Mystiq.org - forum: Vlny u Sarthariona -> WoTLK T7 -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7807 Title Vlny u Sarthariona
Product WoTLK T7 Status Nebude se opravovat (Severity 2 - Fair)

Page 1 of 1

Report ID #7807: Vlny u Sarthariona

#1 User is offline  
alasto 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 8
  • Joined: 23-September 09

Posted 01 March 2012 - 05:35 PM

Když jsem se díval na video z offiku, tak jsem teda koukal na velikost mezer mezi vlnami.
Nikde jsem tu v bugreportu o tom nic nenašel a docela by mě to zajímalo, jak se k tomu postavíte, protože mi přijde, že zde jsou ty mezery podstatne menší.



Například v čase 1:40 jsou ty mezery podstatně širší (nebo vlna užší) než tady.

This post has been edited by alasto: 01 March 2012 - 07:40 PM



Page 1 of 1  

Replies (1 - 8)

#2 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 02 March 2012 - 12:19 AM

Ahoj,

no rozhodně to není jen tvůj pocit.. Mezery tu jsou jednak trošku jinak posunuté (mezera je u nás v půlce a nebo ve třetinách ostrova) a na tom videu ty "třetinkové" vlny přejíždí tak, že jsou mezery tam, kde při té "půlkové" vlně byla láva...

Nicméně, co se týče velikosti mezer, ta je na Daemonice rozdílná opticky a fyzicky.. Ikdyž ti občas vlna projede ocasem, debuff dostat nemusíš...

Ale připadá mi, že s těma velkýma mezerama by to bylo až moc snadné =o)


S pozdravem Ladis.

#3 User is offline  
alasto 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 8
  • Joined: 23-September 09

Posted 02 March 2012 - 02:02 PM

To, že tu jsou ty vlny jinak opticky a fyzicky jsem už párkrát zažil, ale i tak jsou ty mezery o dost menši než by měly být.

No to, že by to bylo moc snadné mi připadá jako celkem chabý argument zrovna u Sarthariona, kde je tolik stupňů obtížnosti díky drakům. Uznávám, že by se to trochu ulehčilo, ale ty vlny nejsou zrovna to nejtěžší na tomhle bossovi.

#4 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 02 March 2012 - 05:03 PM

No.. Já mluvím o tom, že i +3D je poměrně dost snadné.. A vlny jako takové nejsou problém. Problém je vytočit se za tanky s drakama, aby se hráči nesfouknuli vzájemně a nepřejela je přitom ani vlna..

Ty mezery na videu samozřejmě větší jsou, ale OSko většina guild dává.. To, že u Aliance s tím jsou problémy, je sice obecně známo, ale chce to trénink...

#5 User is offline  
alasto 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 8
  • Joined: 23-September 09

Posted 02 March 2012 - 05:23 PM

Nechci tady spamovat, ale tohle fakt není argument.

Je úplně jedno jestli to lidi dávají nebo ne. Já myslel, že se tu snaží o to, aby to bylo co nejvíc podobné ofiku. Je mi úplně ukradené jestli to ostatní lidi dávají, nebo ne, založil jsem bugreport s tím, že tu je něco špatně, takže si prosím nech to, že s tím u hordy není problém a u ali to, někomu dělá problém. To je úplně offtopic.

Doufám, že raidy tedy neopravujete stylem, "aby to nebylo moc snadné."

Upřímně mě tvá poslední odpověď zklamala, od developera bych čekal chuť zlepšovat server a nikoliv se vymlouvat.

#6 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 02 March 2012 - 07:49 PM

Ahoj,

Tak to jsi trošku špatně pochopil a samozřejmě se i omlouvám za špatné vyjádření...

Já s opravováním raidů nemám společného vpodstatě nic (mám na starosti jen nějaký trash v Ulduaru)...

Navíc se ani nesnažím argumentovat. Jen si myslím, že prioritní je teď právě zmíněný Ulduar.
Jestli se vlna posune o 5yd doleva nebo doprava a nebo zda bude mezera o 10yd větší, je dle mého dost nepodstatné, pokud OS jinak funguje správně...
Samozřejmě, že až bude čas, tak by se to určitě mělo porovnat ještě s dalšíma videama a případně to celé poupravit, aby byli spokojení i ti největší puntíčkáři...


S pozdravem Ladis.

#7 User is offline  
alasto 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 8
  • Joined: 23-September 09

Posted 02 March 2012 - 08:01 PM

Konečně si rozumíme :)
O tohle mi přesne šlo. Upozornit na problém a aby byl akceptován jako problém.
Chápu, že je teďka na prvním místě Ulduar a čeká na něj celej server, ale tahle věc tu prostě v bugreportu nebyla.

#8 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 02 March 2012 - 08:14 PM

Paráda, to jsem rád =o)

Ber to tedy tak, že se problém snad časem vyřeší, přinejmenším se o něm ví. Otázkou samozřejmě je, jak to vyjde časově...

#9 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 09 March 2012 - 08:21 PM

Updating status to: Nebude se opravovat
Updating severity to: 2 - Fair

necetl jsem celou vasi konverzaci, ale reknu vam, ze s vlnama se hejbat nebude.. jsou takhle, protoze driv byly slepa mista, kde clovek nedostaval dmg at jela vlna z jedny nebo druhy strany, takhle je to ok :-)


Page 1 of 1

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist