Mystiq.org - forum: Soulshatter -> Warlock -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8025 Title Soulshatter
Product Warlock Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #8025: Soulshatter

#1 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 28 April 2012 - 05:22 PM

Soulshatter

probírá stealth mobky se kterými není combat.. asi jen v dungu. .. popíšu situaci.

V Arca u Dalliah the Doomsayer a Wrath-Scryer Soccothrates jsou 2 Skulking Witch (succuby) ve steatlhu.
http://images1.wikia...ulkingwitch.jpg

Je otázka jestli je buglý spell soulshatter,nebo ty succuby. Každopádně pokud warlock použije v jejich blízkosti soulshatter,tak je vytahne ze stealthu.

Pokud vím,tak tento spell nema generovat threat, jen ho snižovat o 50% pokud je v dosahu nějaka mobka v combatu s warlockem.



Replies (1 - 5)

#2 User is offline  
Katangaaa 

  • Group: VIP
  • Posts: 47
  • Joined: 08-November 11

Posted 18 May 2012 - 03:37 PM

aby som to pochopil, to si z nicoho nic pouzil soulshater a tie elitky na teba vybehli? si si isty ze to bolo tym?
to aby som dnes skocil arca a pozrel sa nato :)

#3 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 26 May 2012 - 06:23 PM

3x jsem to zkoušel...
poprvý jsem dal za locka soulshatter normálně na snížení threatu na bossovi a ty dvě vyběhly... ale nebyl jsem si jistý,jestli to je tím.
Druhej den to samý.. tak jsem pak další den ,když jsem to šel za heal, po vyčištění místnosti až na bosse a ty dvě se neukázaly, řekl lockovi co tam byl s námi aby zkusil soulshatter. V tu chvíly vyběhly.

Quote

By GokieKS (479 – 1·5) on 2007/03/22 (Patch 2.0.10)

From my experience, the way this spell works is that it sends an AoE pulse to reduce the threat from all the enemies around you. What this also means is that if you use it around mobs which are in range, but who are not aggroed, this will actually aggro them. ......


to vypadá,že to funguje jak má.. ale co jsem zkoušel venku tak tam to neagruje nic v dosahu bez combatu...
jediný,kde se mi to stalo je právě Arca,jak jsem popisoval


nikde jinde jsem zmíňku o tom,že se to takhle chová nenašel, ani nějaké změny od 2.0.10 patche krom WoWWiki po TBC.

edit:

Quote

zdroj
I guess it just seemed odd to me that the Soul Shatter spell has such a HUGE range (50 yards) if it didn't reduce threat after use. I've noticed in some instances when i've used the spell, that nearly every mob in that chamber gets affected by the Soulshatter, even if they wern't part of the current fight. I guess that got me thinking that perhaps the spell worked ahead of time and lowered threat after it was used.


ani tady jsme nenašel zmíňku o tom,že se tím dá něco pullnout.

V poslední citaci co jsem postl je zmíňka,že mobové gets affected by the Soulshatter ,ale nepřišlo mi to jako "bacha,šli po mě" .. nevim

edit 12.2.:

Quote

nearly every mob in that chamber gets affected by the Soulshatter, even if they wern't part of the current fight.
po důkladnějším přečtení bych se přiklonil k tomu že to tím naagroval.. ale není to 100%

This post has been edited by Slaan: 12 February 2013 - 11:22 PM


#4 User is offline  
Katangaaa 

  • Group: VIP
  • Posts: 47
  • Joined: 08-November 11

Posted 27 May 2012 - 09:49 AM

ved ti to tam pise v tom prvom quote, ked sa v dosahu 50 yardov ci kolko ma ten ss, nachadza npc ktore niesu naagrovane tak SS ich pohodlne nabagruje, cize najskor pojdu po tebe kedze soulshater prichadza od teba, do toho arca asi vazne musim ist lebo by som to rad videl na vlastne oci.
mimochodom, kedze to ten typek pise z patchu 2.0.10, a funguje to aj na nasom 2.4.3 tak zrejme to tak malo byt

#5 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 28 May 2012 - 03:17 AM

dobry.

naagrovalo to jen ty 2 mobky ve stealthu, ne bosse. a jen tam.

nejdřív jsem myslel ,že je to jen bug mobek. teď nevim,jestli jen ty mobky fungujou správně a ostatní ne.

#6 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 12 February 2013 - 11:17 PM

Pravděpodobně po revizi co opravovala spelly vzhledem ke combatu (dlouho jsem nebyl v Arca za locka) se tato konkrétní situace změnila.

Soulshatter momentálně vytáhne mobky ze stealthu,ale nenahodí combat... to už je minimálně podezřelé.

po delší úvaze a po výše uvedeném commentu z patche 2.0.10 bych se přiklonil k tomu,že tedy tím "pullovat" jít má(tzn. stav kdy jsem reportoval bug původně ..nebyl bug a tím jsem ze sebe udělal vola a někomu možná přidělal práci)... žádné jiné podklady nemám a je to jen můj názor.

Každopádně aby spell zrušil mobce jednorázově stealth a ta mobka to ignorovala je krajně "divné".

This post has been edited by Slaan: 18 February 2013 - 05:00 PM




Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist