Mystiq.org - forum: Un'Goro Soil (ID: 3761) Chain quest bug -> preTBC -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8609 Title Un'Goro Soil (ID: 3761) Chain quest bug
Product preTBC Status Opravené (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #8609: Un'Goro Soil (ID: 3761) Chain quest bug

#1 User is offline  
Spiritak 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 05-August 12

Posted 29 August 2012 - 08:17 PM

Na prijatie tohto questu je potrebné spraviť Assisting Arch Druid Runetotem, ktorý má 3 verzie, rozlíšené podľa toho, v ktorom hlavnom meste ho vezmete.
Orgrimmar: Assisting Arch Druid Runetotem
Thunder Bluff: Assisting Arch Druid Runetotem
Undercity: Assisting Arch Druid Runetotem

S ľútosťou vám musím oznámiť, že to máte nastavené tak, ako to je napísané na MystiQ Wiki. Čiže jediná prijateľná verzia na odomknutie Un'Goro Soil je tá z Orgrimmaru.

Problém nastáva v okamihu, keď splníte iný prequest a zistíte, že ďalšia časť sa neodomkla. Ja som splnil verziu v Thunder Bluffe, avšak Un'Goro Soil som nemohol vziať, pretože vraj nespĺňam požiadavky. Teraz mi nad NPC svieti šedý výkričník.

Pokúšal som sa to vyriešiť najjednoduchším a zároveň najrozumnejším spôsobom, aký sa len dal. Prišiel som do Orgrimmaru, aby som vzal inú verziu prequestu, no zistil som, že tam už nie je. V Undercity tiež nič. Momentálna situácia je teda taká, že mám splnený 1. chain quest (TB) a 2. sa mi nedá vziať, takže nespravím ani ďalšie dva po ňom.

Je mi jasné že nebude problém opraviť takýto jednoduchý bug, len sa trocha obávam, či sa mi to odomkne keďže som to spravil ešte v čase nefunkčnosti. (Som perfekcionista, takže mi dosť vadí keď vynechám quest :D) Už si myslím, že mám talent na priťahovanie problémov, pretože na takýto bug natrafí minimálny počet expiacich ľudí, lebo všetci normálni vezmú OG verziu :D

This post has been edited by Spiritak: 29 August 2012 - 08:22 PM



Page 1 of 1  

Replies (1 - 2)

#2 User is offline  
Alquist 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 12-April 12

Posted 08 September 2012 - 09:04 AM

Updating status to: Opravené
Updating severity to: 1 - Low

nyní jsi můžeš vychutnat tyto Q, které jsou už zprovozněny :D Pěknou hru přeji

#3 User is offline  
Spiritak 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 9
  • Joined: 05-August 12

Posted 06 October 2012 - 09:32 AM

jop, funguje to thx


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist