Mystiq.org - forum: Sethek Halls -> TBC -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8603 Title Sethek Halls
Product TBC Status Nové (Severity 4 - High)


Report ID #8603: Sethek Halls

#1 User is offline  
Karex 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 8
  • Joined: 08-May 12

Posted 29 August 2012 - 09:06 AM

Zdravím, byli jsme několikrát Sethek Halls (auchidon) a za prvním bosem, je schodiště dál. Před schodištěm napravo je skupinka 3 mobů, pokaždé když jsme je začali mlátit tak jsme dostávali erorry(asi 6x za sebou). Nejsem si jistý, ale mám pocit když tam jeden z mobů (sethek talon lord) začal castit spel. Podobné to bylo, když jsme se dostali do místnosti s anzou, první skupinka vpravo za dveřmi nám také házela wow erorr. Ptal jsem se lidí a neházelo to jen naší skupině.

Díky Karex



Replies (1 - 9)

#2 User is offline  
Nonid 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 28-April 12

Posted 29 August 2012 - 10:26 AM

Updating severity to: 4 - High

Hmm, tenhle problem jsem nebyl schopnej reprodukovat, podivam se ale na to... Mazete cache?

#3 User is offline  
Karex 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 8
  • Joined: 08-May 12

Posted 29 August 2012 - 07:29 PM

Dnes jsem jej byl zase, cache smazané, vyplé addony a stále to padá

#4 User is offline  
Nonid 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 28-April 12

Posted 30 August 2012 - 03:24 PM

A jeste dotaz: Jakou mate tam vsichni verzi WoW? enUS nebo enGB?

#5 User is offline  
Karex 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 8
  • Joined: 08-May 12

Posted 30 August 2012 - 09:04 PM

GB

#6 User is offline  
Gontar 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 18-March 12

Posted 31 August 2012 - 09:08 AM

Problematickáé NPC je s označením Time-Lost ( buď Scryer nebo Controller ), wow errory se objevují vždy u grup, kde je toto NPC, tj. místnost po 1. bossovi, místnost před Anzou ( skupina nalevo od vchodu ) a samotná místnost, kde je Anzu

Je možné, že je problém se spellem namířeným na kohokoliv jiného než tanka, podle osobních zkušeností mi hra nikdy nespadla, pokud jsem tankoval, ale v dmg při každém runu a na výše uvedených místech

verze WoW - US

#7 User is offline  
Nonid 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 28-April 12

Posted 31 August 2012 - 07:08 PM

Hm, tak proto jsem nebyl schopnej to reprodukovat :D

#8 User is offline  
vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 04 September 2012 - 03:52 AM

jop, taky to padalo nasim tankum, ale jakmile jsem to tankoval se svoji healerskou postavou, problem nebyl. vesmes to padlo jen dvoum lidem z peti. Podle jedne nejmenovane samicky to muze byt zpusobene nesmazanou cache a zapnutym questhelperem. Rikala to docela najisto, ale vzhledem k tomu ze QH nemam a cache se mi maze automaticky pri kazdem spusteni tak to nedokazu potvrdit.
Prinejmensim jeden z hracu kterym to padalo se kterym jsem sel mel enUS - schvalne jsem se na to ptal. Ja mam taky enUS a nepadlo to.
btw: cache se musi mazat pri vypnute hre.. spousta hracu to nevi a maze ji kdy se jim zachce.. tim to ztraci smysl.

#9 User is offline  
Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 05 September 2012 - 03:55 PM

Známé důvody:
1) Bordel v cache
2) Addony
3) Špatná verze
4) Nakopírované, neinstalované wow
5) Chyba mezi nebem a zemí*
6) Cthulhu

Jinak to dělá víceméně náhodně... Čas od času to prostě v combatu s něčím začne padat, na každém počítači jinak, občas stačí prostě nějakou dobu počkat, ani cache se přitom mazat nemusí. Když to dělalo mně, nevyřešil jsem to jinak, než že jsem do problémového místa nechodil a ono se to opravilo "samo" :D.

(*Aneb když se u Aldor banky bugla textura. To je jediný prokazatelný případ, kdy to dělalo všem. Jenže to byla textura, ne NPC.)

#10 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 05 October 2012 - 03:17 PM

Už dlouho jsem neslyšel o tom, že by to někomu padalo, ve hře se na dotaz ozvalo pár hráčů a krátký dotazník odhalil, že oba mají enGB a používají Qhelper.
Tak nevím jestli s tím ještě něco dělat nebo ne. V jiných místech světa (feralas - na severu u dragonkinů , stratholme - kouzelníci) jsou hlášeny podobné errory a je zcela jasně prokázané, že se chyby stávají jen lidem s enGB verzí. Po přeinstalování na enUS to těmto lidem přestane padat.



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist