Mystiq.org - forum: Demonic Pact -> Warlock -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8922 Title Demonic Pact
Product Warlock Status Převzaté (Severity 2 - Fair)


Report ID #8922: Demonic Pact

#1 User is offline  
Schlucke 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 23
  • Joined: 24-February 10

Posted 23 November 2012 - 08:00 PM

Jednak bych chtěl říct, že tento efekt by se měl nahazovat při každem critu stávajícího démona, což se neděje, většinou tomu pomůže relog ale jakmile felguard v combatu s bossem zemře a znovu jej zavoláte demonic pact při critu přestává procovat.
Další chyba je v tom, že tato abilita má vnitřní cd 20 vteřin, tj. by měl bonus být aktivní celou dobu combatu, momentálně funguje tak že se může nahodit znovu až poté co jednou spadne, tím pádem nastávájí hluchá místa kde demolock i raid přichází o patřičnou výhodu.
Dřívější funkčnost tohoto talentu procu při každém critu sice taky nebyla výhrou ale v dané chvíli mi přijde lepší než je to ted...

PS.: mluvit o dmg felguarda nebudu, spíš mi vadí tenhle nefungující talent, někdo něco k tomu?



Replies (1 - 5)

#2 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 23 November 2012 - 09:21 PM

Bohuzel mas pravud, kdyz jsem to testoval, tak mi taky doslo, ze procuje az po spadnuti. Zatim no idea.

EDIT: myslel jsem, ze to je napriklad tim, ze mob nemuze castit kvuli stackovacimu patchi (more powerfull buff is applied,..), ale myslim, ze to nechtel castit ani kdyz jsem mu pred kazdym castem ten buff odstranoval (pripadne to mozna zacastil, ale na hrace to vliv nemelo), uz si to presne nepamatuju.

#3 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 16 December 2012 - 02:15 AM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 2 - Fair

Tak jo, melo by to jit.

#4 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 19 December 2012 - 11:58 AM

Updating status to: Převzaté

#5 User is offline  
Realeg 

  • Group: VIP
  • Posts: 21
  • Joined: 19-December 09

Posted 21 December 2012 - 09:20 PM

Nyní se to má tak, že se přepíše s každým petovým critem. Horší ovšem je, že procuje i v destruction a affliction talentovém stromu (tedy i když má warlock spelly Haunt a Chaos Bolt) kde ovšem přidá pouze 1 SP.

#6 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 21 December 2012 - 10:12 PM

No ted to vsude pridava jen 1 SP, nejak mi to, bohuzel, nejde dat dohromady, takze by to melo byt navraceno do puvodni verze.



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist