Mystiq.org - forum: Straze v OG -> WoTLK -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7988 Title Straze v OG
Product WoTLK Status Opravené (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #7988: Straze v OG

#1 User is offline  
Juden 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 02-April 12

Posted 16 April 2012 - 04:51 PM

Na manesti v OG sa nachadza vela strazi...ale len dve elity (scouti ci jak sa volaju, 50 tis. hp elity), ktore sa prechdzaju kade tade po namesti. Tieto elity maju ale vazny bug, ktory uplne zneprijemnuje pvp hru v OG.
Ked pride alik do OG..v Stealte ci ked si da mag invisibility, mnoho krat sa stava ze ho dana lita vidi uz z dialky a ide po nom. Nemaju vidiet neviditelnost ani stealt, NPC ktore to vidia maju nad sebou oznacenie modreho oka, ktore vidno ked je hrac v stealthe. Tieto elity to nerobia stale...je to 50 na 50...bud si vas vobec nevsimnu ani ked pri nich stojite..alebo uz cez polku namestia za vami utekaju. Pri pvp to robi dost problem ked vas ako alika odhlai elita v strede nemastia plneho hordakov, k tomu tieto elity davaju neprijemne rany za 1500 na seknutie...tak je to skutocne neprijemny problem ked takato elita vas vidi v stealthe ci invi z pol kilometra...prosim nieco s tym spravte
Informoval som o tom viac krat GM v ticketu...bolo mi odkazane napisat poblem sem.


Page 1 of 1  

Replies (1 - 6)

#2 User is offline  
ja.byt.kamarad 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 239
  • Joined: 28-December 11

Posted 16 April 2012 - 08:36 PM

Nestává se to když ho targetneš třeba pravým tlačítkem že na něj zapneš autoattack?

#3 User is offline  
Juden 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 02-April 12

Posted 17 April 2012 - 01:05 AM

ja.byt.kamarad, on 16 April 2012 - 08:36 PM, said:

Nestává se to když ho targetneš třeba pravým tlačítkem že na něj zapneš autoattack?

nie nie...proste si len idem v sealthe mestom a uz len mi ukazuje ze mam kombat a vidim ze v dialke sa na mna ruti elita...ak nemam cd na sprint a vanish tak som dead ( odhalenie zo stealthu pred pol tuctom hordakov ):

#4 User is offline  
Juden 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 30
  • Joined: 02-April 12

Posted 17 April 2012 - 01:15 AM

ja.byt.kamarad, on 16 April 2012 - 08:36 PM, said:

Nestává se to když ho targetneš třeba pravým tlačítkem že na něj zapneš autoattack?

a aj ked dam vanish a sprint ...stale nemam vyhrate bo stale za mnou uteka...zbavim sa jej jedine ked zalezem tak asi do polky Dragu...pripadne von z OG, az potom sa otoci a da pokoj....zaujimave je ze potom ked ma donahana..a druhy krat idem okolo nej...uz to nerobi...ale po par minutach znova uz len vidim ako z dialky uteka ku mne...fakt je to uz na nervy

#5 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 17 April 2012 - 08:08 AM

Updating status to: Převzaté
Updating severity to: 2 - Fair

#6 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 17 April 2012 - 08:23 AM

Updating status to: Opraví nová revize

Ahoj,

na Betě jsem to zkoušel a že by po mně ty elitky vybíhaly přes celé náměstí, rozhodně tvrdit nemohu...
Nicméně jsem jim nahradil spell detekce za jiný, který zobrazuje pro neviditelné hráče to oko nad hlavou strážného...

Po revizi vše bude i na DAE, viz Twitter tady, tady a tady.


S pozdravem Ladis.

#7 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 June 2012 - 08:21 PM

Updating status to: Opravené


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist