Mystiq.org - forum: Stratholme a BRS -> Dungeons & Raids - preTBC -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8213 Title Stratholme a BRS
Product Dungeons & Raids - preTBC Status Opravené (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #8213: Stratholme a BRS

#1 User is offline  
Marlow Benny 

  • Group: VIP
  • Posts: 187
  • Joined: 04-August 10

Posted 04 July 2012 - 09:22 PM

Zdravím, chtěl bych poukázat na dva problémy z dungů staré Vanilly.

Stratholme:

První problém jsem shledal okamžitě, když jsem do instance vlezl hlavním vchodem (bez použití klíče), totiž v living části nebyla žádná NPC, ale po získání klíče, resetu instance a průchodu postranním vchodem vše bylo v pořádku, takže fakt, že není moudré chodit tam předním vchodem jsem oželel. Následně jsem si dal práci vybílit celý dungeon, včetně všech zikuratů, aby se mi zpřístupnila část s hlavním bossem (Baron Rivendare). Všechno v pořádku, brána se otevřela, teď už stačí jen vyčistit abominačky, aby se otevřel poslední zikurat s finálním bossem. Po vymlácení ovšem dveře zůstávají zavřené a co víc, nemůžete se ani vrátit, protože se za vámi zavře i brána do poslední sekce. Na wowheadu jsem četl, že se tento event může bugnout, když se tato část vyrushuje (NPC se vymlátí moc rychle). Tak jsem to zkusil extrémně rychle, extrémně pomalu, přiměřeně rychle... a stále nic :-D Před pár měsíci se mi dveře otevíraly bez problémů, nevím, kde je chyba.

Blackrock Spire:

Tento dung je celkem bezproblémový, až na jednu drobnost. Opět jsou za tím nepřekonatelné zavřené dveře. Jedná se o přechod mezi Lower a Upper BRS (ano, tam, jak se chodí pro Leeeeeeroye :-). Celá věc má fungovat tak, že se vyčistí okolní místnůstky se symboly a dveře se otevřou. Opět se ale neotevírají. I v tomto případě se jedná problém, který jsem v dřívější době na serveru nezpozoroval. Důkazem tomu budiž spoustu lidí, kteří se pyšní titulem "Jenkins" :-)
Když jsem opět zašel do extrému a řekl si, že mi třeba pomůže vyčistit celý dungeon a dveře se snad otevřou, akorát jsem ztratil 2 hodiny života :-D


Page 1 of 1  

Replies (1 - 1)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 August 2012 - 02:51 PM

Updating status to: Opravené
Updating severity to: 2 - Fair


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist