Mystiq.org - forum: Demonic Knowledge - talent (bug prepoctu) -> Warlock -> Bugreport

Jump to content

Report ID 7759 Title Demonic Knowledge - talent (bug prepoctu)
Product Warlock Status Nové (Severity 0 - None Assigned)


Report ID #7759: Demonic Knowledge - talent (bug prepoctu)

#1 User is offline  
Benek?!! 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 30-October 11

Posted 23 February 2012 - 10:17 PM

Talent [Demonic Knowledge] (demonology talent) se jeví tak, že nebere vpotaz buffy na tom petovi, protože mi to háže místo 280 asi 220. přičemž ve výpočtu se nejde zmýlit, protože 12% ze staminy + intellectu peta jako spell power ->
s bufflým petem jsem si otevřel jeho kolonku v "character info" -> "pet" -> 1688stamina + 752intel = 2440 - 88% = 292sp ale když nasednu na maunta a pet zmizí (zmizí buff) mám jen o 225sp mín (68sp rozdíl)

Díky, věřím že to nebude složité na opravení, ale do budoucna rozhodně praktické opravit... je to jeden z nejzásadnějších talentu u demo-warlocka :)



Replies (1 - 5)

#2 User is offline  
cezeta 

  • Daemonica Team
  • Group: Developer
  • Posts: 3,923
  • Joined: 02-July 08

Posted 24 February 2012 - 10:04 AM

character info neni dukaz... ten nikdo neresi.. jestli chces, aby se tim nekdo zabejval, musis provist mereni

#3 User is offline  
Jamik 

  • Group: Developer
  • Posts: 475
  • Joined: 12-June 11

Posted 24 February 2012 - 11:46 AM

spis bych rekl, ze to bere base intel+stamku (bez buffu...)

#4 User is offline  
Maci 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 1,761
  • Joined: 07-July 08

Posted 24 February 2012 - 01:14 PM

No zrovna staty jako spellpower u postavy to ukazuje správně. Větší háček je stavět věci na damagi, kde se nasčítává několikanásobně víc aur. Co koukám do zdrojáků... tak jak říká Jam-mík - počítá to jen base.

#5 User is offline  
Benek?!! 

  • Group: Registrovaný člen
  • Posts: 0
  • Joined: 30-October 11

Posted 26 February 2012 - 05:05 PM

přesně tak jsem to myslel, možná sem to napsal jen zbytečně složitě... :)
problém je odhalen, takže měřit už asi nic nemusíme... díky a doufám, že se vám to podaří brzy opravit... kdybych mohl být nápomocen, stačí říct :)

#6 User is offline  
Colette 

  • Daemonica CT - Warlock
  • Group: WoW Tester
  • Posts: 197
  • Joined: 01-March 09

Posted 20 March 2012 - 02:49 AM

Updating severity to: 2 - Fair

Talent Demonic Knowledge, http://www.wowwiki.c...monic_Knowledge

Potvrzuji. Zvýšení petových statů za pomoci Buffů se nezapočítává do Spell Damage navíc, který byste měli dostat. Že to tak má být, je psáno přímo na Wowwiki.

Taktéž, když si sami zvýšíte či snížíte Staty (např. přehozením Equipu), a ovlivníte tak petovy staty, tak se vám Spell Damage z D.K. neupdatuje -- musíte Peta resummonnout. Ale to je spíš taková chuťovka.

Testováno nejen dle character infa (jež vskutku v tomto případě zobrazuje vše správně), ale i dle měření damage.

Updating Severity to: 2 (Fair)

This post has been edited by Colette: 20 March 2012 - 02:50 AM




Fast Reply

  

0 User(s) are reading this issue
0 Guests and 0 Anonymous Users


Powered by IP.Tracker 1.3.4 © 2024  IPS, Inc.

TOPlist