Mystiq.org - forum: Spawn NPC mimo loď -> WoTLK -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8608 Title Spawn NPC mimo loď
Product WoTLK Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #8608: Spawn NPC mimo loď

#1 User is offline  
Lord RUR 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 08-January 10

Posted 29 August 2012 - 05:24 PM

NPC Sky-Reaver Korm Blackscar a Koltira Deathweaver se objevují mimo loď, tedy mimo dosah hráčů, neboť po opuštění lodi hráčem NPC zmizí. Zkoušel jsem relog, výmaz cache, apod., nicméně NPC se dále objevují před lodí, resp. za lodí, kde plují texturou a, alespoň co jsem zkoušel já, nejdou nakliknout pro odevzdání nebo nabrání questu.



Replies (1 - 4)

#2 User is offline  
Lord RUR 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 08-January 10

Posted 15 September 2012 - 01:26 PM

Koltira Deathweaver a nyní také onen goblin v podpalubí, Chief Engineer Copperclaw, nejsou na lodi. Stalo se mi dokonce, že jsem od těchto NPC nabíral daily questy, najednou se tato NPC z ničeho nic vznesla do vzduchu a začala "plavat" vzduchem někam směrem za loď. Nyní je tedy není možné nijak zastihnout, což velmi znemožňuje plnění daily questů a jejich odevzdávání.
Nicméně se zdá, že po pádu se tato NPC vrátí na své místo. Nešlo by to vyřešit nějakým příkazem, aby se třeba co 5 minut respawnula tato NPC na lodi?
Za vyřešení předem děkuji.

#3 User is offline  
Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 15 September 2012 - 04:07 PM

To preto že tie questy naberáš určite na mountovi... už sa to riešilo..., jednoducho zoberieš quest s tým že zosadneš z mounta. Jediné východisko na reset npc na lodi je pád serveru, tým sa im pozícia resetne a sú znova tam kde majú byť. Príkaz na to silne pochybujem, to jedine vytvoriť pevné "mystiq npc" ktoré by ich resetovalo na danú pozíciu (niečo ako v UD stroje na Leviho). Bude ti ale musieť beztak stačiť pád serveru.

#4 User is offline  
Lord RUR 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 2
  • Joined: 08-January 10

Posted 16 September 2012 - 02:48 PM

Dobře, děkuji za informaci, zkusím to takto.

#5 User is offline  
Xill 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1
  • Joined: 31-December 10

Posted 31 December 2012 - 01:47 PM

Čekání na restart není zrovna moudrý řešení,protože již 14 dní nacházím npc,jak lítá ve vzduchu,nebo je tu pár blbců,kteří to npc bugujou schválně.No každopádně čekáním na restart questy zdá se nesplním.



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist