Mystiq.org - forum: Argent Turnament - Lance a Lot -> World Events -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8393 Title Argent Turnament - Lance a Lot
Product World Events Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #8393: Argent Turnament - Lance a Lot

#1 User is offline  
Doktor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 7
  • Joined: 14-October 09

Posted 07 August 2012 - 03:16 PM

Zdravím,
tenhle achievment (http://old.wowhead.c...t=2836#comments) bych měl dostat poté, co porazím v turnamentu Valianty všech ras. Za každého poraženého bych měl získat debuf Bested of Ironforge, Ogrimar,.. (podle valiantovi příslušnosti) a měl by se zapsat jako poražený.
Debuf dostanu, ale nezapíše se.



Replies (1 - 15)

#2 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 07 August 2012 - 04:31 PM

No... Nemyslím si, že to má být hned za Valianty... Protože Aliance a Horda má bojiště úplně jinde...
Nechal bych to hezky na Championy a tam se to možná může řešit... Ikdyž zatím nemám představu jak...

#3 User is offline  
Feenux 

  • Group: VIP
  • Posts: 657
  • Joined: 01-July 08

Posted 07 August 2012 - 09:32 PM

Však v těch commentech máš psáno, že to jde už i za valianty, viz

By Backstabbeth (131 – 0) on 2009/04/18 (Patch 3.1.0) Report
This is achievable at any time during the daily Grand Melee quest. Alliance and horde have separate training areas which is where you need to do this. The horde is done at "The Horde Valiant's Ring" at 75,26, the alliance is done at "The Alliance Valiant's Ring" at 75,18. People who have been struggling to do this achievement have probably been speaking to the NPC's at The Ring Of Champions at 72,24 where it is not possible.

Achiev by se asi měl zapsat díky tomu buffu, jenže ten funguje nějak podivně, když se ti podaří opravit ten, tak s achievem už takovej problém nebude ne?

#4 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 08 August 2012 - 01:08 AM

No mně připadá jednodušší to řešit jinak než přes buff... Ono by to hlavně chtělo celý předělat do céčka... Ale na to nemám vůbec čas a nejspíš ani kapacity =o)

#5 User is offline  
Forrest 

  • Group: VIP
  • Posts: 29
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 August 2012 - 07:42 AM

No Exodar, Stormwind a Gnomergan se do toho Achievu zapocitava, tak by mozna stacilo ty stejne podmínky dat i k tem dalším...

#6 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 12 August 2012 - 09:20 AM

A to bojuješ s mountem nebo bez něj? Protože někdo tvrdí, že ten achiv přiděluje ten debuff "Bested ..."

#7 User is offline  
Feenux 

  • Group: VIP
  • Posts: 657
  • Joined: 01-July 08

Posted 12 August 2012 - 10:53 AM

Já třeba zas po dlouho době dostal Bested of Sen'jin a hned se mi do započetlo i do achievu. Za celou dobu jsem dostal 3x Bested a všechny 3 mam v tom achievu, tak si myslim, že by to mohlo bejt podle toho debuffu.

#8 User is offline  
Forrest 

  • Group: VIP
  • Posts: 29
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 August 2012 - 11:12 AM

Ladis, on 12 August 2012 - 10:20 AM, said:

A to bojuješ s mountem nebo bez něj? Protože někdo tvrdí, že ten achiv přiděluje ten debuff "Bested ..."

No normalne na mountu - dostal jsem bested a započítalo se to do achievu - u ostatních, vcetne horde mest se mi nezapočítalo nic, i když jsem mel bested. Ale jak pise tady dole Feenux ze se mu zapocital Sen'jin, tak u tech jsem mel bested uz minimalne 3x a nic...

#9 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 12 August 2012 - 11:40 AM

No... Jde o to, že ten Bested dostává mount a ne hráč... Takže se mi moc nezdá, že by to bylo tím =o)

#10 User is offline  
Forrest 

  • Group: VIP
  • Posts: 29
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 August 2012 - 12:38 PM

No pokud ho dostava mount, tak bych ho pak nemel mit když z nej slezu ne? Jako moc jsem to nezkoumal ale urcite jsem na sobe mel nejaky ten bested buff ještě když jsem letel pryc...

#11 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 12 August 2012 - 05:31 PM

obcas se to "bugne" a ten buff misto mounta dostane hrac... samozdrejme by to tak melo bejt pokazdy... a ten achiev plni 100% nahozeni toho buffu

#12 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 12 August 2012 - 05:34 PM

No já to během týdne předělám, udělám triggery na jednotlivé buffy a bude se to přidělovat stejným způsobem jako ty itemy...

#13 User is offline  
Doktor 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 7
  • Joined: 14-October 09

Posted 15 August 2012 - 11:25 AM

Tak do achievu se počítají championi, ale pokud je vyzvu k boji a nejsem na argent moutovi. Pokud je vyzvu na mountovi a porazím je, nezapočítají se, přestože dostanu mark of champion.
A Championi Ogrimaru nejdou vůbec vyzvat. Ani s mountem, ani bez.

#14 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 15 August 2012 - 06:24 PM

Co se týče OG Championů, vím o tom, byla chyba v proměnné, už to je od včerejška na Twitteru...

Co se týče toho Achievementu, opravdu je přidělován při získání buffu Bested... Pokud na ten achiv tak spěcháte, řekněte někomu známýmu, ať shazuje jezdcům štíty a vy to umlaťte ručně...
Já prostě teď nemám tolik času a ještě řeším nějaký zdravotní problémy v rodině, takže s opravou přidělování buffu musíte chvíli počkat...

#15 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 August 2012 - 03:02 PM

tak achievement procuje, pokud:

1. zabijete NPC hned na zacatku combatu chargem a procne ten za 45k (zapocte se okamzite NPC, dostanete item, da to debuff)
2. mlatite NPC bez mounta (zaruceny postup: pokecejte s NPC, dejte do nej ranu, ujedte aby evadnul... potom uz si nebude davat stit a muzete ho umlatit sami bez mounta -> procne to, da to debuff ->zapocita se)

#16 User is offline  
Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 August 2012 - 07:06 PM

3) seskočte z mounta těsně před evadem a doražte to ručně... tak sem to udělal dnes.



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist