Mystiq.org - forum: Relentless strikes -> Rogue -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8093 Title Relentless strikes
Product Rogue Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #8093: Relentless strikes

#1 User is offline  
Raizen 

  • Daemonica CT - Rogue
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 139
  • Joined: 08-January 09

Posted 29 May 2012 - 10:39 PM

Nevím jak dlouho je to buglé jelikož jsem na mystiqu pořádně pár měsíců nehrál a s mutiletem jsem hrál asi 5x aren z eventu, ale od kámoše jsem se dozvěděl a po té vyzkoušel jeden opravdu vypčenej bug.

Talent - http://www.wowhead.c...entless-strikes
Při 5/5 v talentech je šance na vrácení energy ze zakončováku.A funguje na principu > Čím víc Combo pointu na targetu máte, tím je větší šance, že se vám vrátí 25 energie. Jenže na mystiqu to vrací namísto 25 energy rovnou 50!!
Tento bug funguje jen při použití zakončováku >>ENVENOM<<.
Ovšem není to pravidlo že pokaždé člověk dostane 50 energy .. Pokud máte na targetu 4-5 CP tak je téměř jistota, že dostanete 2x větší porci energie .. 1-3 jen občas. A jelikož Envenom roguna má "velkej regen CP" Tak se téměř pokaždé zakončuje s 4-5 CP.
Z toho všeho vychází jednoduchá věc ... roguna má díky tomuto bugu obrovskej regen CP + energy tím pádem chrlí jeden envenom za druhým .
Pokud se jedná o dmg, tak je zcela v pořádku po našich testech s nitem .. Největší problém je právě tady.
Divím se, že si z toho vás aktivních mystiqařů nikdo nevšiml

Dávám to jsem na oči, protože tohle je opravdu prasárna, tak aby se o tom vědělo.

Překopírováno od Shakina.


Mno todle by se mělo opravit co nejdříve to pude!



Replies (1 - 1)

#2 User is offline  
kruul 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 6
  • Joined: 14-February 11

Posted 21 June 2012 - 07:04 PM

(len na okraj, ak to tak nie je, tak treba ignorovat)

este si overte, ci nahodou nedoslo k vrateniu energie vdaka talentu quick recovery, ktory pri netrafenom finisheri vrati 80% z pouzitej energie
envenom: 35 energy
(dodge/parry .. je mozne, ze aj miss)
quick recovery: 35 x 0.8 = 28
relentless strikes proc: 25
celkovo 53 energie, co by sedelo s nahlasenym bugom



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist