Mystiq.org - forum: Living bomb a proc Hot Streaku z nej -> Mage -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8580 Title Living bomb a proc Hot Streaku z nej
Product Mage Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #8580: Living bomb a proc Hot Streaku z nej

#1 User is offline  
Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 25 August 2012 - 10:45 AM

Už dlhšiu dobu pozorujem chovanie Living bomby ako takej z ktorej by mal jasne procovať Hot Streak http://oi48.tinypic.com/155hv2b.jpg, výsledok? Neprocuje. S hodinovým pokusom o proc 2 kritov po sebe s tým že jeden z nich bude living bomba a druhý nejaký random fire spell z ktorého Hot Streak procuje som dostal asi 30 až 35 critov tejto možnosti viac ---> http://tinypic.com/v...pic=2rrv2me&s=6 Hot Streak ani v combat logu, ani ako nahodený 15 sekundový Buff = proc Hot Streaku z Living bomby neprocuje.



Replies (1 - 2)

#2 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 25 August 2012 - 11:53 AM

A ty crity jsou DoTka nebo to je ten závěrečnej burst DMG? To je totiž celkem podstatný =o)

Living Bomb
The target becomes a Living Bomb, taking 612 Fire damage over 12 sec. After 12 sec or when the spell is dispelled, the target explodes dealing 306 Fire damage to all enemies within 10 yards.

Hot Streak
Any time you score 2 non-periodic spell criticals in a row using Fireball, Fire Blast, Scorch, Living Bomb, or Frostfire Bolt, you have a 100% chance the next Pyroblast spell cast within 10 sec will be instant cast.

#3 User is offline  
Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 25 August 2012 - 12:04 PM

Bol to Burst Damage, z dotky to procovať nemá inak by to bolo nahodené prakticky furt čiže by bol v tom prípade podporovaný aj Ignite a iné varianty dotiek.

Edit: Prezeral som aj na YT nejaké videá o tom, našiel som iba jedno kde to normálne cez tú Living Bombu funguje ale nevidno proc Hot Streaku u toho týpka tak som to sem nedával, bolo vidno iba pustený instant Pyro podľa ktorého sa to dalo poznať.

Edit2: až tuším s patchom 4.2.0 sa Hot Streak z Living bomby ruší ale následne sa Hot Streak predlžuje z 10s na 15s + by nemalo stáť žiadnu manu



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist