Mystiq.org - forum: Arca HC - (combat,sucubba) -> TBC -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8390 Title Arca HC - (combat,sucubba)
Product TBC Status Opraví nová revize (Severity 2 - Fair)


Report ID #8390: Arca HC - (combat,sucubba)

#1 User is offline  
Poseidonn 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 25-July 12

Posted 06 August 2012 - 09:08 PM

Zdravim , dal jsem to do teto kategorie i kdyz vsechno se zde NPC nejspise netyka ale vetsi cast ano. Prosim za me i urcite za hodne hracu mystiq aby GM team udelal uz neco s tou Arcou opravdu se to zde neda davat. U prvniho bosse porad dostavame auto combat az do te doby nez se newipne. A u druhych dvou bossu je uprostred sucubba ktera privola dalsi dve succuby a ke vsemu este dava mind control a zde se to opravdu neda dat. Pote sem taky slysel ze preq na BT (Udalo) je zde mrtvi a nejde s nim promluvit ale nevm tam jsem se vubec nedostal. Jeste jednou prosim GM team aby cely dung zkontrolovala a cely ho opravila co nejdrive protoze je zcela nemozne aby si tady nekdo udelal preqesty (TK,BT).



Replies (1 - 6)

#2 User is offline  
Nonid 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 28-April 12

Posted 06 August 2012 - 11:51 PM

Updating severity to: 2 - Fair

Ona je nepridava, ty tam uz davno jsou a vzdycky tam byly, akorat nemely vzdycky stealth. Ano, dava Mind Control, to dava hodne mobu v hodne dungach, holt to chce bejt pripravenej.
Je hezky, zes to slysel, vis to ale na jisto? Pac ja jsem tam naposledy pred tejdnem a neco byl a quest byl naprosto v poradku.
Na ten combat u Unbounda se podivam, to bude jenom miniaturni bug nejakej.

Kazdopadne diky za report,
Nonid

#3 User is offline  
Nonid 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 28-April 12

Posted 07 August 2012 - 08:54 AM

Updating status to: Opraví nová revize

Takze, jenom pro ujasneni: Udalo je OK, prave ted jsem u nej udelal quest.
U prvniho bosse je combat vysledek jeho Void zon a ty se despawnou po chvili.
Succuby nechavam, daj se pullnout oddelene.

Díky za report,
Nonid

#4 User is offline  
vecernik 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 1,625
  • Joined: 11-September 08

Posted 07 August 2012 - 06:36 PM

pricina combatu nalezena - delaj to ty mrtvoly NPC co tam lezi - http://wiki.mystiq.o...mnia/?npc=21303 atd... kdyz jsem k jedny prisel, vsiml jsem si ze do me seka za 1 DMG. Vzhledem k tomu ze jsou netargetovatelny, tak si toho nikdo nemuze vsimnout a combat vznikne obvykle pri pouziti nejakyho plosnaku a tak.
Pravdepodobne by to mohlo vyresit i vznik combatu v SL HC u predposledniho bosse (ten co vyvolava voidy) . Tam se to taky stava.

#5 User is offline  
Nonid 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 28-April 12

Posted 08 August 2012 - 08:14 AM

Huh, tak ten combat na devu vubec nemame, by me zajimalo, co je za rozdil na live, kdyz je tam totez :) Upravim, diky :)

#6 User is offline  
orifox 

  • Insomnia Senior GM
  • Group: WoW
  • Posts: 746
  • Joined: 28-July 11

Posted 08 August 2012 - 04:15 PM

Na devu se mi to sice nějak nepovedlo nasimulovat pomocí jakéhokoliv plošňáku, každopádně mrtvoly tam jsou a jsou nepřátelské, ( a targetovatelné a mrtvé ? huh.. asi opraveno? ) takže by to mohlo dělat nějaký binec.

#7 User is offline  
Nonid 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 28-April 12

Posted 10 August 2012 - 03:34 PM

Ted uz by nemelo... Nevim, co se podelalo, ale vsechno, co je na devu, je i na live...



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist