Mystiq.org - forum: Survival instincts -> Druid -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7850 Title Survival instincts
Product Druid Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #7850: Survival instincts

#1 User is offline  
Bheren 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 3
  • Joined: 14-January 12

Posted 06 March 2012 - 11:58 PM

Nedávno jste psali v topicu http://forum.mystiq....ival-instincts/ , že bonusové hp z ability Survival Instincts ma mít druid pouze v bear formě a cat formě, ale já dnes koukal na video z Drak'thulu http://warcraftmovie...w.php?id=133691 a tam je jasně vidět v čase 5:25 - 5:40, že mu hp zůstaly i když byl bez formy, tak na to prosím koukněte a kdyžtak zrušte tu minulou "opravu" téhle ability.



Replies (1 - 2)

#2 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 07 March 2012 - 02:49 PM

Ahoj,

vzhledem k (ne)kvalitě videa jsem pohledal i něco dalšího...
Jak je možné dočíst se zde, efekt už opravdu nemizí se zrušením Cat/Bear formy a nemizí ani přidaná HP. Kouzlo ovšem jde zacastit pouze ve formě (od 3.1 v Moonkin)...


S pozdravem Ladis.

#3 User is offline  
Dawy 

  • Daemonica CT - Druid
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 288
  • Joined: 28-November 09

Posted 07 March 2012 - 09:34 PM

to jsem z toho jelen, něco na tom skutečně bude, video je prokazatelně z WotLKu a i skok v HP po dotikání last standu je patrný i v caster formě.
Ale nějaký důvod, proč jsem to hodil do bugreportu skutečně být musel, nicméně teď jsem to už nenašel, jenom nějaké výkřiky do tmy :-/

O moonkin formě se v popisu spellu nic nepíše a i onen comment je z 5.2.2009 o patchi 3.1.0, který vyšel 14.4.2009, takže ho nepovažuji za relevantní

Verdikt zní: +30%HP má zůstat v HP formě - třeba znovu opravit, spell má jít použít v bear, direbear a cat forme(funguje)



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist