Mystiq.org - forum: Drop of Fragment of Val'anyr General Vezax -> WoTLK -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8917 Title Drop of Fragment of Val'anyr General Vezax
Product WoTLK Status Opravené (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #8917: Drop of Fragment of Val'anyr General Vezax

#1 User is offline  
Bocian 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 124
  • Joined: 05-January 09

Posted 20 November 2012 - 04:47 PM

Ahoj, strašne rýchlo si mi uzatvoril ten topic takže som tam ani nestihol dopísať že na wiki mystiqu nevidim drop valanyrky z Generala Vezaxa, čo podla wowheadu by mal padať tiež z tohto bosa.

Neni to ani v priečinku z truhlamy takže asi teda nemá nadstavený Loot ten Vezax.

Tu je link na wowhead kde je ukazane že má mať aj tento boss DROP na Fragment:

http://www.wowhead.com/item=45038


Musim ale dodať že stále sa mi ten drop na mystiqu nezdá....ale už som sa zmieril s tým že naša guilda ma velmi velmi velmi blbé štastie na DROP Valanyrky. Hlavne mi nejde do hlavy že pri otovrení Ulduaru nam padali krásne tie Valanyrky, 3-5 za run. 2 IDečka padali uplne krásne tak ako všade všetci píšu že 2-5 za run, ale potom nastal zlom (Aj ked sa nič neopravovalo na nich) a od vtedy ID čo ID máme vždy 1 iba z Yogga.... Samozrejme nepočitam drop z HM do toho. Preto vravím že je to fakt sprosté štastie....


Page 1 of 1  

Replies (1 - 9)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 November 2012 - 07:45 PM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 2 - Fair

loot v UD jsem pomahal lidem z TC kompletne prepracovat... takze sance na drop jsou spravne, jen teda koukam, ze z toho vezaxe opravdu sance na drop fragmentu chybi - pridam to

jinak my jsme vcera doskladali prvni, celkem nam padlo 34 fragmentu zatim, prijde mi to OK

#3 User is offline  
Bocian 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 124
  • Joined: 05-January 09

Posted 21 November 2012 - 10:30 AM

Super dakujem a gratulujem k Valanyrke :) Nám ešte chýba 11 :D


No ešte pre info, nevieš mi pozrieť ako sa mení loot pri Flame Leviathanovy ? Ked ma +1 +2 +3 +4 veže čo sa týka Valanyrky?


By ma zaujímalo ako je tam nadstavený prepočet alebo či to má drop iba 8 percent čisto z HARD Mode (+4)


Diky.

This post has been edited by Bocian: 21 November 2012 - 10:30 AM


#4 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 November 2012 - 10:36 AM

tam je furt 8%

je to reseny podle tyhle tabulky:

http://www.wowwiki.c...t_of_Val%27anyr

#5 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 21 November 2012 - 12:18 PM

Ehm... to mi chcete rict, ze mate Valanyrku, kdyz jsem to zatim nedoimplemetoval? Delal jsem jen podminku na to, ze to muze byt hozeno jen pri deafening roar.

#6 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 November 2012 - 12:45 PM

co bys chtel doimplementovavat? zbytek toho questu jsem opravil pres DB a jede to jak ma - pouzijes Q item, hodi ti to auru a kdyz mas auru, tak v lootu mas ten finalni item, za kterej dostanes valanyrku

#7 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 21 November 2012 - 01:32 PM

No prave to s tou aurou ^^

#8 User is offline  
Bocian 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 124
  • Joined: 05-January 09

Posted 21 November 2012 - 02:49 PM

čiže nezáleži či ides HM alebo nejdeš vždy tam maš tu šancu 8 percent.


No to by chcelo asi trošku rozdeliť ale... predsa len je blbosť aby si mal šancu z +1 a +4 taku istu....


Lebo takto, ja som si pozeral niektore fórka a tam písali že v podstate drop bol na Blizz nadstavený od 8-12 percent ne HM. Ale problem bol v tom že ako náhle guildy už dávali HMka tak sa ten drop zvýšil kedže na HMku máš vešiu šancu na drop Valanyrky. Preto aj na wowheade ukazujú bosovia niektorý až 18% percent drop (XT)




Čiže oni to museli mať robené nejak plošne na neHM módy a s HM modamy tam musela byť pridaná podstatne večia šanca na drop. (cca 15-20%) a ked sa ti to spriemeruje na výslednú sumu čo je v podstate ukázana aj na wowheade.

Schálne som sa spýtal kamaráta čo hral na Drak´Thule a vravel že valanyrku mali za 3 a pol mesiaca poskladanú... (ale nebojte ja chápem že sa to nedá tak lachko určit kedže tento datač je 2 datače pozadu od Blizzu takže informácií je uplne mizivé percento a spoliehať sa na to že niekdo niečo povedal nie je relevantný dôkaz.)

This post has been edited by Bocian: 21 November 2012 - 03:05 PM


#9 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 21 November 2012 - 11:33 PM

vsak my jsme ji slozili za 3 mesice a tejden.. nevim co resis.. jedina chyba byl ten vezax, nic jinyho menit proste nebudu

#10 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 November 2012 - 09:25 AM

Updating status to: Opravené


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist