Mystiq.org - forum: Debuff -> Mage -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7908 Title Debuff
Product Mage Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #7908: Debuff

#1 User is offline  
ZIdan3 

  • Group: VIP
  • Posts: 179
  • Joined: 29-March 10

Posted 19 March 2012 - 07:47 PM

Nevim cim to je, ale obcas mi to nedava Debuff z Arcane Blastu, nebo - a + poly z Thaddiuse.. Nejsem jedinej, stalo se to vice Magum v raidu, takze to neni problem u me.



Replies (1 - 11)

#2 User is offline  
ZIdan3 

  • Group: VIP
  • Posts: 179
  • Joined: 29-March 10

Posted 19 March 2012 - 07:58 PM

Nejde to videt ani u buffu [Missile Barrage], talent funguje, buff se mi nahodi, ale nezobrazi, stejne jako debuffy, u Thaddiuse problem, kdyz nevim kam jit ;)

EDIT: Nejspis to dela jen pri progresu bosse..

#3 User is offline  
Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 09 May 2012 - 10:50 PM

Ahoj.

Dlouho jsem přemýšlela, že tento topic taky založím, tak tedy připíšu své poznatky.
Mám u hordy mága a raid co raid se mi stává, že náhodně během raidu náhle nevidim buffy a debuffy. Nevidim, že se mistackuje buff arcana blastu, nevidím dokonce na sobě ani buffy, které mi v raidu nahoděj (stamina, spirit, pala buffy, focus... atd), a ani když mě naklikne jiný hráč tak ty nahozené buffy na mě nevidí (i když je nejspíš fyzicky mám, ale nejsou vidět). Když si nahodim Arcane Power nevidím dokonce ani ten efekt blesků okolo mě, stejně tak mi při této "deformaci" záhadně nejde použít spell Presence of Mind, musim na něj tak 5x "násilím" kliknout aby se mi vůbec pustil. Dokonce ani nevidím mnohdy efekty všemožných buffů a debuffů (například polarity u Thadiuse, Spray u Maexny, apod.). Taktéž ani nevidím, že postava jí. Když si přisednu k "žrádlu" a jím, nevidím to v buffech. V HCckách se mi to nikdy nestalo, stává se mi to vždy jen v raidu (Naxx). A další zajímavost je, že už mi o tomto stejném problému říkalo hodně magů... a všichni POUZE U HORDY. Mám mága i u alliance a nikdy s emi to tam nestává a nestávalo. Nepomáhá na to relog, restart, smazaní cache, ani restart kompa, nic.
Je divné, že se to děje jen mágům. A je divné, že se to vůbec děje :D

V čem by mohl být problém?

EDIT: Tak prý se to stává i u Alliance mi hlásili lidi.

#4 User is offline  
Jenyla 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,494
  • Joined: 01-July 08

Posted 14 May 2012 - 12:21 AM

muj poznatek k buffum me se stalo ze se mi buffy zasekly a videl sem na sobe porad stejny ikdyz procovaly nove ktere sem nevidel (nejsem si jistej estli to byl mag ale asi jo)
ani by me to nenapadlo postovat kdybych si nevsim tohodle :-)

#5 User is offline  
Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 28 May 2012 - 08:19 PM

Tak co, ví se něco? :)

#6 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 28 May 2012 - 08:53 PM

Nemam nejmensi tuseni, kde tyhle mage-like problemy mohou vznikat.

#7 User is offline  
Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 29 May 2012 - 11:40 AM

Ještě jsem zjistila, že se mi to stává jen v Naxxu, v Ulduaru třeba vůbec.

#8 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 29 May 2012 - 02:22 PM

Stává se to právě i v Ulduaru, což je dost znepokojivé...

#9 User is offline  
Yuna 

  • Hlavní Moderátor
  • Group: Moderátor
  • Posts: 669
  • Joined: 05-January 11

Posted 29 May 2012 - 06:09 PM

Aha to jsem nevěděla, mě zatím jen v Naxxu, tak tedy i v UD, je ten mage nějaký začarovaný :)

#10 User is offline  
Razzor 

  • Group: VIP
  • Posts: 230
  • Joined: 25-July 08

Posted 01 June 2012 - 12:11 AM

Súhlas, stáva sa to kompletne všade okrem HC/normalov. Skúšal som pár 25man raidov kompletne bez addonov a nimi to rozhodne neni (až výnimka Thadius kde to kvôli addonom bolo - kde nebola vidieť ani polarita)

#11 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 01 June 2012 - 08:32 AM

Polarita blbne s addonama i bez, to jsi spíš měl štěstí...

#12 User is offline  
antic 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 5
  • Joined: 04-October 09

Posted 06 June 2012 - 08:31 AM

Mě se v pvp stává (frost), že talent brain freeze (Brain Freeze is a Mage talent in the Frost tree. It makes the Frost Mage's spells which cause chill effects (such as Cone of Cold and Frostbolt) have a chance to grant them an instant-cast Fireball or Frostfire Bolt at zero mana cost.) mi normálně naskočí, ale poté, co je mi protivníkem dispellnut či dostanu purge, procnutý talent se zdá stále aktivní, ale spell nejde použít..tzn vizuální bug..
jen přidávám svůj poznatek o buffech a debuffech do konverzace ;) Tak snad se na to někdo mrkne :)



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist