Mystiq.org - forum: Bestial Swiftness -> Hunter -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8919 Title Bestial Swiftness
Product Hunter Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #8919: Bestial Swiftness

#1 User is offline  
ltstrthssht 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 13-November 12

Posted 21 November 2012 - 12:13 PM

zdravim,

talent http://wiki.mystiq.o...ia/?spell=19596 pravdepodobne nefunguje spravne, resp.
-pet ma mat bez tohto talentu 100% run speed huntra
-s tymto talentom +30%

ale zda sa, ze bez tohto talentu ma 70% a talent mu to len dorovna na 100%..



Replies (1 - 3)

#2 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 21 November 2012 - 07:26 PM

Ahoj,
protože huntera zrovna expím, mohl jsem to lehce vyzkoušet.
100% rychlosti huntera poznáš jak? jednoduše - pet stíhá běžet jako hunter (nezpožďuje se) a přitom se nezastavuje, i když ty běžíš celou dobu.
Takhle to vypadá bez talentu:
http://youtu.be/O8jbDcBEK3o
Vidíš jak kočička cupitá a občas se na chvilku zastaví? To je přibližně 100% rychlosti hráče. (samozřejmě o chlup víc, protože kdyby to bylo 100% přesně, nebude se vůbec zastavovat)

Když se nahodí talent, vypadá to trochu jinak:
http://youtu.be/SKEuiby0e0w
Hyperaktivní kočička cupitá mnohem rychleji a zastavuje se každou chvilku.

Z toho co jsem pochopil je problém asi v tom, že jsi to měřil při zapnutém Aspect of the Cheetah. Ten dává 30% hráči. Z toho co jsem viděl však už nedává zrychlení petovi.
Rozhodně tedy nejde o chybu talentu - ten funguje správně (přidává 30% petovi, nic víc nic míň). Možná bude chyba v počáteční rychlosti peta, která se má možná odvíjet od rychlosti majitele (ale to je jen teorie kterou jsi sám napsal, nikde jsem to neověřoval)

#3 User is offline  
ltstrthssht 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 13-November 12

Posted 21 November 2012 - 09:59 PM

nene, praveze bez aspectu.. pet mi po case behania proste nestiha a zmyzne.. napr, idem z crossroads do campu, stale po ceste, bez aspectu a pet sa mi proste strati bez toho aby na nieco zautocil alebo nieco na neho, nestiha, je proste pomaly.. a 100% mojej rychlosti bez aspectu, ma len s tym talentom, co by malo byt praveze tak, ze 100% by mal mat bez neho a 130% s nim.. presne jak si napisal, s talentom by to mal byt naspeedovany pet, ale neni..

ono toto neni chyba len mystiqu, toto je zle nakodovane na viacerych serveroch aj ked nechapem preco..

This post has been edited by ltstrthssht: 21 November 2012 - 10:00 PM


#4 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 21 November 2012 - 11:30 PM

No podle mě je to jednoduché - pet vůbec neběhá 100% rychlostí podle majitele. Jsou peti, kteří běhají pomalu, peti kteří běhají rychle...
Taky jsem si všiml že po lognutí do hry je pet pomalejší, než poté co ho poprvé pošlu zaútočit na nějakou mobku.
Rozhodně ale talent přidává 30%. Tím si jsem naprosto jistý. Jak jsem už řekl - chyba bude spíše v něčem dalším, co ovlivňuje rychlost peta.



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist