Mystiq.org - forum: Flash of Light HoT -> Paladin -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7984 Title Flash of Light HoT
Product Paladin Status Není bug (Severity 1 - Low)

Page 1 of 1

Report ID #7984: Flash of Light HoT

#1 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 14 April 2012 - 03:39 PM

kombinací talentu Infusion of Light a Sacred Shieldu vzniká na cíly hotka Flash of Light, tato hotka má fungovat stejně jako ignite, deep wounds, unholy blight atd viz muj post jak to bylo s unholy blightem a podobne je to i s Flash of Light http://forum.mystiq....odobne-effekty/


Page 1 of 1  

Replies (1 - 12)

#2 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 15 April 2012 - 02:27 PM

A nejedná se taky o talent "Sheat of Light" ?
http://wiki.mystiq.o...ca/?spell=53503
http://www.wowwiki.c...t&oldid=2180564
- Nejak tam nepíšou o tom že se to má nějak stackovat.

Infusion of Light
http://wiki.mystiq.o...ca/?spell=53576
http://www.wowwiki.c...t?oldid=2141208
- Nejak tam nepíšou o tom že se to má nějak stackovat.

#3 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 15 April 2012 - 06:47 PM

Sheat of Light by měl teoreticky fungovat stejně, ale to ti neřeknu. O samotné Hotce z toho flashe jsem taky nikde nenašel zmíňku, že by se měla nebo neměla stackovat, ale logickým úsudkem, 2x Healneš Flashi a bude jen jeden rádoby stack? to je trochu fakt nelogický. Navíc pokud to zkusíš nyní jak to je teď tak se to opravdu jakoby stackne i s jednim castem flashe (viz muj report unholy blightu)


Obecně takovýdle effecty jako ten unholy blight, ignite, deep wounds, righteous vengeance, piercing shots atd se maj stackovat, je to přece jen +dmg z jiného dmg že? A proč by v tom případě nemohl stejně fungovat i +heal effect?!

#4 User is offline  
Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 16 April 2012 - 12:02 AM

Updating severity to: 1 - Low

Můžeš to napsat srozumitelně prosím ? .. Moc se v tom nevyznám. Resp, vůbec. Stejně tak, jako se nevyznám v topicu, na který se odkazuješ. Napiš krátce a jednoduše o co ti jde.

#5 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 16 April 2012 - 09:28 AM

Vara: Jde mu o to že by se dotka z kritu healu měla stackovat jako Ignite nebo Deep Wound
O co jde mě: Že o tomhle pofidérním stackování nepíšou na Wikipedii...stejně tak by drujd mohl obnovovat Rejuvenation na CD a mohl by chtít stackování (taky o tom nikde není zmínka) :D

#6 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 16 April 2012 - 09:45 AM

Ano, má se to prostě stackovat, nikde to není uvedený což nepopírám. Ovšem jedná se o +heal effect stejně jako u ignite a deep wounds o +dmg effect. Rejuvation je heal spell a není to +heal effect, jedná se vlastně o passivní effecty, co se mají takhle stackovat, ne o něco, co může hráč přímo nahazovat (ability a spelly)(jestli mě tu někdo začne se stackováním poisonů, tak si ten dotyčnej říká o IK).

A todle pofidérní stackování, jak to bylo nazváno, na serveru funguje btw, jenomže špatně!

Pala healne flashí (splněny podmínky pro vytvoření HoT effectu)
1 tik 1 stack
2-11 tik 2 stacky
12 tik 1 stack
(samozřejmě tenhle heal by měl být redukován zvlášt, resp cíl má mortal strike (wound poison), flash healne za polovic, celkový obnost healu z hotky je za 1/4 flashe)

Takhle to opravdu teď na serveru funguje a kdokoliv, kdo má paladina v holy, si to může zkusit!

#7 User is offline  
Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 16 April 2012 - 10:30 AM

Updating status to: Není bug
Updating severity to: 1 - Low

No, já si jsem teda téměř jistej, že se to stackovat nemá. Jediný způsob stackování, který u tohohle spellu funguje by měl být(a myslím že i je) pokud máš dva paladiny, kteří na stejný target castí flash. Pak by měl mít hotku 2x. Nic jiného.
Dokud mi neukážeš nějakej důkaz, že se mýlím, budu se držet tohoto článku :D

Flash of Light Heal over time:

The Flash of Light in conjunction with Sacred Shield gives you a heal over time also called Flash of Light.

Each time you cast Flash of Light on a target that has the Sacred Shield target, it will place a heal over time on that target. Each second for the next 12 seconds, it will heal for 1/12 of the healing that the last Flash of Light did.

Every time you cast Flash of Light on that target again, it will refresh the flash of light hot, again using the amount of the latest FOL heal. If your Flash of Light crits, it will use the total amount (including the crit) to calculate the heal over time amount.

There can be multiple Flash of Light heal over time on the same target (coming from different Paladins).

If you cast multiple Flash of Light's on the same target, you will not get multiple Flash of Light Heal over Time's. They do not stack from the same paladin.


--- Zatím ti to nebudu zamykat, ať máš možnost odpovědět, ale myslím si, že tenhle spell buglý není.

#8 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 16 April 2012 - 05:59 PM

Vara ja ti dám pusu :D našel jsi mě důkaz mého tvrzení!


Every time you cast Flash of Light on that target again, it will refresh the flash of light hot, again using the amount of the latest FOL heal. If your Flash of Light crits, it will use the total amount (including the crit) to calculate the heal over time amount.


To je to o čem tu mluvím! Neříkám, že se maj jako násobit, ale má se to počítat jako deep wounds a ignite a to přesně říká tenhle odstavec!

Jinak řečeno healneš flashi, řekněme pulka odtika a přistane v tu chvíli další heal, následná HoTka má vytikat za 1 a 1/2 flashe, protože ten heal se nemá ztratit, ale má se započítat do nové HoTky, resp utvoří se jakoby stack :D

Edit: menší chyba, jen aby to bylo smysluplný

This post has been edited by Greon: 16 April 2012 - 06:02 PM


#9 User is offline  
Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 16 April 2012 - 06:49 PM

Ale v tom nic takovýho nepíšou ... Píšou jen, že ho to OBNOVÍ, o tom, že by to mělo něco "přidat" tam není ani slovo.

#10 User is offline  
Asett 

  • Group: WoW Tester
  • Posts: 227
  • Joined: 09-December 10

Posted 16 April 2012 - 08:22 PM

HoTs from multiple pallys stack, but if you spam FoL on your target you will continually overwrite your HoT, preventing it from ticking.

#11 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 17 April 2012 - 10:29 AM

Sorry, zase čtu jak se mi to hodí.

Ale stejně je tu bug, protože 10 z 12 tiků dává dvojnásobný obnos healu než by mělo, a to mě nevyvrátíš.

Dostal jsem non crit heal flashí.
1 tik 350
2-11 tik byl za 700!
12 tik zase za 350

Pokud se to nemá stackovat a ani jinak zvyšovat, tak tu furt máš bug.

#12 User is offline  
borel 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 165
  • Joined: 28-March 10

Posted 17 April 2012 - 10:36 AM

Tak tenhle topic sem mec nepochopil:D
Ale co ja vim tak funguje spell správně.
Tak pokud vím správně tak ta hotka by měla helnout target pod SS za stejnou hodnotu jako byl samotný heal. tzn. když halneš znova tak se hotka přepíše na novou hodnotu kterou by měla za daný čas vyhealovat...

#13 User is offline  
Vara 

  • Daemonica CT - Paladin
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 939
  • Joined: 03-January 09

Posted 17 April 2012 - 03:16 PM

Greon, on 17 April 2012 - 12:29 PM, said:

Sorry, zase čtu jak se mi to hodí.

Ale stejně je tu bug, protože 10 z 12 tiků dává dvojnásobný obnos healu než by mělo, a to mě nevyvrátíš.

Dostal jsem non crit heal flashí.
1 tik 350
2-11 tik byl za 700!
12 tik zase za 350

Pokud se to nemá stackovat a ani jinak zvyšovat, tak tu furt máš bug.



Zkoušel jsem to, nikdy se mi to nestalo (asi 40 pokusů). Neměl jsi na sobě nějakou redukci healu v tu chvíli, protože jinak fakt nevím .. :D

Lock.


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist