek už nepřerušoval jídlo/pití (dohealuju,sednu na dopití před bossem a naschvál něco procne).. ale to musim dohledat. to by podpořilo můj předpoklad.


Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • You cannot reply to this issue

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist