Mystiq.org - forum: Demonic Sacrifice -> Warlock -> Bugreport

Jump to content

Report ID 8024 Title Demonic Sacrifice
Product Warlock Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #8024: Demonic Sacrifice

#1 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 28 April 2012 - 04:44 PM

Demonic Sacrifice - buglý způsobem,že zůstává buff z obětovaného démona po resetu talentů


[IMG]http://i48.tinypic.com/x51ufr.jpg[/IMG]

This post has been edited by Slaan: 29 April 2012 - 10:57 AM




Replies (1 - 5)

#2 User is offline  
Katangaaa 

  • Group: VIP
  • Posts: 47
  • Joined: 08-November 11

Posted 18 May 2012 - 03:41 PM

a aj si skusal ci ti to davalo manu? mozno buf ostal len akoze, pricom bol nefunkcny az kym znova nenaklikas spravny talent
Navyse, aj tak v tom nevidim ziadny obrovsky problem, tych par sekund ked das retal a naklikavas talenty ti moze byt uplne jedno ci na sebe mas alebo nemas nejaky demonic sacrifice alebo nie :)

#3 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 26 May 2012 - 06:10 PM

Katangaaa, on 18 May 2012 - 05:41 PM, said:

a aj si skusal ci ti to davalo manu? mozno buf ostal len akoze, pricom bol nefunkcny az kym znova nenaklikas spravny talent
Navyse, aj tak v tom nevidim ziadny obrovsky problem, tych par sekund ked das retal a naklikavas talenty ti moze byt uplne jedno ci na sebe mas alebo nemas nejaky demonic sacrifice alebo nie :)


Mana mi přibývala, tak jsem si toho všiml. přes SCT.. takže jen nečinný buff to nebude.
Tak neškodný to nebude,když si vemeš,že si s tim můžeš půl hodiny béhat třeba s 15% lepším shadow dmgem u full affli..

#4 User is offline  
Katangaaa 

  • Group: VIP
  • Posts: 47
  • Joined: 08-November 11

Posted 27 May 2012 - 09:46 AM

tych 15% na 30 minut z teba ramba nespravi, a chcel by som vidiet frajera ktory by kazdych 30 minut daval 50 g na retal len aby si uzil 1 demonic buff naviac :) a naviac po kazdem retali treba rozhadzat spely a tak podoben naspet na listu kebo pri retale vsetky talentove spely zmiznu, uz len kvoli tomu ze som taky lenivy by som to nerobil ale komu sa chce mat napr 15shd + 3%many every 5 sec alebo tak nejak, co zase v PVE neni az tak o veci, tak GL :DD

#5 User is offline  
Slaan 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 544
  • Joined: 28-October 08

Posted 28 May 2012 - 03:27 AM

Vymejšlet a navrhovat jak využít bugu nejlíp je asi kravina v Bugreportu,nemyslíš?

Ohledně dávání spellů na lištu po retalentu to máš pravdu,pokud nepoužíváš třeba trinity jako já.

Bug to je,jak těžkej ať si určí jiní.

#6 User is offline  
Rohipnol 

  • Group: VIP
  • Posts: 106
  • Joined: 24-July 08

Posted 03 December 2012 - 09:42 PM

Toto iste sa tyka aj vytalenteneho Fel Armoru, tak isto zostava. Pravdepodobne to bude problem u kazdeho buffu z talentov.



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist