Mystiq.org - forum: Freya - Houbičkový strom -> WoTLK T8 -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8211 Title Freya - Houbičkový strom
Product WoTLK T8 Status Opravené (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #8211: Freya - Houbičkový strom

#1 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 04 July 2012 - 08:43 PM

Spawn houbiček je docela špatný.
Jsou spawnovaný ve strašně velké vzdálenosti, řek bych že i v menším počtu než má být a měli by se spawnout hned! okamžitě po spawnu moba což se taky neděje.

Důkaz: !

Sice je to z hard mobdu, ale todle hard mod neovlivňuje.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 8)

#2 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 05 July 2012 - 09:27 AM

Tak v tomto bych si dovolil nesouhlasit, i v tomto videu jde videt, ze se spawnuji nahodne (coz se dela tak, ze se ten mob vezme jako stred a okolo nej se nahodne vyberou nejaky spawn pozice), spawnuji se hned, jak se ten "Houbickovy strom" zkousel jsem to ingame a pocet mi taky prijde odpovidajici.

#3 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 05 July 2012 - 01:10 PM

Nám se 3 spawny po sobe hodili tak že lidi museli dobrejch 15 sec bežet k nejbližší houbě a už vůbec se pomalu ani nedalo dmg stromek, co při něm začal růst.


Dodatek: Spawn houbiček zároveň se spawnem moba taky není, delay tak 3-5 sec coz je bolestné.

This post has been edited by Greon: 05 July 2012 - 07:00 PM


#4 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 07 July 2012 - 07:35 AM

Ahoj,

spíš špatně koukáš...
Ty houbičky jsou ze začátku úplně malé, tak jsou hůř vidět... Jsou velké asi jako nějaká kytka do Herbalismu... Pokud s tím máš problém, ber to jako Anti-nerf...

Pozice to má taky správné, spawnuje to na všechny světové strany po X kusech tak, aby to bylo od Ancient Conservatora maximálně 20yd...
Eonar's Gift se spawnuje kolem Freyi a to v maximální vzdálenosti 35yd...

Taktika je jednoduchá, když vyleze Ancient Conservator, měl by si ho vzít ten tank, který tankuje Freyu, aby byli co nejvíc na sobě, a pak by ten tank měl jít přesně doprostřed...
DPSka by si měly stoupnout tak, aby na každé světové straně bylo nejlépe alespoň jedno (20k HP za 10s sundá i Holy Priest...)

Holt už Freya nebude pro DPSka tak snadnej boss... Healerům dávala zabrat i na starém jádře a DPSka machrovaly, jak to je nudnej a jednoduchej boss... Teď to už bude vyrovnanější...


S pozdravem Ladis.

#5 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 07 July 2012 - 11:57 AM

Já mám wotlk na co největší detaily a já ti říkám ty houby tam prostě hnedka nerostou, když se podíváš na to video, tak ty houby se po spawnu moba taky hned spawnou, tady to fakt není.
Na 1:20 je krásně vidět, spawn moba a hned houby. Navíc pokud se koukáš dál, tak jakmile ty houby jsou v půlce růstu, tak se spawnují další, což jsem taky nějak na mystiqu nezaregistroval takovej pěknej růst. Jsme opravdu kolikrát neměli kam si stoupnout, protože 2 lidi měli na sobě tu lightning dotku a další houby pomalu v blízkým okolí nebyly.

#6 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 07 July 2012 - 12:17 PM

Hele.. je tam nekolik varek houbicek, prvni se spawnuje hned, jak se objevi ten mob, dalsi tam byla se spozdenim 3,5 sec, tak jsem tam dal jen jednu sekundu, ale tvrdit, ze tam hned nejsou zadny, je vazne trochu mimo.

#7 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 07 July 2012 - 03:51 PM

To pěkně kecáš, Greone...

Když ti to řeknu asi takto... Strom měl nastavené spawnování hub každých 15~17 vteřin...
Houby mají despawn po 22~25 vteřinách...

Z toho vyplývá, že vždycky minimálně 5 vteřin byly spawnuté dvě várky hub... Jedny začínaly růst a druhé odrůstaly...

#8 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 07 July 2012 - 09:24 PM

Dobře dobře, pokud se mně tohle ID podaří se podívat na freyu, tak Vám řeknu co a jak a vyvrátím nebo potvrdím co tu říkám.

#9 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 08 July 2012 - 06:08 PM

Updating status to: Opravené
Updating severity to: 2 - Fair

Dnes jsme tam byli a úplně vpohodě... Dokonce ty houby nebyly ani malé... Spíš jsi špatně koukal... Nicméně Jamík tuším měnil i to časování a ještě to ulehčil (bohužel)...

Takže to tady uzavřeme...


Page 1 of 1

1 User(s) are reading this issue
1 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist