Mystiq.org - forum: NPC Cabal Summoner v Shadow Labyrinth -> NPC -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8485 Title NPC Cabal Summoner v Shadow Labyrinth
Product NPC Status Nové (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • You cannot reply to this issue

Report ID #8485: NPC Cabal Summoner v Shadow Labyrinth

#1 User is offline  
Skeever 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 19-August 12

Posted 19 August 2012 - 10:04 PM

Zdravím,
Dnes jsme byli v 5ti lidech SL HC a az do 3. bosse jsme neměli problém. Poté, co jsme 3. bosse (Grandmaster Vorpil) zabili, nám nedal loot. Následně jsme čelili celé dlouhé chodbě před Murmurem, kde jsme na začátku pullnuli pár mobek mezi nimiž byli i NPC Cabal Summoner, kteří určitě nejsou v pořádku, jelikož si vyvolali další Cabal Acolyte a Cabal Deathsworn, které jsme nemohli targetnout. Po wipe jsme došli a NPC vyvolané Cabal Summonerem tam pořád stáli. Takže jsme nemohli projít dál, zkoušeli jsme vyjít z dungu, ale to taky nepomohlo.


Page 1 of 1  
  • Cannot start a new Issue
  • You cannot reply to this issue

Replies (1 - 4)

#2 User is offline  
Nonid 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 28-April 12

Posted 20 August 2012 - 09:21 AM

Updating severity to: 1 - Low

Podivam se na to... Ale uprimne receno, ja s tim nemel absolutne problem, mozna to bude tim, ze kazdy spusteni WoW mi cisti cache... A to s tim lootem je totalni blbost, viz. http://wiki.mystiq.o...rch=Grandmaster .

#3 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 20 August 2012 - 10:33 AM

loot z bosse - pravděpodobně jde o klasickou chybu při které hráči bosse zabijí ve chvíli, kdy se k němu dostane některý z voidů. V té chvíli již běží skript na "výbuch" voida a následné healnutí bosse. Pokud tedy boss umře v tuto kritickou dobu, je mrtvý, ale HPčka se mu přičtou takže obživne a je nezabitelný. V takovém případě hráči přijdou o loot.

summon NPC - na DEVu mi to problém nedělalo. NPC které byly vysummoněné byly normálně targetovatelné. na insomnii jsem tam s herní postavou zatím nebyl a jako GM nemůžu zajistit podmínky, abych to mohl vyzkoušet. Testoval jsem to dnes dopoledne.

#4 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 21 August 2012 - 10:01 PM

uprava - pardon. Teď jsem se podíval do SL na žádost hráčů přímo ve hře a opravdu jsou tam NPC nasummoněné a neklikatelné. Nechápu proč, když na devu to funguje...

#5 User is offline  
Nonid 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 28-April 12

Posted 21 August 2012 - 11:53 PM

Nad timhle mi obcas zustava rozum stat :) Mystiq FTW! Splasim nejakou upravu, tohle je ale fakt stupidni :)


Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • You cannot reply to this issue

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist