Mystiq.org - forum: Dodge/Block/Parry vs. Protadin -> Paladin -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8226 Title Dodge/Block/Parry vs. Protadin
Product Paladin Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #8226: Dodge/Block/Parry vs. Protadin

#1 User is offline  
Chevy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 27-March 10

Posted 07 July 2012 - 12:27 PM

Ahojte, dnes v BG jsem si všiml, že [Shield of Righteousness] asi nefunguje úplně přesně jak by měl. Popisek spellu říká, že DMG vychází z BV+520 a dává HOLY DMG. Podle mě by nemělo být možné na něj dostat DODGE (Parry/Block také ne) - Rogue v Evasionu mi na něj dodge dal. Něco málo jsem k tomu hledal a našel jsem toto. Nevím jak přesně jsou na tom ability jako Avenger's Shield a Hammer of the Righteous, ale chtělo by to je také zkontrolovat, s výjimkou, že na Hammer of the Righteous jde dodge.

This post has been edited by Chevy: 07 July 2012 - 12:28 PM



Page 1 of 1  

Replies (1 - 4)

#2 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 July 2012 - 12:40 PM

Podle mě na to dodge i parry jde, mlácneš někoho štítem, chová se to jako klasická melee ability akorát dává holy dmg.

Wikipedie: shield of Righteousness is resolved as a melee special attack. It can miss, be dodged, be parried, be blocked, and critically strike for double damage, with the same chance for each as any other melee attack.

I když jako nechápu jak chceš bloknout holy dmg...
Příklad: Měl byhc mlácnout hordáka za 5000 holy dmg, hordák ma naběhlou abilitu na 100% block -> block mýho štítu, o kolik blokem redukuje holy dmg? Což mi přijde jako blbost když block redukuje fyzickej dmg.

#3 User is offline  
Chevy 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 65
  • Joined: 27-March 10

Posted 07 July 2012 - 01:08 PM

No já jsem z toho právě trochu mimo :) Ale myslím, že ta debata o Expertise dává dost smysl...

*Navíc teď mi na něj Warr dal i reflect.. :D Tož co je to?

This post has been edited by Chevy: 07 July 2012 - 01:34 PM


#4 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 07 July 2012 - 02:36 PM

podle me na to funguje vsecko co na normalni autoatak...jedinou vyjimku o ktery bysme se měli bavit vidim v blocku

a podle mě reflekt na takovyhle věci nema jit, to by mi mohl war reflektovat i Explosive Shot či serpent sting :)

#5 User is offline  
Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 07 July 2012 - 04:21 PM

Updating status to: Není bug
Updating severity to: 1 - Low

Block blokuje melee a ranged damage, ne physical damage. A všichni tankové mají v talentech/glyphech nebo něčem zvýšený expertise.

This post has been edited by Asett: 07 July 2012 - 04:23 PM



Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist