Mystiq.org - forum: The Defias Brotherhood -> Questy -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8109 Title The Defias Brotherhood
Product Questy Status Není bug (Severity 0 - None Assigned)

Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Report ID #8109: The Defias Brotherhood

#1 User is offline  
Dark Eternity 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 16-November 10

Posted 06 June 2012 - 12:59 AM

Řetězec questů - The Defias Brotherhood
Zadavatel questu - The Defias Traitor (Sentinel Hill - Westfall)
Úkol - Následujte zrádce, který vám ukáže, kde se ukrývá Defias Brotherhood a jejich vůdce VanCleef

Jakmile vás zrádce (The Defias Traitor) dovede na místo určení - tedy vstup do Deadmines - status questu se změní na "Complete"...nicméně poté, když se od zrádce vzdálíte, status questu se změní na "Failed".

Kdybyste chtěli zrádce pronásledovat a být mu na blízku i poté co vám ukáže místo určení, tak začne z Moonbrooku utíkat pryč, ale při tom útěku se propadá do země, tudíž ho ztratíte z dohledu, tím pádem nevíte kam běží, vzdálíte se od něho a quest je opět "Failed"...


Page 1 of 1  
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

Replies (1 - 7)

#2 User is offline  
Nonid 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 155
  • Joined: 28-April 12

Posted 06 June 2012 - 03:39 PM

Hm, takovy problem jsem tam tedy nemel... Ukazalo ti to vylozene i hlasku,zes to objevil? A pomlatil jsi npc okolo? Neodbehl jsi pri delani Q pryc od nej?

#3 User is offline  
Dark Eternity 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 16-November 10

Posted 06 June 2012 - 04:05 PM

ne, byl jsem u něho do té doby, než mi ukázal vchod do Deadmines, quest změnil status na complete (i na obrazovce mi to žlutě napsalo že quest je complete) a potom, když se od něho vzdálím, že jdu teda quest odevzdat, tak najednou se status questu změní na failed...zkoušel jsem ho právě teda potom sledovat i když už byl quest complete, třeba že zaběhne na nějaké místo a potom řekne něco ve stylu "ok, teď už můžeš jít" ale nejde ho sledovat, protože se potom propadá do země...

jen ještě taková myšlenka - může to být způsobené tím, že quest je "určen" pro 2 lidi a já to dělal sám? řekl bych ale, že to je jen doporučení questu, nikoliv podmínka...

#4 User is offline  
Xaverius 

  • Hlavní korektor
  • Group: Mystiq Times
  • Posts: 945
  • Joined: 01-November 09

Posted 06 June 2012 - 06:05 PM

Tohle mi dělalo, pokud byl v combatu s těmi mágy okolo. Nevím, jak je to teď, ale předtím si klidně mohli stát v baráku a střílet na něj firebally. No a on se otočil a šel pryč. Potom, co se to označí jako completed, by měl ještě pár sekund zůstat u dveří stodoly a pak zmizet. Takže doporučuju včas vyhubit veškeré banditstvo okolo a podívat se, co to udělá.

#5 User is offline  
Dark Eternity 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 16-November 10

Posted 06 June 2012 - 06:13 PM

Takže musím opravit svůj status...dnes jsem quest hravě zvládnul s pomocí, takže přícina opravdu byla to, že jsem nestíhal moby zabíjet dostatečně rychle, a zrádce tudíž neměl dost klidu na dokončení questu...

Quest je tedy v pořádku a všem se omlouvám za chybnou hlášku :)

Elune be with you

#6 User is offline  
Alquist 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 12-April 12

Posted 06 June 2012 - 06:29 PM

Nic se neděje od toho tu jsme abychom vám poradili :)

#7 User is offline  
Alquist 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 12-April 12

Posted 06 June 2012 - 06:29 PM

Updating status to: Není bug

#8 User is offline  
Alquist 

  • Group: VIP
  • Posts: 16
  • Joined: 12-April 12

Posted 06 June 2012 - 07:28 PM

Quest noprmálně funguje, doprovodil jsme ho a a splnilo se mi to apak jsem v pořádku ho odevzdal, možná že ti dělal problém pokud jsi zůstal v combatě


Page 1 of 1
  • Cannot start a new Issue
  • Closed Issue This issue is locked

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist