Mystiq.org - forum: The Way To His Heart.... -> Howling Fjord -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8193 Title The Way To His Heart....
Product Howling Fjord Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #8193: The Way To His Heart....

#1 User is offline  
TegoCalderon 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 68
  • Joined: 24-March 11

Posted 03 July 2012 - 07:03 PM

Cezeto opovaž se napsat, že to není bug, že to funguje nebo podobně! :)

Quest - http://old.wowhead.com/quest=11472

Nové jádro snad napáchalo víc užitku než dobroty, když to teď vidím. Takhle toho Loremastera neudělám :)

Q klasika, ryby chytat nejdou. Zabijou se žraloci v zátoce mezi břehy. Poté hodím chycenou rybu na samce a dovedu ho na druhý břeh k samici a NIC!

VIDEO
Screen ze hry - screen ze hry, že mobové jsou u sebe a Q se nesplnil. Takže nevím a prosím o vyjádření, protože už jsem važně otráven. :D

This post has been edited by TegoCalderon: 03 July 2012 - 07:21 PM



Page 1 of 1  

Replies (1 - 4)

#2 User is offline  
Cuthalion 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 12
  • Joined: 10-January 10

Posted 03 July 2012 - 07:56 PM

Já sem psal ten predchozi report na tenhle Q a už mi to jde. Našel jsem si jiný hejno (kousek dál v u ledovce nalevo) nalovil ryby a doved mrože k mrožici a šlo to. Teď jsem to splnil. Ono se člověk ne vždy trefi přesně k mrožici a musí hodit eště pár ryb z dalších úhlů.

#3 User is offline  
Paeris 

  • Group: VIP
  • Posts: 2,824
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 July 2012 - 08:22 PM

Mě se, bohužel pro tebe dneska splnil... a našel sem dokonce školku (sice není vidět přes fishing track ale našel) v které jde ta síŤ použít.

#4 User is offline  
TegoCalderon 

  • Group: WW Moderátor
  • Posts: 68
  • Joined: 24-March 11

Posted 03 July 2012 - 09:29 PM

Já mám celkově Howling Fjord celej posraný, protože od půlky mapy vidím moby a od druhý nevidím nic. Nevíte čím to je? mě to připomíná fázování z preUD Q.

Za druhé máte postavy u hordy, aby jste mi to kdyžtak ukázali jak na to, když se vám to podařilo mě už dochází poslední moje trpělivost se vším. :)

#5 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 03 July 2012 - 10:32 PM

Updating status to: Není bug
Updating severity to: 1 - Low

asi zacals plnit preUD event a nedodelals ho.. to jsem jeste neresil vubec, lidi maj blby faze ve kterejch nejsou mobove atd... vidis aspon jsem si vzpomnel na to to poresit :-)... kazdoapdne quest jde docela pekne, takze neni bug...

ps: opravu tech fazi poresim az cca za tyden, ted tu neni nikdo s pravama na primy zasahy do databaze postav (docela si ji chranime)


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist