Mystiq.org - forum: zasekávání autoattacku po chargi a interceptu -> Warrior -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7899 Title zasekávání autoattacku po chargi a interceptu
Product Warrior Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #7899: zasekávání autoattacku po chargi a interceptu

#1 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 March 2012 - 07:56 PM

Poměrně často se stává (alespoň mně), že po použití Charge a Interceptu se jakoby zasekne autoattack a nejde znovu zapnout. Dá se zapnout až po dalším použití charge nebo inteceptu nebo změny targetu. V praxi to vypadá tak, že po použití Charge nebo interceptu stojím, případně běhám za targetem v melee rangi, ale nebiju ho. Nevyskakuje mi žádná hláška, že jsem out of range nebo out of line of sight, prostě nic nedělám. Prosím proto ostatní warriory (případně i jiné classy), aby se vyjádřili, jestli zažívají podobné potíže.



Replies (1 - 7)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 17 March 2012 - 09:06 PM

vim ze shalldoj se na hunteroj takhle buguje autoshot... resi to nejakejma macrama

#3 User is offline  
Carther 

  • Group: VIP
  • Posts: 50
  • Joined: 07-June 11

Posted 17 March 2012 - 10:21 PM

Sharmi, on 17 March 2012 - 07:56 PM, said:

Poměrně často se stává (alespoň mně), že po použití Charge a Interceptu se jakoby zasekne autoattack a nejde znovu zapnout. Dá se zapnout až po dalším použití charge nebo inteceptu nebo změny targetu. V praxi to vypadá tak, že po použití Charge nebo interceptu stojím, případně běhám za targetem v melee rangi, ale nebiju ho. Nevyskakuje mi žádná hláška, že jsem out of range nebo out of line of sight, prostě nic nedělám. Prosím proto ostatní warriory (případně i jiné classy), aby se vyjádřili, jestli zažívají podobné potíže.


Zdálo se mi že autoattack občas blbne, ale nevěnoval jsem tomu větší pozornost, máš pravdu

This post has been edited by Carther: 17 March 2012 - 10:24 PM


#4 User is offline  
Eldesitk 

  • Insomnia Tester
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 1,089
  • Joined: 03-March 10

Posted 18 March 2012 - 01:07 AM

Sice offtopinka, ale dělá to i na TBC :/

#5 User is offline  
Chooze 

  • Daemonica CT - Hunter
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 3,604
  • Joined: 02-July 08

Posted 18 March 2012 - 01:56 PM

Jak píše Cezeta, stává se mi to dost často u huntera ale jeste sem nevypozoroval proč. Ještě že sou addony ktery ukazujou casting time autoshotu takže se pozná kdy se to bugne. Většinou pomáhá vykliknutí targetu a nový zakliknutí.

Nezkoušel si třeba daily u hodirů? Ve Q musíš nakopat línejch vrykulů do zadku...tam se autoatak buguje nejvíc a zbran máš pak vytaženou i na mountovi

#6 User is offline  
TToMasS 

  • Group: VIP
  • Posts: 607
  • Joined: 29-December 08

Posted 19 March 2012 - 04:35 PM

TEZ MI TO DELA,vyresil sem to jednoduchym macrem - #showtooltip Overpower Prace na vic,ale lepsi nez dratem do oka:)
/startattack
/cast Overpower
Do jake ability si das to macro je jen na tobe.
Horsi je kdyz si toho v arene nevsimnu a cumim jak bukvica proc me to nedalo rage ;)
Jeto dost opruz bug.

#7 User is offline  
Sharmi 

  • Group: VIP
  • Posts: 1,150
  • Joined: 02-July 08

Posted 20 March 2012 - 05:07 PM

já mám tohle macro na Mortalu, ale stejně se mi pořád buguje

#8 User is offline  
Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 20 March 2012 - 05:57 PM

Niečo také sa stáva aj po deathgripe. /startattack to rieši



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist