Mystiq.org - forum: Scourge Strike shadow znovu -> DeathKnight -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7766 Title Scourge Strike shadow znovu
Product DeathKnight Status Opraví nová revize (Severity 3 - Medium)


Report ID #7766: Scourge Strike shadow znovu

#1 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 24 February 2012 - 01:26 PM

Pardon za spoždení dostal jsem se k počítači až teď, abych mohl překontrolovat opravu SS.

Testováno na panácích před SW s buildem http://narnhead.onli...MhI0cdx0uxzuIqo byl zapnutej proc desolation, Bone Shield jsem na sobě neměl, samozřejmě všechny 3 deaseasy byly nahozený

Při critu za 7617 physical části jsem dal pouhých 2166 shadow dmg! což je jenom 28,44 procent physical dmg! což není ani základní hodnota z deaseasu 36 pro!

zatímco při non-crit procu jsem dal za 3115 physical a shadow za 2099 což dělá 67,4 procenta dmg!

Nevím, jak se teda počítá ten SS shadow proc teď, ale přijde mi, že je tam dán konstnstatní výpočet, nezáleže na procu physical dmg.

This post has been edited by Greon: 24 February 2012 - 05:49 PM




Replies (1 - 19)

#2 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 26 February 2012 - 12:14 AM

Chyba je kdyžtak v počítání dmg toho útoku zase, základní hodnota je 36 pro physical dmg DONE! do targetu (pro 3 deseasy), bere to asi tím způsobem mod weapon dmg ranu + veci okolo a z toho vychází shadow dmg, totálně to ignoruje to že physical dal crit! a to docela bolí, když místo 4,5k shadow to dá jen za 2k, výsledně crit za 9k místo toho, aby byl za 11,5k!

#3 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 26 February 2012 - 02:39 PM

Ahoj,

já mám takové tušení, že za to může to, že to bere ten normalizovanej weapon DMG a pak, jak říkáš, už to nepočítá s jeho critem...


S pozdravem Ladis.

#4 User is offline  
Dawy 

  • Daemonica CT - Druid
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 288
  • Joined: 28-November 09

Posted 26 February 2012 - 08:06 PM

zajímavý, jak jsou u dk jenom bugy, které znevýhodňují classu :)) co třeba napsat o pestillenci, která obnovuje i dotky ostatních dk? :))
P.S.: pouze chci dát podmět class testerům DK, aby se na to koukli a napsali kvalitní report :)

#5 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 26 February 2012 - 10:04 PM

Rhode to není pravda, že jen to co znehodnocuje dk, např bug s desolation, který procoval při jakékoliv meele abilitě, byla taky výhoda. Ty to třeba vidět nemusíš jako druid, že je to výhoda, zkušený unholy dk ale jo.

A pokud víš o takovém bugu pestilence, tak proč ho nenapíšeš? Ty dál budeš jako celej českej stát koukat až se to jednou spraví samo co? :)

Si vem že Chooze se klidně angažuje i v jinejch topicích než jen hunter, tak proč ne třeba i ty?

A ještě se tě zeptám u druida řešíš jaký bugy? ty co tě zvýhodňují nebo i ty co ne? :) Já teda řeším hlavně co mě je víc na očích zrovna a s tou pestilenci jsem si fakt nevšim. Vím jen, že se ty deseasy daj nahodit znova (při glyph of deseases) klidně i pár sekund po tom co ti spadly, důvod ovšem neznám.

#6 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 26 February 2012 - 10:18 PM

Greon, on 26 February 2012 - 10:04 PM, said:

Vím jen, že se ty deseasy daj nahodit znova (při glyph of deseases) klidně i pár sekund po tom co ti spadly, důvod ovšem neznám.


Ano, to je to, o čem Rhod mluvil. Pokud má jiné DK nahozené Diseasy a ty dáš Pestilenci, nahodí se na něj i tvé Diseasy, aniž bys musel použít Icy Touch nebo Plague Strike...

#7 User is offline  
Dawy 

  • Daemonica CT - Druid
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 288
  • Joined: 28-November 09

Posted 27 February 2012 - 12:17 AM

ano, o tom jsem mluvil, roněž jsem napsal, že tím postem chci dát class testerům DK najevo, aby to otestovali, protože topic, kde napíšu, že je to blbě a nepodložím důkazy otestování mi každý hned lockne :)

U druida koukám na všechny bugy, které mi přijdou pod nos, tam kde GCD chybí, i kde přebývá, prostě všechno, čeho si všimnu/někdo mě upozorní
a to, že se neangažuju jinde je možná proto, že neznám všechny classy a všechny přepočty/procy, pouze o co jsem se zajímal a zajímám je druid
edit: koukám, že předchozí post zkutečně vyzněl dost blbě, tak se chci za něj omluvit

#8 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 27 February 2012 - 02:17 AM

Ladis, on 26 February 2012 - 02:39 PM, said:

Ahoj,

já mám takové tušení, že za to může to, že to bere ten normalizovanej weapon DMG a pak, jak říkáš, už to nepočítá s jeho critem...
S pozdravem Ladis.

Normalizace damage s tim má asi tolik společného jak s AIDSem v Africe. Neříkám, že se to nenormalizuje, ale to jestli to předává nenormalizovanej nebo normalizovanej damage je snad úplně jedno ne, když počáteční hodnota se kterou začínáš počítat je damage physical části Scourge Striku. Normalizace udává pouze přes jakou rychlost se damage počítá, jestli přes tu kterou má zbraň nebo přávě přes standard pro daný typ. A to tomudle ještě předchází.

Jde spíš o to, že jádro vyhodnocuje fakt, že se jedná o krit až poté, co to předá SpellScriptu. Tudíž to předá pouze nekritovaný damage fyzické části Scourge Striku.

#9 User is offline  
Ladis 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 540
  • Joined: 29-June 10

Posted 27 February 2012 - 08:55 AM

Ahoj,

Díky za vysvětlení, Maci.


S pozdravem Ladis.

#10 User is offline  
Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 27 February 2012 - 10:27 AM

Updating severity to: 3 - Medium

#11 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 28 February 2012 - 12:27 AM

bump

#12 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 04 March 2012 - 06:45 PM

jsem si vzpomněl na jedno video
na 2:06 je krásně vidět popis SS (berte v potaz 10 pro do SS ze setu t10)
divný je na něm to malé množství +dmg, máte tam 91 pro waepon dmg + 402 do physical části

#13 User is offline  
Nerris 

  • Daemonica CT - Death Knight
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 792
  • Joined: 10-August 08

Posted 20 March 2012 - 10:25 PM

Updating severity to: 0 - None

#14 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 23 May 2012 - 02:16 PM

Prosím, můžete to někdo opravit? Zas není takovej problém, aby to bralo v potaz crit ne?

#15 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 24 May 2012 - 10:49 AM

no, jestli se to vyhodnocuje tak, jak psal Maci, tak to zas tak snadny asi nebude :-P

#16 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 24 May 2012 - 12:36 PM

A můžeš se na to prosímtě podívat? Nikomu by se nelíbilo, kdyby mu crit dával o 2k menší rany.

#17 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 24 May 2012 - 03:31 PM

No hele kdyz to jadro vyhodnocuje v jinem poradi, tak s tim nic, bohuzel, neudelam.

#18 User is offline  
Greon 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 37
  • Joined: 21-July 10

Posted 24 May 2012 - 07:28 PM

To musej triniťáci?

#19 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 24 May 2012 - 09:02 PM

no, zhruba tak...

#20 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 23 October 2012 - 11:47 AM

Updating status to: Opraví nová revize
Updating severity to: 3 - Medium

https://github.com/T...ef662c41ff4bb82

stalo se... POZOR: opravi az nahozeni noveho jadra, ktere ted pripravujeme!



Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist