Mystiq.org - forum: kudlikk -> Itemy -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8785 Title kudlikk
Product Itemy Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #8785: kudlikk

#1 User is offline  
vejce 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 06-June 10

Posted 10 October 2012 - 11:56 PM

ahoj...problém z DRUIDEM - scrolem "[Scroll of Agility V]" a idol " [Idol of Terror]" třeba na panákoj dám MANGL a hned mi procne idol, ale když si dám scroll tak mám jen scroll ale buff z idolu už ne, ani po minute combatu mi buff z idolu nenaskočí :) :) upozorňil sem na to některé druidy a ty to taky zkoušeli a daly mi za pravdu že to nefunguje...tak prosím něakou malou revizku druidů...byl by to boost pro druidy aby mely idol a scroll

můžu jen...možná to bude stejnou ikonkou scrollu a buff z idolu...tak třeba změnit ikonku scrolu :) :)

kontakt ve hře - "KUDLIKK"
děkuju KUDLIKK a za všechny druidy :-*

This post has been edited by vejce: 11 October 2012 - 12:00 AM




Replies (1 - 2)

#2 User is offline  
Nonid 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 28-April 12

Posted 14 October 2012 - 07:14 PM

Je to stejnym ID ikony, ano :) Naprosto stupidni bug, o kterej se zaridil blizzard menenim jistejch veci v DBC... Prehraju to vallpaperovi a ten snad prijde na to, jak vytvorit tyhle vyjimky...

#3 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 12 November 2012 - 09:57 AM

Tohle jsem už zkoumal v souvislosti s hunterským Ferocious Inspiration a začínám mít pocit že to není chyba blizzardu. Přijde mi to tak, že si triniťáci chtěli ušetřit práci, a místo aby rozeznávali správný rank spellu a řešili stackování pro každý spell, jednoduše přijali předpoklad, že stejná ikonka = stejný spell...



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist